שתף קטע נבחר

ארה"ב: חיפושים אחר רב שהציל ילד מטביעה, ונעלם

מאז שעות אחר הצהריים של יום שלישי נערכים חיפושים אחר הרב ראובן באומן, מחנך בבית ספר חרדי בנורפולק, וירג'יניה - שנעלם לאחר שזיהה ילד במצוקה בים, ונחלץ לסייע לו. תפילות נישאות לשלומו של הרב הנעדר

  (צילום: בית ספר
האזור שבו נערכים החיפושים אחר הרב הנעדר(צילום: בית ספר "תורת חיים", WAVY TV 10)

 

דאגה לשלומו: הרב ראובן באומן, מחנך בבית ספר חרדי בנורפולק, ווירג'יניה - נעלם לאחר שנחלץ לסייע לילד שנקלע למצוקה בים. האירוע התרחש אתמול (ג') בשעות אחר הצהריים המוקדמות, וחיפושים נרחבים בסיוע מסוק וספינות חירום נערכים אף בשעות אלו.

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות >> 

 

קצין יחידת משמר החופים, סגן סטיב ארגוואלס, סיפר לאתר Vosizneias כי המורה הגיע אל פארק מים הממוקם בווירג'יניה ביץ' עם 20 תלמידים במסגרת קייטנה יומית, כאשר הבחין כי אחד מהם, ילד כבן 11, נאבק עם הגלים. הוא זינק אל המים והצליח לחלץ את הילד שחזר אל החוף בביטחה, אולם הוא לא שב. כוחות ההצלה קיבלו קריאה על מצוקה של ילד כבן 11 וגבר כבן 35.

 

תפילות לשלומו

משמר החופים גייס את כל ספינות ההצלה ואף מסוק הועלה לאוויר, על פי אתר The Yeshiva World גם ארגוני הצלה יהודיים משתתפים בחיפושים, ביניהם "הצלה אייר" (היחידה המוטסת של הארגון) וארגוני חירום התנדבותיים נוספים שיסייעו בחיפוש דרך האוויר, היבשה והים, שם ייעשה שימוש בציוד סונאר מתקדם לחיפוש מתחת למים. עקבותיו של הרב לא נמצאו עד כה.

 

הרב ראובן באומן (צילום: אתר בית הספר
הרב ראובן באומן(צילום: אתר בית הספר "תורת חיים")

 

בקהילה היהודית של נורפולק שוררת דאגה רבה, ובאתרים חרדיים התבקשו הגולשים לשאת תפילות. החיפושים אחר הרב הנעדר מתבצעים על רקע חתונה המתקיימת היום בנורפולק, ובאתרי החדשות היהודים המקומיים נמסר כי על אף האסון, המוזמנים מתבקשים להגיע כדי שלא להשבית את השמחה.

 

הרב אלכסנדר הארפר ששהה בחוף עם הרב באומן והילדים, נשא קריאה להמשיך ולהתפלל עבור הרב הנעדר – ראובן צבי בן אסתר ביילה.

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר בית הספר "תורת חיים"
הרב ראובן באומן
צילום: אתר בית הספר "תורת חיים"
מומלצים