שתף קטע נבחר

שנה של סיפוק: מזל טוב לבנות ובני מזל בתולה

מי הם בני ובנות מזל בתולה, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

מזל טוב בנות ובני מזל בתולה (צילום: ויז'ואל/פוטוס) (צילום: ויז'ואל/פוטוס)
מזל טוב בנות ובני מזל בתולה(צילום: ויז'ואל/פוטוס)

 

תאריך כניסת המזל: 23.8 ועד ל- 23.9

אלמנט: אדמה

סמל המזל: אישה מחזיקה בשיבולים

איבר בריאותי רגיש: מעיים, קיבה ונטייה כללית למחלות שמקורן נפשי.

איכות המזל: משתנה – יש לילידי המזל יכולת להשתנות בהתאם להתרחשויות המצבים השונים בחיים.

 

תכונות חיוביות של ילידי המזל: צניעות, נטייה למושלמות, מעשיות ודייקנות. חכמים במיוחד, מסודרים, מאורגנים ורואים הכול לפרטי פרטים. אנשים שהגדולה שלהם היא בנתינת שירות תכליתית לזולת, בעלי נטייה טבעית לתזונה נכונה והיגיינה בריאה, נוטים להשתלב בשינויים המתבקשים מתוך הנסיבות. נאמנים מאוד.

 

תכונות שליליות של ילידי המזל: פסימיים, דאגניים, בעלי נטייה למחלות שמקורן פסיכוסומאטי (נפשי), יורדים לקטנות ומטרידים את הזולת, ביקורתיים, עוקצניים, שומרים על מרחק רגשי, שמרניים, מחושבים, רכושניים, מערכות היחסים שלהם מושתתות על בסיס של "תן וקח", בעלי נטייה למושלמות ודרישות דומות מהזולת.

  

תחזית כללית שנתית לילידי המזל:

שפע – הכוכב יופיטר שמביא איתו את הפוטנציאל להזדמנות נמצא אצלכם בתקופה זו במקום המקושר עם המעגל המשפחתי הקרוב ביותר אליכם ולכן זה הזמן שלכם להרגיש שהנה אתם מוכנים ויכולים לשדרג את היחסים שלכם עם הקרובים לכם ביותר במובן האינטימי והמשפחתי.

 

זו עדיין הולכת להיות השנה שלכם בפתירת בעיות בתוך המעגל הקרוב לכם ביותר (עדיפות להורים) שמשם גם באים אליכם המטענים הרגשיים שגורמים לכם לתפיסת עולם חיובית או שלילית. בשורות טובות שתקבלו יוכלו לעזור לכם לשדרג את חייכם האישיים במסגרת הביתית.

 

בתחילת שנת 2020 יעבור כוכב השפע למקום המקושר עם היכולת שלכם לתקשר עם צעירים מכם בסביבה שלכם, כולל צעירים במשפחה, ועם הרצון והצורך שלכם ליצור תחביבים משמעותיים עבורכם, שיגרמו לכם לתחושה של עשייה וסיפוק. ההתעסקות שלכם בנושאים שאינם דווקא בתחומי עבודה מחמירים ונוקשים, יקרבו אתכם אל האנשים שאתם מעוניינים בקרבתם, כיוון שכך הם ילמדו להכיר פן חדש שלכם.

 

קושי – בשנה האחרונה נמצא כבר סטורן הכוכב המאתגר אצלכם במקום המקושר עם כל מה שקשור ליחסים שלכם עם הסביבה הקרובה במעגל הראשון של חייכם הוא בית הילדים, צעירים מכם במשפחה, יצירתיות והיכולת שלכם לקחת ברצינות כל מערכת יחסים. ייתכן שעובדה זו נובעת מכך שכל הקרובים לכם נאלצו לעבור שינויים בעקבות אירועים שכולכם חוויתם ונראה שהפעם אין לכם תירוצים איך להצדיק את ההתנהגות שלכם או את של אלה שאתם מנסים לגונן עליהם בכל מחיר.

 

זה הזמן לבנות מערכות יחסים עם האנשים החשובים לכם מבוגרים כמו גם צעירים מערכת יחסים בריאה, חדשה המגיעה ממקום בריא יותר, נכון ואמיתי.

 

יצירתיות בכל תחום שבו תבחרו, תעזור לכם לשחרר כעסים ומתחים מיותרים ותביא לכם גאווה ומרגוע.

 

בין החודשים אפריל ועד ספטמבר 2020 ייצא הכוכב מגדי ויעבור לדלי וייתכן שאלה מכם שנולדו בשליש האחרון של המזל יחושו בהקלה מסוימת, כל השאר ייאלצו לחכות עד ליציאתו המוחלטת של המזל ממזל גדי בינואר 2021.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: mct
מזל טוב לבנות ובני מזל בתולה
צילום: mct
צילה שיר אל
מומלצים