שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חן דילמוני נגד הפועל חיפה: "עשו לי רצח אופי"
  המגן השמאלי המנודה של הקבוצה, שפונה אתמול לבי"ח מחשש להתייבשות, העלה פוסט לפייסבוק עם טענות קשות כנגד המועדון: "אתבע אותם, נידוי שחקנים חייב להיפסק. עברתי מסע מפרך מלא השפלות". יואב כץ: "אני לא חושב שהוא עשה מספיק מאמץ למצוא קבוצה". הקבוצה: "השחקן מפרסם דברי שקר"
  יממה לאחר שפונה לבי"ח מחשש להתייבשות - מכיוון שנאלץ להתאמן בחום כבד - המגן השמאלי המנודה של הפועל חיפה, חן דילמוני, העלה פוסט לפייסבוק ובו הוא טוען כי יתבע את המועדון.

   

  "ראשית, אני רוצה להודות לכל מי שדאג לשלומי. ברוך השם אני מרגיש טוב יותר, לאחר קבלת טיפול רפואי בבית החולים. כל חיי שיחקתי כדורגל מקצועי אני אוהב את העבודה שלי ועושה אותה במקצועיות רבה. כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא איש של מלחמות, לא פרובוקטור ולא מחפש כותרות", כתב דילמוני בין השאר בפוסט. 

   

  חן דילמוני מקבל טיפול בבית החולים, אתמול (צילום: פרטי)
  חן דילמוני מקבל טיפול בבית החולים, אתמול(צילום: פרטי)

   

  "מעולם לא ביצעתי עבירת משמעת ומעולם לא העלתי פוסט או טענה כלפי קבוצה מועדון או אדם כלשהו. לאחר מה שקורה איתי בתקופה האחרונה ובייחוד אתמול, אני מרגיש צורך לפנות אליכם בגילוי לב על המסע המפרך שעברתי בשלושת השבועות האחרונים. חשוב לי שתשמעו את האמת העובדתית ולא טענות שקריות והסתות".

   

  "בשבועיים שעברו מחזרת הקבוצה מהמחנה ועד היום עברתי סדרה של השפלות, נידוי לא חוקי וביזוי שכללו אימונים בנפרד מהקבוצה והשחקנים. בשעות שונות ומוקדמות על מנת לפגוע בחיי המשפחה שלי".

   

  "במשך כל תקופת החוזה שלי במועדון לעולם לא הפרתי את ההסכם שעליו אני חתום, עשיתי את כל מה שמוטל עלי, לא ביזיתי ולא התססתי את חדר ההלבשה. לימים יעידו שחקני הקבוצה שאני דובר אמת. להיפך, רק לאחרונה נאמר לי מפי הצוות המקצועי והבעלים שאין להם כל תלונה לגבי ההתנהלות שלי".

   

   

   

  "בחרתי לשתף אתכם (בחלק מהדברים), כתגובה להכפשה ורצח האופי של המועדון כנגדי, שתדעו את האמת ממקור ראשון. אני בוחר לא לשתוק יותר, לא רק בשבילי, אלא בשביל כל אותם שחקנים שעוברים את זה במקומות אחרים. נידוי שחקנים חייב להיפסק".

   

  יואב כץ (צילום: אלעד גרשגורן)
  לדילמוני טענות קשות נגד הפועל חיפה. כץ(צילום: אלעד גרשגורן)

   

  "לאחר ניסיונות רבים מצידי ושיחות עם אנשי המועדון בראשות מנכ"ל המועדון והבעלים, אני נאלץ להגן על זכויותיי ולפנות באמצעות ארגון השחקנים ועו"ד שי אליאס לערכאה משפטית, שם יוגש כבר בימים הקרובים כתב תביעה מפורט ומבוסס עם ראיות מוכחות".

   

  "לסיום, אני בוחר לצטט את מאמן הקבוצה שנשאל אתמול לאחר המשחק האם שוחח איתי לאחר שהתעלפתי באימון ופוניתי לבית החולים? 'אני מדבר על שחקנים שנמצאים כאן כרגע, יש לנו מספיק שחקנים במגרש שאפשר לדבר עליהם'".

   

  רועי שוקרני, שגם נחשב למנודה אך עבר לשחק בנוף הגליל, הגיב לפוסט

   

  התגובה של שוקרני לחן דילמוני (צילום מסך מהפייסבוק)
  התגובה של שוקרני לחן דילמוני(צילום מסך מהפייסבוק)
   

   

  יואב כץ הגיב ל-ynet ספורט: "לפני שבעה חודשים דילמוני התבקש לחפש קבוצה. בדרך כלל כששחקנים אחרים לא הצליחו להיכנס לסגל הם התבקשו לפי הנוהל לחפש קבוצה. אני לא זוכר שהיו לנו ב-15 שנים האחרונות בעיות עם אף שחקן שלא הצליח להיכנס לסגל וביקשנו ממנו לחפש קבוצה. שחקנים תמיד חיפשו קבוצה אחרת ואנחנו תמיד עזרנו על מנת שזה יגמר על הצד הטוב ביות . שוקרני למשל מצא קבוצה ואנחנו השלמו לו את מה שצריך בחוזה".

   

  הבעלים המשיך: "לצערי במקרה של דילמוני אני לא יודע אם נעשה מספיק מאמץ למצוא קבוצה. הסוכן שלו הבטיח שלא תהיה בעיה למצוא לו קבוצה. אישית לא קראתי אבל שמעתי שהוא העלה פוסט שזה בניגוד לתקנון וההסכם העבודה שלו. ברגע זה אני רוצה לפתור את הבעיה ולא להתעסק בתביעות. אני מקווה שהוא יחפש וימצא קבוצה שתקלוט אותו ויחזור לכדורגל ולא למלחמות".

   

  תגובת חיפה: "חן דילמוני זוכה בהפועל התאמה חיפה לכל מעטפת התנאים הספורטיביים והחומריים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות תוכנית אימונים, טיפול רפואי מיטבי וכל יתר זכויותיו על פי ההסכם. מנגד חוזר דילמוני ומפרסם דברי שקר חסרי שחר כנגד הקבוצה, במקום להתמקד בחיפוש קבוצה כפי שסוכם עימו וכפי שהתחייב. כאמור בהודעתה מאתמול, הפועל מעדיפה שלא לנהל את יחסי העבודה עם שחקניה בתקשורת והיא תתבע את דילמוני בגין לשון הרע עקב פרסומיו השקריים ותגיב בערכאות לתביעתו, אם תוגש כזו".


  פורסם לראשונה 08/08/2019 13:36

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים