שתף קטע נבחר

חברי הליכוד "נאמנים למנהיג" - וברשת צוחקים

הודעת המגישה הצפון-קוריאנית, החתימה של גדעון סער והצהרת הנאמנות לפינגי: היוזמה שנחשפה לראשונה ב-ynet על חתימת חברי הליכוד על הצהרת נאמנות לראש הממשלה הביאה גל תגובות ברשת. הנה כמה מהן

בנימין נתניהו הליכוד הצהרת נאמנות ממים פייסבוק ()
על קו ירושלים-פיונגיאנג. נתניהו בתור קים אל סונג

הצהרת הנאמנות לראש הממשלה בנימין נתניהו, שעליה חתמו אתמול (א') 40 חברי רשימת הליכוד ושנחשפה לראשונה ב-ynet, הביאה עימה שלל תגובות במערכת הפוליטית - לצד לא מעט לעג ברשתות החברתיות.

 

כל העדכונים על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

 

הבחירה בהחתמת חברי רשימת הליכוד לכנסת ה-22 זכתה ברשתות להשוואות שונות למשטרים אפלים, בהם צפון קוריאה. "תודה לכל מי שחתם, אוהב אתכם", אמר מנהיג המדינה המבודדת קים ג'ונג און לפי ציוץ של אלון פנקס, בעבר קונסול ישראל בניו יורק. "חדשות טובות, השגנו 40 חתימות", נכתב לצד תמונתה של מגישת החדשות הצפון-קוריאנית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  

והיו גם תגובות אחרות. ראש העיר נתניה מריים פיירברג, חברת הליכוד, צייצה בבדיחות הדעת, בעקבות "פוש" (התרעה בדחיפה) מ-ynet על חתימת כל הח"כים על ההצהרה: "סוף סוף החלטת ממשלה ראויה. כולם נאמנים - קודם כל לנתניה". ובכאן חינוכית צייצו: "פרסום ראשון - חברי פרפר נחמד חתמו על הצהרה שלא יחליפו את פינגי".

 

חברי הליכוד התבקשו לחתום על הצהרה שבה נכתב: "אנו החתומים מטה, המועמדים ברשימת הליכוד לכנסת ה-22, מדגישים כי לא נקבל שום תכתיב משום מפלגה אחרת. ללא תלות בתוצאות הבחירות, ראש הממשלה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו הוא המועמד היחיד של הליכוד לראשות הממשלה - ולא יהיה שום מועמד אחר". את החתימה על הצהרת הנאמנות יזם יו"ר הקואליציה לשעבר דוד ביטן, על רקע דברי אביגדור ליברמן על כך שמפלגתו תמליץ על ח"כ שאינו נתניהו - אם זה לא יצליח להרכיב ממשלה.


פורסם לראשונה 04/08/2019 22:58

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים