שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מפיק "מחוז ירושלים" מתנצל: "לוקח אחריות, קיבלתי שיעור שנצרב בנשמתי"

  "כרגע זה הזמן להגיד רק מילה אחת: סליחה!", רם לנדס, הבעלים של חברת קודה תקשורת שהפיקה את "מחוז ירושלים", התנצל בפני הצופים וכל מי שנפגע מצילומי הסדרה והוסיף "מה בעצם קרה? נסחפנו"

  רם לנדס, הבעלים של קודה תקשורת, הגיב היום (ב') על פרשת הנשק שהושתל בסדרת הדוקו-ריאליטי "מחוז ירושלים", והתנצל: "אני אישית, רם לנדס, הבעלים של קודה תקשורת לוקח על עצמי את האחריות ומבקש סליחה".

   

  בפוסט שפירסם בחשבון הפייסבוק שלו הוסיף לנדס: "אני כותב את הדברים האלה אחרי ימים ולילות של צום, תענית וחשבון נפש מייסר, ובניגוד לדעתם של כל עורכי הדין ויועצי התקשורת. כאדם שמאמין בכבוד האדם, כל אדם, קיבלתי שיעור שנצרב בנשמתי ומשנה את מסלול חיי".

   

  רם לנדס (צילום: דנה קופל)
  רם לנדס (צילום: דנה קופל)

  לנדס התייחס גם לקשר שיצר עם השוטרים שהופיעו בסדרה "מחוז ירושלים": "אני חושב שהתאהבנו. התאהבנו בחבורה של נשים וגברים, אנושיים, רגישים וקשוחים, שעושים כל כך הרבה ומשתכרים כל כך מעט לטובת הביטחון שלנו מבלי לקבל שום אהדה ציבורית. רצינו לספר את סיפורם באופן העוצמתי והמרגש ביותר", כתב. "נסחפנו. קל לשנוא את המשטרה. יש יותר משלושים אלף שוטרים ושוטרות. ברור שיש שם גם תקלות קשות מאוד. אבל אני מאמין שחברה שמאבדת את האמון בשומרי החוק שלה עלולה להיות בסכנה גדולה".

   

  "יש בפניי מסע ארוך. בני אדם נפגעו. כרגע זה הזמן להגיד רק מילה אחת: סליחה!", חתם לנדס את הפוסט.

  הפוסט שכתב רם לנדס (צילום: צילום מסך, פייסבוק)
  הפוסט שכתב רם לנדס(צילום: צילום מסך, פייסבוק)

   

  כאמור, התנצלותו של לנדס מגיעה על רקע הפרשה שנקשרה בסדרה "מחוז ירושלים, שהופקה על ידי קודה תקשורת ושודרה בערוץ כאן. במסגרתה, לכאורה, הושתל רובה M16 בביתו של אדם לצורך צילומי הסדרה, והוצג לכאורה מצג שווא של תפיסת נשק בחצר ביתו של תושב שכונת צור באהר במזרח ירושלים, בעוד שחצר הבית, לטענת התושב, כלל לא שלו.

   

  לאחר החשיפה הוחלט בתאגיד השידור הציבורי במסגרת דיון חירום להפסיק את כל ההתקשרויות עם החברה. במקביל, נעצרו כל ההפקות של קודה תקשורת עבור התאגיד, גם אלה הנעדרות כל קשר לתוכנית "מחוז ירושלים" ובהן תוכניתו של גיא זהר "מהצד השני".

   

  בתגובה להחלטת התאגיד, חברת קודה הפקות עברה מהגנה להתקפה ושלחה מכתב שהגיע לידי ynet. המכתב, ששודר אל מנכ"ל תאגיד השידור הציבורי אלדד קובלנץ, כולל "התראה דחופה לפני נקיטה בהליכים משפטיים".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים