שתף קטע נבחר

ברק תועד יוצא מבית עבריין המין בפנים מוסתרות: "רמזים מתועבים"

הדיילי מייל הבריטי פרסם תמונה של אהוד ברק כשהוא הסתיר את פניו בכניסה למסיבה בביתו של המיליארדר ג'פרי אפשטיין בניו יורק, שבה השתתפו לכאורה גם נשים צעירות. ברק בתגובה: "שקר מוחלט, אגיש תביעת דיבה"

אהוד ברק נכנס ל דירה של ג'פרי אפשטיין ב ניו יורק קור ארה

הדיילי מייל הבריטי פרסם אמש (שלישי) כי יו"ר "ישראל דמוקרטית" אהוד ברק הסתיר את פניו בכניסה למסיבה בביתו של המיליארדר ג'פרי אפשטיין בניו יורק, בה השתתפו גם נשים צעירות. האתר פירסם את תמונתו של ברק בכניסה לבניין בינואר 2016, לפי הנטען 

 

הפרסום אמש הגיע לאחר שרק שלשום ברק התראיין לאתר ה"דיילי ביסט" האמריקני והתייחס לקשריו עם המיליארדר, שהורשע בעבר בשידול קטינה לזנות ונעצר לאחרונה בחשד לניהול רשת לסחר בקטינות למטרות מין, וטען כי "מעולם לא השתתפתי במסיבה עמו, ומעולם לא נפגשתי איתו בחברת נשים או בנות צעירות".

 

ממטה "ישראל דמוקרטית" נמסר בתגובה לפרסום כי: "ברק דוחה בשאט נפש את הרמזים המתועבים המופיעים בכתבה. אין לידיעות המופיעות בכתבה ולנרמז בהן שום שחר. הן מהוות שקר מוחלט. מלבד העובדה שברק מודה שבינואר בניו יורק קר מאוד. הדיילי מייל פרסם כבר בעבר מספר כתבות שקריות מסוג זה, הן לגבי ברק והן לגבי אנשים נוספים. עיתונאים אחרים, שעסקו בפרסומים אלה, לא מצאו שום ראיות לשקרים הללו. ברק יפעל מיידית באמצעות עורכי דינו כדי להגיש תביעת דיבה כנגד הדיילי מייל". בהמשך ברק התייחס לפרסום גם בטוויטר שלו.

 

 

אהוד ברק ג'פרי אפשטיין (צילום: אבי מועלם, AP)
אהוד ברק וג'פרי אפשטיין(צילום: אבי מועלם, AP)

 

"פגשתי אותו יותר מעשר פעמים"

ברק סיפר בראיון שלשום כי בינו לבין אפשטיין חיבר נשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס, לפני כ-17 שנים. "זה היה באירוע שנכחו בו הרבה אנשים חשובים", אמר ברק, "כולל בני הזוג קלינטון ומאות נוספים". ברק אישר כי ביקר באי של אפשטיין פעם אחת, אך ציין: "זה היה למשך מספר שעות, ושנים לאחר הפרסומים על מסיבות סקס או אורגיות שהתקיימו שם. פגשתי שם אנשים מכובדים מאוד, ביניהם מדענים או זוכי פרס נובל". ברק ציין כי פגש את אפשטיין "יותר מעשר פעמים אך פחות מ-100".

 

ברק הוסיף כי פגש את אפשטיין גם באוניברסיטאות האמריקניות MIT והרווארד, במעבדות בהן הוא תמך פיננסית. "בכל האירועים האלו מעולם לא פגשתי נשים או נערות", טען. כשנשאל האם ייתכן שבעתיד יתפרסמו תמונות שלו מאירועים כאלו, השיב ברק כי "אין שום סיכוי". 

 

על התמונה שכבר פורסמה, בה הוא נראה בסמוך לדירה של אפשטיין כשלראשו כובע, אמר ברק כי "היה כל כך קר שאדם המגיע מהמזרח התיכון היה חייב לחבוש כובע. הייתי שם, לארוחה או לשיחה, שום דבר אחר. אז מה?". 

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו, תקף את ברק מספר פעמים מאז הדיווחים על מעצרו של המיליארדר, תוך שהוא מזכיר את הקשרים בין השניים. לאחר מכן, דווח ב"הארץ" כי אפשטיין מימן חלק ניכר מההשקעה של ברק בחברה שהקים ב-2015, ובכך הפך למעשה שותף במיזם. ברקע הביקורת, ברק הודיע לפני ארבעה ימים כי מאז פורסמו ההאשמות נגד אפשטיין, הוא בוחן את הדרכים המשפטיות לסיים את ההתקשרות העסקית שלו איתו. 

 

בפוסט שפרסם בפייסבוק כתב ברק: "בעקבות פניות של עוקבים אלי אני מבהיר: מזה קרוב לחמש שנים, חברה הקשורה לאפשטיין מהווה משקיע פיננסי פסיבי בשותפות מוגבלת הרשומה בישראל כחוק ונמצאת בשליטתי", כתב ברק. "כל משקיע בשותפות כפוף לאותו חוזה מסחרי. מיד כאשר נודעו ההאשמות הנוכחיות בעניין אפשטיין, הנחיתי את עורכי דיני לבחון את האפשרויות העומדות בפנינו להוציא את החברה הקשורה לאפשטיין מהשותפות המוגבלת".

 

 

 

 


פורסם לראשונה 16/07/2019 22:25

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התמונה של ברק נכנס לביתו של אפשטיין
מומלצים