שתף קטע נבחר

טיסת בלהות עם מושב ללא משענת? תלוי את מי שואלים

תמונה לא שגרתית מתוך מטוס איזי ג'ט שטס אתמול מלונדון לז'נבה, מראה נוסעת יושבת במהלך הטיסה במושב ללא משענת. ציוץ בטוויטר, שצבר עשרות אלפי שיתופים, גרם לחברת התעופה להכחיש: "נוסעים לא מורשים לשבת במושבים האלה שממתינים לתיקון"

המושב ושברו: האם נוסעת שעלתה אתמול (ג') לטיסה מז'נבה ללונדון עם חברת הלואו-קוסט הבריטית איזי-ג'ט נאלצה לשבת במושב ללא משענת?  

הציוץ שעורר סערה ברשת
הציוץ שעורר סערה ברשת

מתיו האריס, שבן זוגו טס אתמול עם איזי ג'ט בטיסה מספרU22051, עורר סערה ברשתות החברתיות כאשר העלה תמונה מתא הנוסעים במטוס האיירבוס A319 ובה מתועדת נוסעת ישובה על מושב המטוס, כשהוא ללא משענת לחלוטין.

 

"איזי ג'ט מביסה את ריינאייר עם מושבים ללא משענת", כתב האריס. "איך מאשרים דבר כזה?". בהמשך כתב האריס כי "צריך לתהות כמה היה בטוח שאר המטוס. זה היה המושב שלה. הנוסעת הועברה למושב חלופי אחרי שנוסעים עלו למטוס. אני לא בטוח מה היה קורה אם הטיסה היתה מלאה". הנוסעת הועברה למושב תקין לפני ההמראה, אך הסערה והביקורת ברשתות החברתיות, לא נרגעו.

הנוסעת על המושב מעורר המחלוקת (מתוך עמוד הטוויטר של מתיו האריס)
הנוסעת על המושב מעורר המחלוקת(מתוך עמוד הטוויטר של מתיו האריס)
 

חברת הלואו-קוסט הבריטית, הגיבה להאריס בציוץ בטוויטר ודרשה ממנו להסיר את התמונה עד לבדיקת הנושא. "תודה שהבאת את זה לידיעתנו", נכתב להאריס מחשבון הטוויטר הרשמי של החברה. "לפני שנתחיל לחקור זאת, אנו מבקשים ממך להסיר את הצילום עד שיהיה לנו מידע נוסף בנושא, זאת כדי שנוכל לעזור לך בצורה הטובה ביותר". תגובת איזיג'ט עוררה ביקורת מצד גולשים שטענו כי חברת התעופה צריכה לספק תשובות ולא להתעסק ביחסי ציבור.

איזי ג'ט מכחישה (צילום: easyJet) (צילום: easyJet)
איזי ג'ט מכחישה(צילום: easyJet)
   

דוברת איזי ג'ט מסרה בתגובה כי "נוסעים לא מורשים לשבת במושבים האלה שממתינים לתיקון. בטיחות היא העדיפות הגבוהה ביותר שלנו והחברה מפעילה את צי המטוסים שלה תוך עמידה קפדנית בכל כללי הבטיחות".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך עמוד הטוויטר של מתיו האריס
ישבה על מושב ללא משענת בטיסה? לא בטוח
מתוך עמוד הטוויטר של מתיו האריס
מומלצים