שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לצאת מהמסגרת: אוראנוס מתחיל בנסיגה

  שאיפתו הטבעית של כוכב אוראנוס היא להיות עצמאי, לפעול לפי אידיאלים, לא להיות חייב או מושפע מאף אחד בסביבתו - אז מה קורה כשהוא נכנס לנסיגה וכיצד זה משפיע על כל אחד מאיתנו? צילה שיר אל מסבירה

  הכוכב אוראנוס, שנמצא כרגע במזל שור, נכנס לנסיגה בחודש הקרוב מה שיגרום להשפעה כוכבית משמעותית שתיצור שינויים ותגביר את הרצון לשבירת מסגרת מסגרות, גבולות ושגרה.

   

  הנסיגה תמשיך עד לחודש פברואר 2020, כך שכל מי שנולד בשליש הראשון של המזל האישי שלו, יחוש בצורך לשנות את סגנון חייו. המזלות שירגישו בכך

  במיוחד יהיו: שור, עקרב, אריה, דלי, קשת ומאזניים. ייתכנו שינויים משמעותיים פתאומיים בחייכם, אולם ההמלצה היא ללמוד לקבל אותם, כיוון שהחיים לא יותירו לכם ברירה אחרת. כל המזלות האחרים שאינם ברשימה, יזרמו עם אנרגיה זו באופן טבעי או כתוצאה מקרבה לילידי המזלות שצויינו.

   

  שאיפתו הטבעית של כוכב אוראנוס היא להיות עצמאי, לפעול לפי אידיאלים, לא להיות חייב או מושפע מאף אחד בסביבתו. בנוסף, קיים בו רצון חזק לשמור על הטריטוריה הפרטית שתהיה כמעט בלתי חדירה לזולת, ולפחות לא עד שיעמדו בתקופת המבחן הנדרשת ליצירת אמון.

   

  אוראנוס (צילום: shutterstock)
  אוראנוס(צילום: shutterstock)
   

  נראה לעיתים שכוכב זה פועל בפתאומיות, שובר את הכלים ולא משאיר אחריו מקום לבנות על בסיס הישן אלא בנייה מחדש. אולם טעות לחשוב שכוכב זה אכן פועל בפתאומיות, כיוון שהוא מתפקד בסגנון הר געש, רועש וגועש מתחת פני השטח עד אשר מתפרץ החוצה ומחריב כל מה שנמצא בדרכו. תהליך כזה נעשה בפתאומיות כלפי מי שחווה אותו, אך אין הדבר כך ברמה הפנימית של הר הגעש, שהרי הוא רוחש מתחת פני האדמה במשך תקופה, לעיתים ארוכה. לכן, כוכב זה פועל ברמות שונות על הסביבה.

   

  מאחר וכך הדברים מתרחשים, באופן טבעי, המהלך עצמו יורגש בקרב כולנו, אך ההשפעה מאחד לשני תהיה שונה, זאת בהתאם למפה האישית של כל אחד מאיתנו. במערכות יחסים, לדוגמה, שחוות השפעה של כוכב זה ייתכנו משברים משמעותיים ואנשים שלא אוהבים מסגרות ירגישו שזוהי בדיוק ההזדמנות שלכם לממש את עצמם. באופן כללי, אנשים עם רצון עז לחופש יתקשו במגע עם אוטוריטה (חוק ומסגרת) ועוד יותר יתקשו ביצירת קשרים ארוכים. כל היחסים האישיים והמקצועיים שלהם חייבים להיות בנויים על אינדיבידואל וצורכי היחיד.

   

  כשאוראנוס מבקר במזלות השונים הרי שהוא גורם להם להיות מושפעים מאנרגיית הכוכב, גם אם היא נוגדת את תפיסת העולם וההתנהגות היום יומית הרגילה שלהם. לכן, מומלץ לכם לנסות ולקבל את העובדה שאתם חווים קשיים ושינויים ולתת למהלכים אלו להתרחש וללמוד מהם. במקרים מסוימים, אולי תרצו להיעזר באנשים מקצועיים כדי להיות בטוחים שאתם פועלים נכון ולא ממקום אימפולסיבי, על מנת להפחית ביכולת שלכם לטעות.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  נכנס לנסיגה - אוראנוס
  צילום: shutterstock
  צילה שיר אל
  מומלצים