שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בין לוי אבקסיס לברק: סקירת מפות לפני הבחירות

  הבחירות מתקרבות אלינו במהירות, הרשימות כבר נסגרו אחרי חבירות שונות, וזה הזמן להכיר את המפה האסטרולוגית של שניים מהמועמדים - אורלי לוי אבקסיס ממפלגת העבודה ואהוד ברק ממפלגת ישראל דמוקרטית

  בימים של טרום בחירות, חשוב שנכיר את כל המועמדים לכנסת ישראל. והפעם: אורלי לוי אבקסיס, ממפלגת העבודה ואהוד ברק מהמפלגה החדשה "ישראל דמוקרטית":

   

  אורלי לוי אבקסיס | 11.11.1973, בת מזל עקרב

  אורלי לוי נולדה ביום נומרולוגי שמספרו 11 , מספר המעיד על אנשים בעלי אינטילגנציה גבוהה מאוד, ואכן חריפות שכלה הינה מעל הממוצע.

   

  בשנה האחרונה נאלצה להתבודד פעמים רבות ולשאול את עצמה לאן פניה מועדות, מאחר ולא היתה מוכנה לוותר או להתפשר על האג'נדה שלה. לאחרונה, חברה אורלי לוי אל מפלגת העבודה ועל כן חשוב לבדוק את מהימנותה וכישוריה לקראת הבחירות הקרבות.

   

  אורלי לוי אבקסיס (צילום: מוטי קמחי)
  אורלי לוי אבקסיס(צילום: מוטי קמחי)
    

  מפתה האישית של אורלי לוי מעידה על אישיות חזקה, כריזמתית, אמינה ונאמנה. יש לה יכולת דיבור מרשימה מאוד. היא חכמה ויודעת לרדת לפרטים של כל נושא. כמו כן, יש לה זכרון מעולה וניתן לסמוך עליה שתדע לשלוף תשובות גם מארועי העבר הרחוק באופן מדויק כזה, שירתיע את מכריה ויוכיח שוב ושוב את כישוריה הרבים.

   

  כשהיא רוצה משהו ומאמינה בו היא תלך על הפרויקט המתאים עד הסוף ללא היסוס. אין לה בעיה לרוץ בראש המחנה ואין לה בעיה ללכת אחרי האני מאמין

  שלה. היא כל כך עניינית ותכליתית שבשם האמונה שלה תעדיף לסגת לאחור, אך לא "תמכור" את האמונות שלה בעבור בצע כסף או פרסום. ניתן לסמוך עליה במאת האחוזים שכן כאשר היא מבטיחה, חשוב לה מאוד לקיים.

   

  בחייה האישיים היא מאוד נאמנה ולרוב תיתן יותר מאשר תקבל, בשל העובדה שכך נולדה וחונכה. חשוב מאוד שתלמד יותר להחצין רגש כדי לעזור לה במערכות היחסים האישיות שלה ואולם מי שנכנס אל לבה, נשאר שם ולא יוצא למשך שנים רבות.

   

  חשוב לה להיות במצב רגשי יציב ואינה אוהבת סערות משמעותיות. היא תייה מעולה ביישום האג'נדה אותה היא בוחרת להציג וקהל בוחריה שנאמן לה, יכול להמשיך ללכת אחריה בעיניים עצומות, כיוון שהוא יודע שהיא לא תאכזב אותו. היא מצדה חשוב לה מאוד להפגין יציבות וערכיות, כך שהיא תוכל להמשיך וליהנות מדעת ואהדת הקהל.

   

  ייתכן ומפתה מראה כי היא עדינה מדי כדי לעמוד בראש המדינה כראש ממשלה, אך אין ספק שמי שחשובה לו צמיחה אישית, הטבות סוציאליות, דאגה לפרט וכל מה שהיא מציעה במסגרת מפלגת העבודה – לא יתאכזב. בהצלחה לה. 

   

  אהוד ברק | 12.2.1942, בן מזל דלי

  מפתו של אהוד ברק נשלטת ברובה על ידי מזל דלי. עובדה זו גורמת לו להיות אידיאליסט, עצמאי מאוד בדעותיו, פועל מתוך תחושה של שליחות, אך נתון למצבי רוח והתפרצויות זעם.

   

  כוכב התקשורת המוכר בשם מרקורי אף הוא נמצא אצלו במזל דלי מה שמצביע על אדם שחשיבתו הינה ייחודית, שבדרך כלל ינסה לפתור בעיות בדרך לא קונבנציונלית.

   

  הכוח המניע אותו היא תחושה שיש לו ייעוד בחיים שעליו לבצע אותו. יכולת הדיבור שלו כאדם חכם מעולה ולא תתפסו אותו לא מוכן . את התשובות הוא שולף מהמותן ללא הכנה מרובה מראש, כשהוא סומך על יכולת האלתור שלו. נתון זה סיבך אותו לא אחת בבעיות אישיות בבית ואף בפוליטיקה כיוון שלפליטות פה יש תמיד מחיר ואכן המקורבים אליו יעידו על כך שיש לו פה גדול ועדיף להם להתרחק ממנו כאשר אינו במצב רוח טוב.

  אהוד ברק בשבתרבות בהוד השרון (צילום: מוטי קמחי)
  אהוד ברק בשבתרבות בהוד השרון(צילום: מוטי קמחי)

  בילדותו סבל מחסך חום ואהבה בביתו ולכן לעיתים הוא נתון למצבי רוח שאינם טובים שאותם הוא יודע להסתיר בהצלחה, אך המקורבים אליו יודעים שעליהם להעתיר עליו הרבה רגש חם על מנת שביטחונו האישי יחזור אליו . הוא חזק באישיותו ולכן יש לו את היכולות בכל פעם להתרומם מחדש כמו עוף החול. עבודה קשה לא מפחידה אותו שכן הוא רגיל לכך.

   

  במפתו, הכוכב המייצג את המוכר בשמו מארס נמצא במזל שור, עובדה שמלמדת על כך שהוא קשור מאוד לחומר ולעשיית רווחים ודווקא בנושאים אלה יפעל בשיקול דעת לאחר חשיבה מעמיקה על מנת לא לעשות טעויות.

   

  גם בחיים הפוליטיים הוא מנסה לטוות את צעדיו כרקדן . פעם קדימה ופעם אחורה ויחפש את הרגע והאנשים הנכונים על מנת להשתלב ולהטביע את חותמו.

   

  את חייו האישיים הוא לוקח ברצינות ומתכוון לכל מילה שהוא אומר ובמיוחד במערכת הזוגית שלו ובכל זאת, תמיד ישאיר לעצמו פינה אישית שהיא רק שלו וכמעט בלתי חדירה לאנשים. תכונה זו משרה על הקרובים אליו את התחושה שהוא אכן חברותי מאוד ויש לו הרבה חברים, אך לעולם לא ייתן לאחרים להיכנס לתוך נשמתו ותמיד ישמור לעצמו טווח מרחק.

   

  לסיכום, זהו אדם הפועל מתוך אידיאל שעושה הפרדה מוחלטת בין העבודה לחייו האישיים ושהשאיפה הפנימית שלו לעולם טוב יותר, דוחפת אותו קדימה. אינו מפחד מעימותים, מתגמש עם נסיבות משתנות בפוליטיקה וסומך פעמים רבות על הסבלנות הרבה שתשתלם לו, כאשר יהיה עליו לבנות תשתית פוליטית.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים