שתף קטע נבחר

בת ה-11 שנאנסה: "הם אמרו שהם רוצים לשחק. אני רוצה שהם יסבלו"

ב"ידיעות אחרונות" נחשפה גרסת הילדה מאזור השפלה, שתיארה כיצד פיתו אותה בני 12 ו-13 להגיע למבנה נטוש: "לא תיארתי לעצמי שיפגעו בי, אני כועסת עליהם ועל החברה שלי שעזבה אותי שם". על רגעי האימה שתועדו: "הם צילמו הכל ושלחו לחברים שלהם, פחדתי מהסכין". ועל האשפוז בעקבות מצבה הנפשי: "ניסיתי להתאבד"

הם הזמינו אותה למבנה נטוש ואמרו לה שהם רוצים לשחק. היא הסכימה ולא תיארה לעצמה מה יקרה. שם, על פי החשד, אנסו אותה באכזריות חבורת נערים תוך שהם מאיימים עליה בסכין. הם גם צילמו את הכל והפיצו את הסרטון בין החברים עד שהגיע להוריה המזועזעים. כעת הילדה בת ה-11 שעברה את האונס הקבוצתי מספרת על הטראומה הקשה שעברה, שבעקבותיה ניסתה לשים קץ לחייה.

 

לפני ארבעה חודשים קיבלה אמה של הילדה המתגוררת בשפלה סרטון מחריד שמתעד את האונס של בתה על ידי כמה נערים בני 13 ו־12. על פי החשד, הילדה הוזמנה על ידי חברתה למשחק עם חברים במבנה נטוש ליד בית־הספר שלה. שם, הנערים אנסו אותה באכזריות וביצעו בה מעשי סדום. הנערים גם צילמו את המעשים והפיצו את הסרטון עד שהגיע להוריה המזועזעים שהתלוננו במשטרה. 

הודעה שנשלחה לבת משפחתה של הילדה שנאנסה ()
הודעה שנשלחה לבת משפחתה של הילדה שנאנסה
 

הילדה, שהתאשפזה במרכז לבריאות הנפש בעקבות המקרה מחריד, מתארת את הזוועה שעברה ומספרת: "לא ידעתי מה הם מתכננים. הם אמרו לי שהם רוצים לשחק איתי ולכן הסכמתי לבוא איתם. לא פחדתי בכלל. לא תיארתי לעצמי שהם יעשו לי משהו רע, שיפגעו בי. אני חושבת שהכל היה מתוכנן מראש. הם קראו לי למקלט הנטוש כי הם רצו לעשות לי דברים רעים למרות שלא הסכמתי".

 

הילדה מוסיפה ומספרת: "הנערים צילמו את הכל בטלפון הסלולרי שלהם ושלחו לחברים שלהם. אני כועסת עליהם וכועסת על חברה שלי שעזבה אותי שם לבד. פחדתי מהם ופחדתי מהסכין שהם שלפו. אני רוצה שהם יסבלו, מגיע להם להיענש ולא לחזור לבית־הספר. קשה לי מאוד. עוברים עליי ימים קשים ואפילו ניסיתי להתאבד".

 

על פי הדיווח בחדשות 13, שם דווח לראשונה על הפרשה, הילדים המעורבים במעשה נחקרו במשטרה, אולם שוחררו כעבור זמן קצר בשל גילם הצעיר ושבו לבית־הספר. לעומת זאת, הילדה נאלצה לעבור טיפולים נפשיים והיא מתקשה לחזור לפעילות.

 

הוריה של הילדה סיפרו אתמול כי עד לרגע גילוי הסרטון, הילדה לא שיתפה אותם בדבר. "היא הייתה מאוימת ופחדה לספר, היא מרגישה שהיא אשמה ונותנים לה להרגיש ככה", סיפר האב. "אנחנו מנסים לחזק אותה, אבל המצב שלה רע מאוד. היא בוכה וקוראת 'הצילו', לא מבינה איך שיחררו אותם אבל אותה כלאו והרחיקו מהבית. היא בפוסט־טראומה, בדיכאון רציני".

 

בימים האחרונים הועבר התיק מהמשטרה לפרקליטות מחוז מרכז, שם בוחנים את התיק ויחליטו בימים הקרובים האם להגיש נגד הנערים כתבי אישום. עו"ד הלל בבייב שמייצג את המשפחה סיפר: "ראיתי הכל במסגרת עבודתי, אבל במקרה חמור ומזעזע ומביש כזה לא נתקלתי. המשטרה ומשרד החינוך הם האשמים העיקריים שלא תומכים בילדה ובמשפחתה, ונוהגים בקלות ראש במקרה החמור בגלל מצבה הכלכלי של הקטינה ומשפחתה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים