שתף קטע נבחר

ברשת קוראים לג'ף בזוס להציל את האמזונס

מייסד ענקית הטכנולוגיה אמזון, שקרא לאימפריה שלו על שם הנהר ויער הגשם הגדולים בעולם, נקרא לכבות את השריפה. ברשתות החברתיות קוראים לאיש העשיר בעולם לקחת חלק פעיל בנסיונות ההצלה של היער

"יודעים מה יכול להיות צעד יח"צני מעולה? אם באמזון יפעלו כדי להציל את האמזונס האמיתי": השריפות המתחוללות ביער הגשם מדאיגות את העולם כולו, אבל ברשתות החברתיות החלו לקרוא דווקא לאדם אחד מסויים להציל את האמזונס - ג'ף בזוס, מייסד ענקית הטכנולוגיה "אמזון", הקרויה על שם הנהר והיער המקיף אותו. בשנה החולפת באמזונס נרשם מספר חסר תקדים של שריפות, למעלה מ-72 אלף, המייצג עלייה דרמטית ומדאיגה שעשויה להוביל למשבר אקלים עולמי.

 

 

בטוויטר החליטו כי האיש המתאים ביותר למשימה הוא דווקא בזוס, האיש העשיר ביותר בעולם, שעשה את הונו באמצעות האימפריה הקרויה אמזון. "ג'ף בזוס, האיש העשיר ביותר בעולם שהחברה שלו קרויה על שם הריאות של כדור הארץ, בבקשה השתמש בכוח ובהשפעה שלך כדי לפעול להצלת יער הגשם מלהישרף כליל", צייצה אחת המשתמשות, ובין מאות התגובות יש שהציעו לה לפנות דווקא לגרושתו של בזוס, מקנזי, בטענה שדווקא ממנה תגיע הישועה.

 

ג'ף בזוס על רקע שריפה באמזונס (עיבוד תמונה. צילום: AP, רויטרס)
בזוס יציל את האמזונ(ס)?(עיבוד תמונה. צילום: AP, רויטרס)

 

 

 

 

 

בציוץ אחר כתב אחד מעובדי אמזון: "ג'ף בזוס, בתור עובד של החברה שקרויה על שם היער, אני דורש שתעשה שימוש בהון שצברת, בכוח ובהשפעה שיש לך, כדי להוביל את מאמצי ההצלה של האמזונס". משתמש אחר הסב את תשומת הלב לעובדה שחיפוש המילה "אמזון" בגוגל לא מציג כלל תוצאות הקשורות לשריפה המתחוללת, וכתב: "ידיעה על ג'ף בזוס שחוגג עם קייטי פרי כנראה יותר חשובה". במאות הציוצים שמציפים את טוויטר בימים האחרונים, בזוס מתוייג לצד האשטאגים הקוראים להציל את האמזונס.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עיבוד תמונה. צילום: AP, רויטרס
ג'ף בזוס על רקע שריפה באמזונס
עיבוד תמונה. צילום: AP, רויטרס
מומלצים