שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מחממים מנועים: בין גנץ לפרץ
  מערכת הבחירות האחרונה זימנה לנו מערכת בחירות נוספת, אז רגע לפני שמתחילים עם תשדירי הבחירות והקמפיינים, ניתן לכם הצצה למפות הלידה של כמה ממנהיגי המפלגות - מחדשים ועד ותיקים

  המערכת הפוליטית ידעה סערות רבות, והנה גם בבחירות האחרונות קיבלנו דרמה אמיתית כשלא צלחה הדרך לממשלה החדשה, שלא הצליחה להתאסף למספר הולם כדי להבטיח את מקומה. כך, אנחנו הולכים שוב לבחירות בקרוב. אז בימים של לפני מערכת בחירות חדשה, מעניין לדעת ולהכיר את נציגי המפלגות, כשבכל פעם נוכל ללמוד על נציגים חדשים ומעניינים שרצים קדימה לעבר העתיד עם הבטחות לשינוי - בדיוק כמו מערכת הבחירות שלנו שלא נחה לרגע.

   

  חוסן לישראל בראשות בני גנץ, תאריך לידה 9.6.1959 בן מזל תאומים

  בנימין גנץ הוא איש של כבוד, איש שמכבד הסכמים וניתן לסמוך עליו שיעמוד במילים ובהבטחות שלו.

   

  בני גנץ במסיבת עיתונאים (צילום: מוטי קמחי)
  בני גנץ - איש של כבוד(צילום: מוטי קמחי)

  בני גנץ נולד ביום לידה מספר 9 שמצביע על יכולת שינוי והשתנות עד כדי להתאים את עצמו לנסיבות הקיימות. מספר יום לידה זה מעיד על עשייה רבה ויכולת להפעיל כוחות פיזיים וגם נפשיים, על מנת לעמוד במטרות שלו עצמו ובמטרות שהבטיח לזולת.

  העובדה שנולד ביום 9 מחזקת את העובדה שבשנה זו הוא מסיים מסלול חיים שהביא אותו להחלטות של סגירת מעגל חיים קודמים והוא בשל עכשיו להתחיל מחזוריות חדשה בחיים.

   

  מספר המזל שלו הוא 3, מספר שמביא איתו תפיסה שונה מהרגיל לגבי התנהלות אירועים וביצועם, כך שתהיה לו תפיסה פילוסופית ומיוחדת ולא מתפשרת. קשה להגיד לו מה לעשות ומכל בעייה וקושי, תמיד יקרה משהו שיעמיד אותו מחדש על הרגליים. מספר 3 תמיד ייחשב למספר הממוזל ביותר בגלגל המזלות.

   

  הואו בן מזל תאומים המאופיין ביכולת ורבלית גבוהה מאוד, כפל קשב ויכולת מצד אחד להקשיב לבן שיחו תוך כדי שהוא שומע אדם נוסף מדבר אליו – להסיק מסקנות מיידות ולדעת מה לענות . הוא משומן היטב מבחינת יכולותיו האישיות והאינטלקטואליות, יודע להעביר את דעותיו בדרך מעניינת וחכמה ולא נבהל מקשיים. תכונות אלה אפשרו לו במשך שרותו הצבאי להגיע לתפקידי פיקוד עד אשר הגיע לדרגה העליונה ביותר – היא דרגת הרמטכ"ל.

   

  יש בו רגישות טבעית להבין את מצוקות הזולת ויש בו משהו מעודן שלא ירשה לעצמו לרמוס גוויות בדרך להנהגה. אין בו את הדורסנות המקובלת על מנהיגים בעולם ובטעות יהיו כאלה שיפרשו אותו כעדין מדי או לא יכול להנהיג מדינה שהמצב בה כל כך מורכב. ואולם, דווקא העובדה שהיה גנרל בצבא תאפשר לו לנווט את המדינה ביד נכונה ואם צריך גם ביד רמה ולעמוד בלחצים, יעדים והתחייבויות.

   

  פעילות רבה של בני גנץ תהייה מאחורי הקלעים כדרך שהורגל בה מימי הצבא ואולם התוצאות שיביא איתו תהיינה טובות עבור העם שבדיוק בזמן הזה ובשלב הזה צמא למנהיג חדש, חם וכרזימטי, עם טוהר מידות שלא נדבק בו רבב.

   

  עמיר פרץ יו"ר מפלגת העבודה, תאריך לידה 9.3.1952, בן מזל דגים

  עתה משנבחר עמיר פרץ לראשות העבודה מותר כבר להגיד כי אין מתאים יותר מעמיר פרץ מנת להחיות את מפלגת העבודה ולפחות לנסות להעמידה מחדש על הרגליים. המפה האישית שלו מצביעה על אדם נחוש, הישגי, אידאליסט מצד אחד, ומצד שני, רגיש ואכפתי לצורכי הזולת.

   

  עמיר פרץ (צילום: מוטי קמחי)
  עמיר פרץ - נחוש ואידיאליסטי(צילום: מוטי קמחי)
    

  הכוכב הדומיננטי ביותר במפה האישית שלו הוא מארס שידוע גם ככוכב העשייה והפעולה. יש לעמיר פרץ מעוף וחשיבה מהירה ומעמיקה לצד יכולת לראות דברים בעיני רוחו ולהביאם לעשייה במציאות. תכונה זו מצוינת כאשר הוא בא לתכנן תכניות מרחיקות לכת והאמינות שרכש לעצמו במשך השנים תעמוד לצידו תמיד.

   

  אין ספק שכולם זוכרים וזוקפים לזכותו את ההתעקשות שלו על פרויקט כיפת ברזל שהוכיח את עצמו כמציל חיים ומכאן שהניסיון הרב שלו והקרדיט העצום

  בו זכה במהלך זה, בתוספת השנים בהן הוא פוליטיקאי עזרו ויעזרו לו לג'נגל בנבכי הפוליטיקה הסבוכה. עובדה זו נבעה משתי סיבות עיקריות במפה שלו. הוא אידאליסט מיסודו ולא מסתפק במילים יפות, אלא מוכן לעשות והרבה למען הזולת ולמען בניית חברה צודקת והומנית יותר. הכוכב שאחראי על מערכות יחסים במפה האישית שלו נמצא במזל דלי שידוע כמזל שיש לו ראייה וחשיבה מחוץ לקופסא ומאפיין אנשים בעלי חזון ואידיאל שלא מהססים ללכת אחרי החזון האישי שלהם, כאשר הם בטוחים שהם צודקים ואף הוכיח זאת כאשר בחר להמשיך לגור בעיר מוכת הקסאמים וצבע אדום – שדרות.

   

  התחככות זו עם העם והחוויה האישית שלו במקום הכה חסר יציבות ובטחון כמקום מגוריו הובילו אותו רבות בתפיסת אמונתו ובחירת סדרי עדיפויות של עשייה. עמיר פרץ לא יפגע באנשים ולא ירמוס אותם בדרכו למקום שהוא מאמין שצריך להימצא בו, אלא יפעיל עליהם את הכריזמה הטבעית שלו וכישוריו האישיים. גם הפעם כישורים אלה עמדו במבחן המציאות כאשר גבר ברוב של 47% על מתחריו העיקריים שמולי ושפיר.

   

  מפתו האישית מראה כי הוא נמצא בשלב שבו הוא נחוש להוכיח שוב את עצמו ויכולותיו ולסחוף אחריו אנשים חדשים שעד היום לא היו במפלגת העבודה , אך זוכרים לו חסד נעורים או /ו מאמינים ביכולותיו האישיות והבטחוניות ובעיקר מאמינים בו כי פניו לטובה ועד כמה שאפשר במערכת הפוליטית הקשה בה אנו נמצאים.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  מוכנים לעוד בחירות?
  צילום: shutterstock
  צילה שיר אל
  מומלצים