שתף קטע נבחר

חוגג: "רוצים להיות גזענים? תישארו בבית"

הבעלים של בית"ר ירושלים שלח מסר תקיף בפוסט שפרסם בקבוצת אוהדים בפייסבוק: "הם אונסים את המועדון ושאר הקהל להתנהגות גזענית וזה לא מקובל עליי. מעדיף יציע ריק מלא באהבה מאשר יציע מלא, מלא בשנאה"

בבית"ר ירושלים אין רגע דל. הערב (שני) פרסם הבעלים, משה חוגג, פוסט בקבוצת האוהדים של הצהובים-שחורים בפייסבוק ובו התייחס בפירוט ליחסיו המורכבים עם ארגון לה פמיליה, על רקע צירופו של עלי מוחמד. "כל אדם רשאי לדעתו כל עוד היא לא פוגעת בזולת", פתח חוגג. "הבעיה הגדולה מתחילה כשאדם מחליט להזיק לאחר רק כי הוא חושב אחרת ממנו. בית"ר ירושלים היא נכס שלי ושל משפחתי, ברגע שקבוצה של אוהדים מחליטה לנהוג בגזענות הם פוגעים מהותית ודרמטית במוניטין של המועדון ועל ידי כך בשווי הנכס ואין לי ברירה אלא להגיב".

 

חוגג גם לא הכחיש כי נקט בצעדים משפטיים כנגד אוהדים: "כל מי שיפגע בבית"ר ישלם על זה, לא תעשו נזק לא תשלמו עליו. אני לא צריך לשלם על טעויות של מי שגורם נזק לבית"ר גם אם הוא מרושש ומובטל. מנגד, החלטתי לוותר על תביעה נגד אוהד אחרי שגיליתי שהוא חולה בסרטן".

 

משה חוגג בית
משה חוגג. "כל אדם רשאי לדעתו כל עוד היא לא פוגעת בזולת"(צילום: ראובן שוורץ)

 

הבעלים גם יצא בצורה חד משמעתית כנגד לה פמיליה: "ברגע שאוהדים חושבים שהם יחליטו מי ישחק, חושבים שהם משרד הפנים ומשנים שמות והשיקול שלהם הוא גזעני, הם אונסים את המועדון ושאר הקהל להתנהגות גזענית וזה לא מקובל עליי בשום פנים ואופן. נקודה. רוצים להיות גזענים? תישארו בבית. בצער רב אבל בלב שלם אני אומר, מעדיף יציע ריק מלא באהבה מאשר יציע מלא מלא בשנאה".

 

על המחיר אותו הוא משלם: "אם מישהו חושב שקניתי את בית"ר בשביל פרסום, אני מקווה שלפחות הוא נותן לי קרדיט שאני לא טיפש. הרי יכולתי לקנות את כל שלטי החוצות באיילון למשך שנה שלמה בעשירית הכסף שהשקעתי".

 

את הפוסט המקיף סיים חוגג עם מסר אופטימי: "מקווה שנצליח לעבור את המשברון הזה מהר יותר ממה שגרסיה עבר את המגן שלו אתמול ונעשה עונה היסטורית ביחד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים