שתף קטע נבחר

סולחה מימין: איילת שקד ומיכל פרץ יישרו קו

אחרי המתיחות סביב שאלת המקום ברשימה: יו"ר הימין המאוחד ורעייתו של יו"ר הבית היהודי ליבנו את המחלוקות

 

איילת שקד בביקור אצל משפחתו של דביר (יהודה) שורק ז
איילת שקד(צילום: אלכס קולומויסקי)

המריבה והשיחה: אחרי שהוקלטה מיכל פרץ, רעייתו של יו"ר הבית היהודי, רפי פרץ, כשהיא מתבטאת בחריפות נגד יו"ר הימין החדש, איילת שקד, ואמרה כי היא סבורה שאין לפנות לה את המקום הראשון ברשימה על אף שבעלה מוכן לוותר, יזמה שקד שיחה עם פרץ לצורך ליבון הדברים.

 

את השיחה קיימה שקד בתיאום עם פרץ, איתו היא עובדת בשיתוף פעולה מלא מאז נחתם ההסכם בין המפלגות לריצה משותפת. פרץ קיבלה גם היא הודעה לפיה שקד מעוניינת לשוחח איתה ולא התנגדה.

 

שקד התקשרה בשבוע שעבר, השתיים לא מכירות מלפני כן, אך לאחר ששוחחו שיחה טובה לדבריהן, הודיעו כי בכוונתן להשאיר את מה שהיה מאחור משום ששתיהן מעוניינות כעת בהצלחתה של המפלגה.

 

השיחה בין השתיים היא סוף למתיחות ששררה גם בין פרץ לשקד על רקע בקשותיו של רה"מ נתניהו שפרץ לא יוותר על המקום הראשון לטובת שקד. גורמים המעורים בפרטים מספרים כי הרביעייה בצמרת הרשימה המאוחדת - איילת שקד, נפתלי בנט, רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ' - עובדים כעת בתיאום מוחלט ומקיימים התייעצויות שוטפות בקבוצת וואטסאפ מיוחדת שהוקמה לצורך הבחירות תחת השם: "הקוקפיט".

 

היום צפויה המפלגה להשיק את קמפיין הבחירות שלה שידגיש את הקו הימני ויאתגר את נתניהו. במפלגה קיבלו החלטה אסטרטגית כי כל התייחסות של נתניהו אליהם תזכה לתגובה מיידית וחריפה על מנת שלא לאפשר לו להגדיל את כוחה של הליכוד על חשבון מפלגות הימין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
איילת שקד
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים