שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  זה מה ששודר בסרט על אייל גולן
  לאחר שבקשתו של הזמר לצו מניעה נדחתה, שודר הסרט שיצרו אורלי וגיא אודות פרשת אייל גולן. המרואיינות: נשים שעל פי צמד העיתונאים היו עדות מרכזיות בפרשה. לפניכם קטעים מרכזיים מהעדויות כפי שהובאו בסרט

  אחרי הסערה סביב בקשת צו המניעה שנדחתה, אמש (ג') שודר הסרט של אורלי וגיא על אייל גולן ברשת, במרכזו עדויות של נשים שעל פי צמד העיתונאים היו עדות מרכזיות בפרשה.

   

  נ', שעל פי אורלי וגיא הייתה עדה מרכזית בפרשת אייל גולן, סיפרה בסרט כי "אייל ישב לידי, שתינו, צחקנו, ואז שאל אותי אם אני רוצה שהוא יחזיר אותי הביתה. אני ואייל ישבנו מאחורה. ואז הוא ביקש מהנהג לעצור באיזשהו מקום והוא התחיל כאילו לנשק, את יודעת... התחלנו את הסיטואציה. הנהג היה מקדימה ואז הוא אמר לו 'בוא לידינו, תצטרף אלינו'. לא חשבתי באותם רגעים, גם שתיתי כל כך הרבה. לא הייתי בהכרה מלאה. הוא נכנס. אני הייתי באמצע, אייל מאחוריי, ואז הוא גמר, הנהג. הוא יצא, אנחנו המשכנו.

   

  "אחרי כמה ימים אייל שלח לי הודעה שיש הופעה בעכו ושאבא שלו יאסוף אותי עם כל הנגנים. כשהגעתי ראיתי את אייל, הוא אמר לי 'בואי תשבי לידי'. ואז אמר שיש איזה חבר שהוא רוצה שאני אפנק אותו. אחר כך הבנתי שבשביל זה הוא רצה שאני אבוא בעצם. כאילו הוא לא היה איתי, ישבנו בדיוק כמה דקות. אייל עלה להופיע, נשארתי בחדר הזה לבד עם הליאור הזה".

   

  מתוך הסרט של אורלי וגיא על אייל גולן

  מתוך הסרט של אורלי וגיא על אייל גולן

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  וילנאי שאלה האם נ' אכן רצתה להיות עם ליאור, ונ' השיבה: "לא. אני זוכרת שנורא פחדתי שמישהו ייכנס לחדר או שלא יראו. רציתי שזה כאילו ייגמר מהר".

  וילנאי: "אז למה לא אמרת 'לא'?"

  נ': "כי פחדתי, אני נמצאת בעכו, נורא רחוק מהבית שלי. ועם אייל גולן, ואם אני לא אעשה את מה שהוא רוצה, אז אולי הוא לא יחזיר אותי הביתה".

  וילנאי: "הרגשת שאפשר להגיד 'לא'?"

  נ': "לא. לא ראיתי אופציה אחרת".

   

  נ', כך לפי אורלי וגיא, עברה בדיקת פוליגרף ונמצאה דוברת אמת בשאלה האם קיימה יחסי מין באוטו עם אייל גולן כמו גם בשאלה האם אייל גולן אמר לנהג שלו להצטרף אליהם בזמן שקיימו יחסי מין באוטו.

   

  עוד סיפרה נ' כי הייתה עם אייל גולן באילת: "אייל אמר לי שהוא נוסע לאילת. התקשרה אלי אחת הבנות ואמרה לי: 'אבא שלו יבוא לאסוף אותך, וניסע לאילת. סימסתי לאייל שאני באילת עם החברה והוא ביקש שאשלח לו תמונה שלה. בערב הוא שלח לי הודעה שנבוא לחבר שלו הביתה. ראינו בית פרטי, מפואר מאוד, מלא בחורות. אייל, חבר שלו ובני (פרץ, מנהלו של אייל - ר.ב) ראו כדורגל. ואז אני זוכרת שאייל מסמן לי, 'תתקרבי אלי, אני רוצה להגיד לך משהו. יש לי חבר שאני רוצה שתפנקו אותו. ואני אומרת לו 'בסדר, הכל בסדר'. את כאילו לא בדיוק יודעת מה את אומרת, מה שמעת. אם שמעת נכון או לא. עלינו, הוא חיכה לנו, פתח את הדלת, הוא היה שם לבד, אמר לנו שחברות שלו הלכו לקניון והן עוד מעט צריכות לחזור שאין לנו הרבה זמן, בואו נגיע לעניין. נכנסנו לחדר, שלושתנו, הוא היה פעם איתי, פעם איתה.

   

  "כשזה נגמר, חזרנו לסלון. אייל ביקש שאני אבוא, אשב לידו, אעשה לו נעים בגב. החברה ישבה לידנו, ואז הגיע החבר, האושרי הזה, ואז הוא אמר שזה החבר שהוא רוצה שנפנק. נכנסנו לחדר ואני זוכרת שאמרתי לו 'תקשיב, אני לא מסוגלת'. כאילו, אנחנו עכשיו שעה וחצי היינו עם אייל. אין לי כוח. הוא לא התווכח איתי יותר מדי. ואז הוא ניגש לחברה. הוא היה איתה. אייל בסלון...".

   

  אורלי וגיא מספרים כי בתשובה לשאלה "האם את וחברתך באמת קיימתן יחסי מין עם אייל גולן במלון באילת?" נ' נמצאה דוברת אמת. לגבי השאלה "האם אייל גולן באמת ביקש ממך לאחר יחסי המין באילת לפנק גם את חבר שלו אושרי?" - לא היה ממצא וודאי. בתשובה לשאלה "האם אייל גולן ביקש ממך לפנק את חבר שלו לפני ההופעה?" נמצאה נ' דוברת אמת.

   

  וילנאי שאלה את נ' האם היא כועסת על גולן וזו השיבה: "כן, הוא ניצל אותי, אני לא יכולה לשמוע את המילה 'לפנק'. העביר אותי בין חבר לחבר, 'תפנקי תפנקי'. למה אני צריכה לפנק את חברים שלך?".

   

  בסרט התראיינה גם ט', שלפי אורלי וגיא הייתה גם היא עדה בפרשה. "הייתי במגדלי יו, זה היה יום הולדת 17 שלי כבר. דני (אבא של אייל גולן - ר.ב) לקח אותי לשם", סיפרה, "ולפני שעלינו הוא אמר לי אם אני מוכנה לשקר בגיל. אז שאלתי אותו 'למה לשקר?', אז הוא אמר לי 'כי אייל לא מכניס בנות מתחת לגיל 18 לבית שלו. את מוכנה לשקר?', אמרתי לו כן. ישבתי בצד, שתיתי כוס. ואז אייל פשוט בא אלי. אבל לפני שהוא בא, ראיתי שדני מדבר איתו בצד. אמרתי שאני בת 18, הוא בירך אותי למזל טוב, לחוקיות, שכאילו אני בת 18. הוא אמר לי שהוא רוצה לשאול אותי משהו ועדיף בצד לא ליד אנשים".

   

  אורלי וגיא ()
  אורלי וגיא

   

  בשלב הזה שודרה בסרט לכאורה עדותה של ט' במשטרה: "ואז הוא (אייל גולן - ר.ב) בא לאוזן ושאל אותי 'איך את בקטע של מ...?' נהייתי אדומה ועניתי 'לא יודעת'. ואז הוא אמר לי 'לפי השפתיים שלך אני רואה שאת בסדר גמור'. ואז הוא שאל אם אני רוצה ואמרתי כן בלי לחשוב פעמיים. ואז הלכנו לחדר המדרגות. זה היה 20 דקות וחזרנו.

  חוקר: "מה היה 20 דקות?"

  ט': "אוראלי".

   

  לפי אורלי וגיא, ט' יצאה דוברת אמת בבדיקות הפוליגרף לשאלה "האם קיימת מין אוראלי עם אייל גולן?".

   

   

  אייל גולן (צילום: צילום מסך, ערוץ 13)
  אייל גולן(צילום: צילום מסך, ערוץ 13)

  ט' המשיכה וסיפרה אף היא על המתרחש באילת: "עשינו סלפי. היא (נ' - ר.ב) שלחה לאייל גולן, ורשמה לו 'אתה זוכר אותה?', אז הוא ענה לה: 'זוכר, זוכר ומכיר'. יום למחרת יצאנו לים קצת, לשחות ולהשתזף בחוף, פתאום היא מקבלת הודעה: 'תבואו מהר למה אין הרבה זמן'. אייל כותב. היא כותבת לו 'למה?' אז הוא אומר 'שתי הבחורות שהגעתי איתן לאילת, אני ובני שלחנו אותן לשופינג'. זה נגמר, אנחנו פשוט מתלבשות, חוזרות למלון שלנו. פתאום מי רץ אחרינו - בני. מאיפה הוא צץ? אני לא יודעת כי הוא לא היה ברגע שקרו הדברים בתוך החדר. 'חכו, אני אלווה אתכן למטה', ובמעלית הוא נתן לנו 400 שקל. כאילו על זה שבאנו. אז הגיע החבר, ואז הוא אמר שזה החבר שהוא רוצה שנפנק".

   

  בתשובה לשאלות האם קיימתן יחסי מין עם אייל גולן, והאם בני פרץ נתן לכן כסף - נמצאה ט' לפי אורלי וגיא דוברת אמת בפוליגרף.

   

  בסרט התראיינה גם עו"ד לבנת מלמד מפרקליטות מחוז תל אביב, שלפי אורלי וגיא ליוותה את החקירה, ואמרה כי: "הקודקוד דני ביטון ושאר החיילים שלו זה ארגון, זה חתיכת מכונה משומנת של ניצול. דני ביטון מזהה אותן בקהל, מציג עצמו כאבא של אייל ומבטיח להן להגיע להופעות ולשהות בקרבתו של אייל. הרבה בנות רצו להיות שם. בדרך נלקחו כדי לספק שירותי מין לכל מיני אנשים. לא רק לאייל. ככל שהיא רוצה זה שלה. הבעיה מתחילה כשהיא לא רוצה".

   

  הפרקליטה הוסיפה כי "בין השלב שזה יצא בתקשורת, ואני מחזיקה את עצמי כשאני אומרת 'יצא', ועד השלב שהם הוזמנו להיחקר, חלק מהנערות הגיעו אחרי התייעצות עם עורכי דין וחזרו בהן מההודאות שלהן". הפרקליטה נשאלה כמה נערות חזרו בהן, והשיבה: "שלוש חזרו בהן מדברים שנוגעים לאייל, ואחת השאירה אירוע אחד".

  הפרקליטה נשאלה האם לדעתה היא לא שיקרה, והשיבה: "הגרעין היה נכון ואני יודעת שהוא נכון כי יש לי את האזנות הסתר".

   

  עוד הוסיפה הפרקליטה כי היא "לא מכירה הרבה תיקים שבהם המתלוננות מקבלות יעוץ משפטי, ואז מגיעות להיחקר. זאת אומרת, מוסרות הודאה, מקבלות יעוץ משפטי, מגיעות ומשנות את הגירסה שלהן או מגיעות אלי למשרד מלוות בעורך דין ומסרבות להיות חלק מהתיק. כשגנזתי את התיק וחשבתי שוב ושוב מה עילת הגניזה הנכונה לתיק, חשבנו שנכון לעשות את זה מחוסר ראיות, זאת אומרת שסברנו שהיו פה ראיות בסיסיות ופשוט אי אפשר לגשת איתן לבית המשפט".

    

  מליאם הפקות שמייצגת את אייל גולן נמסר: "אנו דוחים בשאט נפש את הניסיון הנלוז לקשר בין אביו הביולוגי של אייל גולן לאייל גולן. מדינת ישראל יודעת כי אייל גולן לא נמצא בשום קשר עם אביו ואף החליף את שמו בתעודת הזהות. הניסיון לאחד ביניהם בכתבה הוא ניסיון חמור בלשון המעטה".

   

  גולן עצמו אמר: "אני מבקש להבהיר כי אורלי וגיא לא ראיינו בכתבה את הנשים שהעידו עדות שקר בפרשה כנגד אייל גולן. הם לא הגיעו אליהן ואנחנו נוכיח זאת. מכיוון שלא הגיעו אליהן כל כתבת התחקיר נהפכה לכתבת רכילות על אייל גולן שהיה רווק באותה תקופה. בני פרץ הוא זה שאמר לאורלי וגיא - איך עורכי דין בכירים מייצגים את הבנות? ולא להיפך. לצערי התוכנית ניסתה לקיים 'חקירה פרטית' על אירוע שקרה לפני כ-7 שנים באופן שלא נעשה בעבר מעולם בתקשורת הישראלית, ואשר למעשה סותר את החלטת הפרקליטות והמשטרה, שסגרו את התיק בענייני בתוך שלושה חודשים בלבד. חשוב לציין כי פעלתי ואני פועל ואפעל תמיד רק על פי החוק. אני דוחה בשאט נפש כל ניסיון לרמוז כאילו אני ניסיתי למחוק או לטשטש דברים כאלה או אחרים. ההפך הוא הנכון - שיתפתי פעולה עם הרשויות באופן מלא ובכל דרך אפשרית. אני מבקש לדחות על הסף את הטענות של אורלי וגיא כאילו חלילה ניצלתי אחת מהנשים. מעולם לא ניצלתי אף אישה בישראל ואני דוחה את הטענות על הסף. לצערי הנשים שמרואיינות בכתבה פשוט משקרות באופן בלתי יאומן... מוזר לי מאוד שהפרקליטה אומרת את מה שהיא אומרת והיא זו שסגרה את התיק".

   

  בני פרץ, מנהלו של אייל גולן מסר: "תוך חקירה סמויה משטרת ישראל הבינה שאייל גולן לא קשור לכלום. הזמן יוכיח שאורלי וגיא לא עשו עבודה עיתונאית יסודית ולקחו קטעי רכילות ומיחזרו אותם. ספק גדול אם לאחר כתבה זו יוכלו עוד לשמש עיתונאים במדינת ישראל. גם לאחר שלל הרכילות אייל גולן היה ונשאר שומר חוק, ומשטרת ישראל עשתה עבודה יסודית בכל התשאול שהיה בזמנו. מיותר לציין שהמלחמה להשגת הרייטינג גבלה בפרסום מבזה וממוחזר. אנו נוכיח בתביעת דיבה שתוגש בימים הקרובים את יושרו ואת אמינותו של אייל גולן".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים