שתף קטע נבחר

מה ומי במיאמי

 בימים אלה מתאמן האתלט ג'ארד פיירסטון, תושב הוליווד, בספורט מזחלות הקרח – סקלטון, כחבר הנבחרת הישראלית לאולימפיאדת החורף בספורט בבבייג'ינג 2022, כדי להמשיך את המסורת בה שלחה ישראל את הנציגה הראשונה שלה בשנת 2018.

ג 'ארד שגדל בהוליווד, למד בבית הספר הלל עד כיתה ח', שם ספג את אהבתו למדינת ישראל ואת הזהות יהודית חזקה. את לימודי התיכון הוא סיים בבית הספר פיין קרסט, וזכה באליפות המחוזית של תחרות מאה מטר. ג'ארד המשיך לפתח את הקריירה האתלטית שלו באוניברסיטת טוליין, וסיים את לימודיו בבית הספר למשפטים בקרדוזו שבניו יורק.

זה מכבר מקנן בו הרצון לייצג את ישראל באולימפיאדה, במיוחד לאחר שהשתתף במצעד החיים, ולאחר שהתנדב בתוכנית "שר-אל", במהלך מבצע "חומת מגן" בשנת 2014. עתה הוא משלב את חלומו יחד עם הקריירה. את הקיץ שלו הוא מבלה בדרום פלורידה כעורך דין ומתווך, ובחורפים הוא מתאמן כשראשו במסלול קרח על מזחלת במהירות של 80 מייל לשעה, בספורט המזחלות, כאשר מגן דוד המייצג את ישראל, מעטר את הקסדה שלו ומגן כחול לבן על חולצתו. סקלטון- ספורט מזחלת הקרח, הוא ענף ספורט חורף, בו מתחרה יחיד גולש במסלול מתוחם על מזחלת, כשהוא שוכב על בטנו עם ראשו קדימה. מהירות הסקלטון - המזחלת יכולה להגיע עד לכ-140 קילומטר לשעה. אין בלמים או הגאים על המזחלת והניווט מתבצע על ידי הזזת הגוף של הנוסע.

זמן לא רב לפני ההתנדבות שלו ב"שר אל" גילה ג 'ארד לראשונה את ספורט השלד –סקלטון (Bobsled & Skeleton) בעת שצפה במשחקים האולימפיים 2014. לאחר שהשתתף במבחן התאמה באגם פלסיד, ניו יורק, הוא הוזמן להצטרף לנבחרת ארה"ב. לאחר שלוש שנים בנבחרת, החליט ג'ארד שהגיע הזמן לעלות לישראל ולהצטרף לקבוצה הישראלית. לפני מספר שבועות, בטרם עלייתו לישראל, הוא קיבל את ברכת הדרך מהקונכ"ל ליאור חייט.

ג'ארד יתחיל להתחרות כנציג ישראל, החל מאוקטובר הקרוב. בשלוש השנים הבאות הוא יגיע לאימונים ברחבי ארה"ב, קנדה ואירופה, כדי להגיע לרמה הנדרשת במשחקים האולימפיים ולייצג את ישראל בבייג'ינג בשנת 2022.

ניתן לעקוב אחר המסע של ג'ארד לאולימפיאדה באתר www.jfireisraelslider.com ולהירשם לניוזלטר שלו. באמצעות העמותה הישראלית של בובסלד –סקלטון, מנסה ג'ארד גם לגייס אמצעים למימון האימונים וכל הכרוך בהם. דרך אתר האינטרנט הוא מנסה לגייס משאבים, באמצעות מכירת ציוד צוות והוא מציע חבילות של מתן חסות ופרסום לחברות ולמי שרוצה לתמוך בו ולהיות חלק מהמסע שלו ושל ישראל. ג'ארד כבר קבל חסות ממעט גורמים, ביניהם אנשי העסקים הישראליים, בני הזוג גלית ואילן סביר, הבעלים של חברת ההלבשה "אילן", אולם הדרך עוד ארוכה. אם אתם מעוניינים לתת חסות, בקרו באתר שלו. המדור שולח ברכת הצלחה.

 

זסהסז ()
ג'ארד פיירסטון, גלית ואילו סביר, הבעלים של Elan USA מנותני החסות.

 

חברת אלעל חנכה ביום שלישי שחלף את קו התעופה הישיר בין תל אביב לאורלנדו. מדובר בקו השני לפלורידה, אחרי שלפני שנתיים הושק הקו למיאמי וזכה להצלחה רבה. את המעמד כיבדו מושל פלורידה רון דה סנטיס, שהזכיר את ביקורו האחרון בישראל ממנו חזר זה מכבר במהלכו הוא חתם על 23 הסכמי סחר עם חברות ישראליות ביניהם הסכם עם חברת אל-על על טיסה ישירה לאורלנדו. הטיסה הזאת תחזק את הקשר בין ישראל לפלורידה אמר המושל. הטיסה עונתית ותתקיים בחודשי הקיץ יולי – אוגוסט, בכל יום שלישי בשעה 11:00 בבוקר, מנמל התעופה הבינלאומי באורלנדו ישירות לנתב"ג. ראשי הקונסוליה הישראלית בראשות הקונכ״ל ליאור חייט, היו בין הנוכחים בטקס. הקונכ"ל ליאור חייט, הודה למארחים והזכיר כי רק לפני כשנתיים נפתח הקו הישיר של אל-על בין תל אביב למיאמי, אשר הפך לקו מצליח הפועל 3 פעמים בשבוע, וכי הקו החדש לאורלנדו יביא תיירים ישראלים רבים דיסני וורלד. מנכ"ל אלעל בצפון אמריקה, יורם אלגרבלי, אמר כי הקו החדש הרביעי במספר לפלורידה מהווה נדבך נוסף לקירובה של ישראל לאמריקה. מנהלת סוכנות התיירות של פלורידה, דנה יאנג, ציינה כי "קו התעופה הוא צעד נוסף המקרב בין ישראל ופלורידה וישרת את אלפי התיירים ממרכז המדינה המבקשים להגיע לישראל, כמו גם את הישראלים הרבים הפוקדים את הפארקים של דיסני. אורלנדו הינה אחד היעדים המתויירים ביותר בארצות הברית, עם למעלה מ-70 מיליון תיירים המבקרים אותה מידי בשנה, ומהווה כ- 25% מכלל התיירים המבקרים בארצות הברית במשך השנה". בסיום הנאומים התפנו ההאורחים לגזור את הסרט לפתיחתה של תחנת אל על בטרמינל נוסעים, וטיסת הבכורה המריאה לדרכה.

 

זסהסז ()
חונכים מטוס חדש.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים