שתף קטע נבחר

האישה שתועדה תוקפת כלב מדברת: "צרחתי, ועכשיו הורסים את חיי"

נ', אם לתינוק בן שבעה חודשים, תועדה מיידה אבן על כלב. בריאיון לאולפן ynet היא שחזרה לראשונה וסיפרה בדמעות: "הכלבים היו אגרסיביים מאוד וחשתי מאוימת. לא מצטערת על התגובה, רק על זה שפגעתי בייצור חי". אחותה: "קוראים לאנוס אותה, לשפוך חומצה על פניה ולשרוף את בית הורינו"

 

 

האישה שהסעירה את הרשת מדברת לראשונה: "זה יצא מכלל פרופורציה", אמרה הבוקר לאולפן ynet נ', האישה בת ה-30 שתועדה מיידה אבן בראשו של כלב קטן שהסתובב חופשי והגיע לכיוונה. "אנשים צריכים להתנצל בפניי על כך שהם משתמשים במלחמה על זכויות בעלי חיים כדי להרוס חיים של בן אדם", הוסיפה נ' בדמעות. צפו בריאיון.

 

ביום חמישי האחרון פורסם סרטון ברשתות החברתיות שהסעיר את הרשת. נ' תועדה בסרטון מטיחה אבן בכלב קטן שנראה רץ לכיוונה, בשכונת הדר יוסף שבצפון תל אביב. כתוצאה מכך, נפגע הכלב בראשו והובהל למרכז וטרינרי בבית ברל. אתמול, לאחר שהתאושש ומצבו יוצב, שוחרר הכלב בחזרה לידי בעליו. בעקבות הסרטון הוגשה תלונה במשטרה, שהגיעה אל האישה, חקרה אותה ושחררה אותה בתנאים מגבילים.

ביג כלב נדרס דריסה פגיעה ראש ()
הכלב לאחר שחרורו מאשפוז במרכז הוטרינרי

האשה שתועדה זורקת אבן על כלב ()
מקבלת איומים על חייה. נ'

 

 

מאז פרסום הסרטון, שקיבל אלפי שיתופים ברשתות החברתיות, מקבלת נ', אם לתינוק בן שבעה חודשים, אין ספור איומים על חייה. היא נאלצה למחוק את חשבון הפייסבוק שלה, אך האיומים הגיעו גם לטלפון הפרטי. הערב אף מתוכננת הפגנה מחוץ לבית הוריה של נ' בתל אביב והיא חוששת שאנשים יקחו את החוק לידיים. לדברי נ', לא כל השתלשלות העניינים תועדה או הופצה בסרטון שהופץ, ולטענתה הכלבים תקפו אותה עוד קודם לכן. 

 

"אני חשופה ל-5% ממה שקורה בחוץ", אמרה נ' בריאיון מביתה במושב שבצפון הארץ, "זה משפיע עליי נפשית ופיזית וכך גם התינוק שלי נפגע. אני לא רוצה לשמוע מה אומרים, זה לא מעניין אותי מה אומרים, זה יצא מכלל פרופורציה. אף אחד לא פנה אליי, לא שאל לשלומי אחרי שהכלבים תקפו אותי, לא שאל למה הכלבים משוחררים בלי רצועה ובלי שום אמצעי זיהוי, למה הבעלים לא לידם כשאני צורחת צרחות אימים. אני אמא מניקה, ואני לא יכולה לחטוף מחלות או כלבת ושלילד שלי לא יהיה מה לאכול. הכלבים היו מאוד אגרסיביים ולא פחדו ממני בכלל".

 

"אנשים צריכים להתנצל בפניי ובפני החיות על כך שהם משתמשים במלחמה על זכויות בעלי חיים כדי להרוס חיים של בן אדם ולהוציא את הכעס", הוסיפה נ'. "אני לא יודעת מה הסיבה לרמה כזאת של שנאה וכעס מבלי לדעת או לחקור ולהמציא כל כך הרבה דברים, להגיד שהכלב מת כשהוא לא מת, להגיד שלא היה אכפת לי".

האישה שהרגה כלב בתל אביב (מתוך הרשתות החברתיות )
הכלב לפני האירוע (מתוך הרשתות החברתיות )

האישה שהרגה כלב בתל אביב (מתוך הרשתות החברתיות )
האישה תועדה מטיחה אבן בכלב(מתוך הרשתות החברתיות )

האישה שהרגה כלב בתל אביב (מתוך הרשתות החברתיות )
"יצא מכלל פרופורציה". נ' בזמן האירוע (מתוך הרשתות החברתיות )
 

נ' לא מתחרטת על התגובה שלה, אלא רק על התוצאה של מעשיה שהובילו לפציעת הכלב. "אני מצטערת על מה שקרה לכלב, אני בחיים לא רציתי לפגוע בייצור חי. יש למשפחה שלי כלבים, היו לי כלבים, בעלי עובד עם חיות, הוא למד כלבנות. אני מכירה חיות, אני יודעת מתי חיה היא אגרסיבית ומתי לא. הכלבים היו מאוד אגרסיביים - הרגשתי מהם סכנה ומאוד מאוימת".

 

ר', אחותה של נ', הוסיפה: "הסיפור הוא של אם מניקה שהגנה על עצמה מתקיפה. כל השיימינג מתבסס על מידע שקרי – כבר בפוסט הראשון הם האשימו אותה בהריגה, כשהם יודעים שהכלב חי ומטופל. בעלי הכלבים מסתירים הרבה - שהכלבים היו משוחררים ללא קולר, שהם תקפו. הם מסתירים את העובדה שאחותי ובן זוגה באו להביע את צערם על שהכלב נפגע.

 

"יש נגד אחותי קמפיין הסתה. אנשים קוראים לאלימות נגדה. לסקול, לרצוח, לאנוס, לשפוך לה חומצה על הפנים. לשרוף את בית הורינו ולאמלל את המשפחה. אנחנו מפחדים שיפגעו בה או בתינוק. ראינו כבר ששיימינג כזה נגמר בפגיעה באנשים ובאובדן חיים. אנשים ממש רוצים שאחותי תמות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכלב הפצוע והאישה שיידתה אבן לעברו
מומלצים