שתף קטע נבחר

ברק ופרץ נפגשו: "יש חשדנות טבעית ביניהם"

תחת מעטה של ערפל בנוגע לפרטים, דנו יו"ר העבודה ויו"ר ישראל דמוקרטית באיחוד אפשרי לקראת הבחירות. ל-ynet נודע כי הפגישה נערכה אצל מקורב לברק כדי למנוע אפשרות שהיא תיערך בבית מפלגת העבודה

 

יו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ נפגש היום (ד') לראשונה מאז שנבחר מחדש לתפקידו עם מי שעמד בעבר בראשות המפלגה וכיום מכהן כיו"ר ישראל דמוקרטית, אהוד ברק. מטרת הפגישה הייתה לבחון איחוד מפלגות או שיתוף פעולה לקראת הבחירות בספטמבר.

 

הלשכות של פרץ וברק החליטו להסתיר לחלוטין כל פרט על הפגישה הראשונה בגלל המתיחות והרגישות סביב היחסים הטעונים בין השניים בשנים האחרונות. "ישנה חשדנות טבעית בין פרץ לברק", אמרו גורמים בסביבת פרץ וברק.

עמיר פרץ אהוד ברק פגישה רמת גן (צילום: יריב כץ)
ברק ופרץ מגיעים לפגישה ברמת גן(צילום: יריב כץ)

ל-ynet נודע כי הפגישה נרקמה בחשאיות במשרדו של עו"ד אושי אלמליח ברחוב החילזון ברמת גן. כדי למנוע פגישה בבית מפלגת העבודה בתל אביב או במשרדיו של ברק, הוחלט כי השניים ייפגשו במשרדו של מי שנחשב במשך שנים ארוכות כמקורבו ויד ימינו של ברק.

 

פרץ נפגש השבוע עם יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ ועם יו"ר מרצ ניצן הורוביץ,  ומחר הוא צפוי להיפגש עם יו"ר התנועה ציפי לבני.

 

הפגישה שקיים פרץ עם ברק נחשבת לדרמטית והחשובה ביותר, בגלל הכוונה לאחד מפלגות בגוש המרכז-שמאל. אף שברק היה בעבר יו"ר העבודה והחיבור בין שתי המפלגות נחשב לטבעי במיוחד - בכירים בעבודה טוענים כי יש קושי בחיבור כזה בגלל זהות שני ראשי המפלגות.

 

ההערכה בעבודה היא כי פרץ חושש מחיבור עם ברק בטענה שראש הממשלה לשעבר יהיה לנטל ולא נחשב לנכס אלקטוראלי. גורמים בעבודה אמרו כי פרץ להוט לחיבורים עם לבני ועם יו"ר גשר אורלי לוי-אבקסיס, ומסויג יותר מחיבור עם ברק.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
ברק ופרץ מגיעים לפגישה
צילום: יריב כץ
מומלצים