שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הרווקים שלא יוצאים בלי לברר את המזל שלך

  דניאל מסרבת לצאת עם בני מזל שור, טלה או תאומים. אלה מעדיפה להיכנס לקשר רומנטי עם בני מזלות האדמה, ואושר סולד מבנות מזל דגים, ויודע להסביר בדיוק מה במזל הזה דוחה אותו. חובבי אסטרולוגיה מסבירים על המקום שגלגל המזלות תופס בחיי האהבה שלהם

  אסטרולוגיה אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
  מה אומרים הכוכבים על האהבה שלכם?(צילום: Shutterstock)

  "מה תאריך הלידה שלך?", היא אחת השאלות הראשונות שדניאל שואלת גברים שהיא מכירה בטינדר. מתברר שבחיפוש אחר זוגיות יש מי שעושה את הבחירה לפי מראה, גיל, תחומי ענין ושאר קריטריונים מקובלים, ויש מי שהמזל משחק אצלו את התפקיד הראשי. "זה משהו שאני שואלת בשלבים הראשונים", היא מסבירה, "אבל קצת אחרי שמתפתחת שיחה, כדי לא להרתיע".

   

  לא מספיק לשאול איזה מזל אתה?

  "לא. המזל לא אומר הרבה. אני שואלת גם מהי שעת הלידה. רק כך אפשר לערוך מפה אסטרולוגית שבה רואים את מצב הכוכבים בשמיים ברגע שבו האדם נולד", היא מסבירה. "אני מסתכלת על מזל האופק במפה שמשפיע על האופי של הבחור, ואחר כך על מיקום הירח ועל ונוס שמגלה לי איך האדם הזה יתנהל בזוגיות. זה חשוב כשאת מחפשת בן זוג לחיים".

   

  זה המזל שמקבל הכי הרבה פניות בטינדר

   

  איך הגעת להתעניין באסטרולוגיה?

  "אסטרולוגיה משכה את תשומת ליבי מגיל 12. זו היתה תקופת החיזורים הראשונים, ושמתי לב שכל מי שהיה לי איתו קטע נולד ב-12 ל-12. חמשת החברים הראשונים שלי נולדו בתאריך הזה", היא משתפת ומצטמררת. "אז המשכתי לחקור וגיליתי שיש גם מזל משלים, ושאצלי הוא מזל דלי, ושבמפתיע כל הידידים שלי הם דליים".

   

  דניאל משתפת שגם האהבה הראשונה שלה היתה עם דלי. מאז, בכל פעם שהיא הרגישה משיכה גדולה לגבר, היא גילתה שהוא במזל דלי ומיד קטלגה אותו כבן הזוג הבא שלה. מה המשיכה הגדולה למזל דלי? אני שואלת אותה, מתקשה להבין את המציאה. "זה מזל של חידושים והמצאות", היא עונה. "אנשים מאוד אינטליגנטים, שחושבים איך הם יכולים לעזור לחברה, וזה מושך אותי", היא מסבירה. "כשהם בסביבתי יש חשמל באוויר, כמו באהבה ממבט ראשון. יש בינינו מיד הבנה מאוד עמוקה".

  אסטרולוגיה אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
  "ונוס מגלה לי איך האדם הזה יתנהל בזוגיות"(צילום: Shutterstock)
   

  יש גברים שלא תצאי איתם בגלל המזל שלהם?

  "כן, בהחלט. אם אני מגלה שמדובר בשור, טלה או תאומים, אאבד עניין מאוד מהר. זה מוריד לי". דניאל מוסיפה שעם נשים במזלות האלה היחסים שלה דווקא סבבה, אבל בכל פעם שהיא נתנה הזדמנות לגברים, התברר שזה פשוט לא עובד.

   

  למה דווקא המזלות האלה?

  "עם שור אין לי זרימה, זה מזל אדמה והם יותר מדי ארציים", דניאל משתפת. לדבריה, עם טלה היא דווקא יכולה לזרום, אבל רק עד נקודה מסוימת. "האופק שלי בדגים, שזה מזל מאוד עמוק, מתחת לפני המים ובין הסלעים, לכן אני צריכה עומק במערכת היחסים שלי. בבני מזל טלה לא מצאתי את העומק הזה, ולכן זה הפך לאחד המזלות שנשללים על הסף".

   

  אבל מי שדניאל הכי מתקשה איתם הם תאומים. "גברים במזל תאומים מרגישים סוג של עליונות, וכל שיחה איתם סובבת סביב הידע שלהם. הם קופצים מנושא לנושא, לא מתעמקים בכלום. יש לי ממש אנטי למזל הזה. אתם גם ככה לא בדיוק מתעמקים בדברים, אז איך אתם באים ללמד אותי משהו?!", היא שואלת בכעס.

  דניאל ובן זוגה (צילום: סלפי)
  דניאל ובן זוגה. סוף סוף מצאה מזל שעובד לה(צילום: סלפי)
   

  היום דניאל נמצאת בזוגיות עם קשת, ומספרת שזו זוגיות יציבה ראשונה מזה עשור. "תמיד היו לי התאהבויות עם דלי, ניצוצות של ממש, אבל אחרי חודש התברר לי שזה לא מחזיק מים. זה גם מה שגרם לי להיפתח לעוד מזלות", היא משתפת. "למדתי להתבונן על המזל כקו מנחה אבל לא מחייב. עובדה שלא מצאתי את האהבה שלי במזל דלי".

   

  "מזלות המים מרגשים אותי ומזלות האדמה מעניקים לי אמון"

  גם אלה, צלמת ואנתרופולוגית בת 27, מייחסת חשיבות גדולה למזל של האדם שמולה, ולאו דווקא בזוגיות. "כבר מגיל צעיר התחלתי לזהות דפוסי התנהגות של מזלות", היא אומרת. על עצמה היא מספרת שהיא בת מזל עקרב, ושהתכונות העקרביות מאוד דומיננטיות אצלה. "עקרב שייך למזלות המים", היא מסבירה. "זה ים של רגש, ואני מאוד רגישה, אבל גם מודעת לארס שבי וליכולת לעקוץ".

   

  למי את מתחברת בעיקר?

  "יש לי חיבור גדול עם מזלות מים כמוני, בגלל הרגישות הגבוהה", היא משתפת. "ומצד שני, גם עם מזלות אדמה כמו גדי ובתולה, כיוון שהם מאוד יציבים ושורשיים, מאזנים אותי ומעניקים לי אמון".

  אסטרולוגיה אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
  "מזלות האדמה מייצבים אותי"(צילום: Shutterstock)
   

  אבל החיבור שאיתו אלה ממריאה הכי גבוה הוא דווקא עם עקרבים בעצמם: "זה מזל עם הרבה תשוקה ועולם פנימי עמוק. יש לי איתם חיבור מיני מאוד חזק", היא מסבירה ומספרת שרק לאחרונה היא למדה לקבל את המיניות שלה ולראות בה כביטוי לאנרגיה של תשוקה ואמביציה לחיים. "אסטרולוגיה היא זוג משקפיים נוסף דרכם אני רואה מצבים ואנשים", היא מסכמת, ומודה שהיא לא בוחרת בבני הזוג שלה לפי המזל שלהם, אלא שהבחירה נעשית באופן לא מודע על ידי היקום עצמו שמזמן לה בדיוק את מה שהיא זקוקה לו באותו הרגע, אם זה שור יציב או עקרב מיני.

   

  בין משיכה מגנטית ליחסי אהבה-שנאה

  אושר (43) בן מזל תאומים ואסטרולוג במקצועו, מסביר שאי אפשר להתייחס רק למזל כדי לבדוק התאמה אינטימית. "זה הרבה מעבר ל-12 המזלות", הוא מבהיר. "ישנם אלמנטים נוספים שמעידים על משיכה פיזית ותודעתית. בין היתר, בוחנים את ההתאמה בין ונוס למארס".

   

  מה זה אומר?

  "מארס הוא החלק הזכרי. הוא מבטא את הרצון והאגו ומסביר מה גורם לאדם לפעול. לפי המארס של האדם אפשר לדעת מה הדרייב שלו, מה יעשה לו את זה בדייט. בעוד שוונוס, החלק הנקבי, מבטאת את האופן שבו אדם נותן ועושה אהבה".

   

  אושר מסביר שהזווית שבין נוס למארס במפה מלמדת אם תהיה משיכה מגנטית חזקה, הרמוניה או יחסי אהבה-שנאה. "מיקום הירח במפה גם חשוב", הוא מבהיר. "הירח מראה מה שוכן בתת המודע, האם יש שם פחד, קנאה או אולי אובססיה. זו הגרסה של האדם בפיג'מה, בעוד שהמזל עצמו משקף רק את האופי שמתגלה החוצה. כך אפשר לדעת איך בן הזוג יגע לנו בילד הפנימי".

   

  רובד נוסף שאושר מספר עליו הוא כוכב פלוטו: "זה החור השחור והלא מודע שלנו, החותמת הפנימית הרגשית", הוא אומר ומסביר שהזוויות שבין הירח של האחד לבין הפלוטו של השני משקפת את מידת ההתאמה ביניהם. צמידות למשל תעיד על קשר טלפתי של ממש.

   

  איך אתה ניגש לדייטים עם כל הידע הזה?

  "מעבר להתאמה, יש שאלה של תזמון. למשל בימים אלו מרקורי מתחיל נסיגה, וכיוון שמרקורי הוא שליט בית הזוגיות שלי, אני יודע שקשר שיתחיל עכשיו יהיה מאוד קשה לתחזק. צריך לקחת את זה בחשבון ולדעת למה לצפות". אושר מוסיף שבעבר היתה לו התאהבות שהתאימה בכל האלמנטים, אבל התזמון לא היה טוב והקשר לא החזיק מעמד.

  דייט ראשון (צילום: shutterstock)
  אז מה אמרת שהמזל שלך?(צילום: shutterstock)
   

  הסנדלר הולך יחף או שאתה בודק את ההתאמה מראש?

  "אני מנסה לתת הזדמנות לאנרגיה הטבעית לזרום, לא ישר לגשת למפה, אבל לפני שאני נכנס למעורבות רגשית, אני בהחלט בודק את המפה ומסתכל על מה לעבוד", אושר משתף, ומוסיף שכבר מהתמונה של האדם הוא יודע לזהות מה המזל שלו.

   

  יש מזל שאתה פוסל?

  "כן. יש לי אנטי למזל דגים. זה מזל שמקשה עליי. דגים הם נטו רגש ותאומים הם נטו אינטלקט", הוא מסביר. "בנוסף, דגים נולדו בפורים, ויש אלמנט של תחפושות במזל הזה. הם יכולים להיות שחקנים ואמנים מעולים עם יכולת אמפטית גבוהה, אבל הם חמקמקים כמו דג במים".

   

  אתה מבקש מבחורות תאריך ושעת לידה?

  "כן. אסטרולוגיה היא מהדברים הראשונים שאני מדבר עליהם. זו השפה שלי, ולכן אם מישהי סקפטית ולא פתוחה לזה, זו בעיה". אושר מספר שזו גם הסיבה שהוא מסתדר הכי טוב עם מזלות אוויר, כיוון שהם יכולים לתפוס רעיונות מופשטים.

   

  תוותר על קשר שאין בו התאמה זוגית לפי המפה?

  "בעקרון כן. אני מלא בטחון באסטרולוגיה, ויודע לזהות קשיים בקשר שלעולם לא יסתדרו", הוא משיב. "אבל אם יש נקודות קארמתיות חזקות כמו חיבורים מחיים קודמים או חיבורים שמפעילים אצלי דברים עמוקים, אני נשאר כדי ללמוד. בסופו של דבר", אושר מסכם, "הכל קורה בדיוק כפי שהוא צריך לקרות. אדם שקשוב ללב שלו ולמקצבים של החיים יגלה שהדברים מסונכרנים. האסטרולוגיה רק מאשרת את זה". לתפיסתו, צריך לאפשר לאנרגיה לנוע. "לעיתים אנו נמנעים מחיכוך כדי להימנע מפרידה, בעוד שהיא בלתי נמנעת. לפעמים אנחנו נתקעים על משהו, אבל זה לא נועד. צריך להבין, לשחרר ולהמשיך הלאה", הוא מרגיע.

   

  אישית השתכנעתי שלפחות במציאת זוגיות שהיא עסקת חיינו, לא יזיק לשמוע מראש מה לאסטרולוגיה יש לומר. בינתיים, מדניאל שעשתה לי מפה אסטרולוגית בזמן הריאיון הזה, למדתי שהאופק שלי במזל עקרב. מאלה למדתי מהן התכונות הדומיננטיות של המזל הזה, וקיבלתי ייעוץ לגבי איך להתנהל עם עקרב שנכנס לאחרונה לחיי (טיפ: לתת לו מקום בטוח להתבטא). ואושר, שהסתבר שחולק איתי את אותו תאריך לידה, צייד אותי בשלל תובנות לגבי עצמי. בשורה התחתונה, אחרי שהתגרשתי ממזל גדי, מהיום אני לא זזה יותר בלי אסטרולוג בחיים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  לא מזל דלי? לא קונה
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים