שתף קטע נבחר

תלמדו לשחרר קצת: הורוסקופ אישי לחודש ספטמבר

חופשת הקיץ הסתיימה, חוזרים לשגרה עם חודש חדש שמתחיל, שבסופו גם תתחיל שנה עברית חדשה - מה צפוי לכל אחד ואחת מאתנו בעבודה, בתחום הרומנטי ועם בני ובנות המשפחה? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם לספטמבר

מה צפוי לכם החודש? קראו את הורוסקופ ספטמבר (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
מה צפוי לכם החודש? קראו את הורוסקופ ספטמבר(צילום: shutterstock)
 

 

רגע לפני ההורוסקופ החודשי, הנה גם ההורוסקופ השבועי שלכם

 

מזל טלה

כוכב נפטון מזרים אנרגיות ממוזלות בתחילת החודש: הרומנטיקה בתקופה זו קלילה ונעימה. אתם מתאהבים בדיוק בטיפוסים המתאימים לכם ומצליחים, איכשהו, ללמוד מניסיון העבר. זה הזמן לאהבה אמיתית שאינה מותנית בדבר והכוונה היא שאין העיתוי בשל ללחוץ או לדון במיסוד הקשר.

 

בתקופה זו אתם מרגישים שקרובי משפחה מבוגרים בוחשים בענייניכם הפרטיים, ואתם לא אוהבים את זה (בלשון המעטה). מה לעשות? נסו להסביר להם שאתם מספיק בוגרים להחליט לבד ושאתם לוקחים אחריות על חייכם.

 

ללא כל קשר למתרחש בתחומים אחרים, הרי שבקריירה שלכם אתם מלאים מרץ והתלהבות. יופיטר ממלא אתכם באנרגיה שלא מהעולם הזה ואיכשהו אתם מתייצבים בראש החבורה והופכים לסמל ולמופת לחבריכם לעבודה.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל אמטיסט המשמש להגנה, חיזוק רוחני ואיזון אנרגטי. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

 

מזל שור

מיקום השמש ברקיע מעצים את חשיבותם של קשרים חברתיים בתקופה זו של השנה. אם תשכילו לחבר את האנשים הנכונים תוכלו ליהנות מאנרגיות מדהימות של חיבור וחיזוק הדדי.

 

להורים: צפויות בשורות משמחות הקשורות בילדים. כנראה שאתם חוששים לחינם וללא עובדות. עליכם ללמוד "לשחרר" קצת יותר.

 

בכל הנוגע לקריירה, הרי שהצלחתם לצבור ידע רב בתחום עיסוקכם ומצב הכוכבים צופה שתזכו לתהילה מאנשים היודעים להעריך ידע זה.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

 

מזל תאומים

בתחום האהבה: זה הזמן להיפטר מאשליות שממילא אינן מועילות לכם, ולהביט במתרחש בעיניים מפוכחות. אם אתם גוררים עימכם רומן שהשביע אתכם מרורים, אתם

בתקופה חלומית להתנער ממנו. מחזרים איכותיים צפויים להיכנס אל מסלול חייכם, אך בתנאי שתשכילו לנפנף מכם את המאכזבים.

 

במהלך החודש הקרוב כוכב נוגה מחבר אתכם עם עולם המיסטיקה. אנשים בעלי יכולת של ראיית-הנסתר, מביאים לכם מידע חדש, אושר וברכה.

 

בעבודה: זה הזמן להגיש הצעות ייעול, לדון עם מעסיקיכם בסיכוייכם לעתיד, לדרוש יציאה ללימודים ולקבל תוספת כספית.

 

אבן החן החודשית שלכם היא ג'ספר אדום שעוזרת לחיבור ל"אני הפנימי" והגנה מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל סרטן

אחרי חופשה אתם חוזרים עם תובנות חדשות לגבי המשך הדרך. אתם נחושים בדעתכם להשיג יותר יציבות בקריירה ובמקום העבודה. המעשיות וההחלטיות מלוות את מעשיכם ואתם מציבים לעצמכם דרך ברורה ופרקטית יותר עם מטרות מוגדרות. אם אתם חשים שאתם זקוקים לעזרה, אל תהססו לפנות לליווי מקצועי או לאימון אישי.

 

בתחום הרומנטי: צפויות צהלות שמחה אצל הפנויים שביניכם, כמו גם אנקות התפעלות בקרב הנשואים. נסו לזרום עם הארועים.

 

לקראת סוף החודש אתם חשים מעט עייפים. זה הזמן לקחת צעד אחד אחורה בתחום המשפחתי (זה לא יהיה פשוט) אבל זה הכרחי.

 

אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל אריה

כוכב פלוטו דוחף אתכם לשחק בתפקיד של פסיכולוגים עבור בני/ בנות זוגכם, אך השמש מפצירה בכם להפסיק עם הקטע הזה. אתם אמורים לאהוב ולהיות נאהבים, וזאת מבלי לטחון את אכזבות העבר של הצד השני.

 

בעבודה: התלהבות מתחילה בעקבות השפעה חיובית של השמש ואתם פשוט סוחפים את עמיתיכם. הממונים עליכם מוכנים להשקיע ברעיונותיכם, והם עושים זאת בעיניים עצומות.

 

אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

הקריסטל החודשי שלכם הוא קריסטל סיטרין הידוע ביכולתו לזמן שפע והצלחה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל בתולה

איזה חודש עמוס צפוי לכם - אתם נדרשים לטפל בדברים רבים מדי בעת ובעונה אחת וכורעים תחת העומס. כל עבודה שאתם לוקחים על עצמכם מסתבר לפתע שצריכה הייתה להתבצע כבר אתמול. מה לעשות? נסו לשתף אנשים נוספים ולהכין תוכנית עבודה מסודרת.

 

בתחום הרומנטי צפוי חודש טוב. הגיע הזמן שתפרגנו לעצמכם את הצ'אנסים הרומנטיים שהקוסמוס ממטיר עליכם. הימנעו מלערוך השוואות בין בן-הזוג הנוכחי לבין מישהו מן העבר: השוואות מעין אלה עלולות להוביל אל מסכת של טעויות. קבלו את הפרטנר שלכם כפי שהוא, על הדבש ועל העוקץ.

 

אבן החן החודשית שלכם היא מלכית העוזרת להקלה במצבי לחץ, הגנה מעין הרע וחיזוק זכרון. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל מאזניים

השפעה חיובית מכיוונו של כוכב מארס מגיעה אליכם: צפויה אנרגיה מבריאה למחלימים שביניכם. זה הזמן להציע את שרותיכם לחברות גדולות ואפילו להרהר בהתעסקות בפוליטיקה. איך שלא יהיה, קשר עם פוליטיקאים ואנשי ציבור עומד כעת לטובתכם.

 

מכריכם מתנדבים לייצג אתכם במקומות הנכונים. במקביל, אתם ממשיכים להרהר בקשר רומנטי שמעולם לא היה לו סיכוי להתגשם. הכוכבים ממליצים לכם להפריד בין יחסי עבודה לבין חברים.

 

החל מהשבוע השלישי של החודש, אנרגיה הומאניטארית מפעימה אתכם ואתם נרתמים לפעולות של התנדבות הקשורות בסיוע לזולת, אך קשורות גם איכשהו לקריירה שלכם.

 

אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל עקרב

בחודש הקרוב, השמש מעניקה לכם יופי חיצוני זוהר המפתיע אף אתכם. העיניים תהינה בוהקות וקורנות ועור הפנים רך וגמיש ואתם חשים מלאי אנרגיה ומוכנים "לטרוף את העולם" (לפחות במחשבות).

 

בין 8 ל-22 בחודש, כוכבי הרומנטיקה יהיו חביבים ונדיבים ואתם עומדים להפיל חללים רבים בקרב בני המין השני.

 

בימים אלה הצלחתכם בקריירה תלויה בכישוריכם וכישרונותיכם, אך גם בקשריכם החברתיים, לכן, עליכם למצוא את האנשים שאתם מתחברים אליהם גם מבחינה חברתית ועימם ללכת על פרויקט משמעותי בעבודה.

 

אבן החן החודשית שלכם היא אקוומרין (אבן הנעורים) המגבירה אומץ, מחזקת בטחון עצמי ועוזרת להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל קשת

השמש מחברת אתכם עם זיכרונות משפחתיים נוסטלגיים. זה הזמן לכם להתרפק על העבר ולראות מה הספקתם עד כה ומה המטרות שלכם עד לסוף השנה.

 

בתחום הרומנטי צפויות פגישות מהממות עם אנשים אשר היה נדמה כי נטשו את חייכם. צפויים קטעים רומנטיים עם מחזרים אשר ביניכם לבינם קיים פער גילאים משמעותי.

 

השפעה חיובית של כוכב נפטון מעוררת חריפות מחשבתית שלא הייתה ידועה קודם לכן. צצים רעיונות מהפכניים, ותהליך קבלת ההחלטות הופך למהיר ואימפולסיבי. זה הזמן שלכם להרשם לקורסים להעשרה או לקחת על עצמכם מטלות נוספות בעבודה.

 

אבן החן החודשית שלכם היא טורקיז המאפשרת חיזוק להעצמה, הגנה אנרגטית והיא משרה אופטימיות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל גדי

כוכב נוגה מעלה מנבכי העבר את דמותה של אהבת חייכם: נראה כי עתה בשלו התנאים שיאפשר לכם לחקור את התרחשויות העבר. המשיכה החושנית עדיין קיימת, אך כל התאהבות עכשיו אינה מובילה לשום דבר רציני וסופה לדעוך כלעומת שהופיעה.

 

צפויה הצעה לנסיעה עסקית במהלכה תיפגשו אנשים הקשורים לעולם התקשורת, או עוסקים ביחסי ציבור ופרסום. נסו להפיק את המיטב להציג את החוזקות שלכם.

 

כוכב פלוטו מתמודד עם אנרגיות הפכפכות וקוטביות, מה שגורם לכם במהלך החודש לחודש מצד אחד מאושרים, אך מצד שני מדוכדכים. ההשפעה תחלוף לקראת סוף החודש.

 

אבן החן החודשית שלכם היא עין הנמר לחיזוק מוטיבציה ואומץ, הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל דלי

תחת השפעה של כוכב חמה מתעורר בכם רצון עז לשנות את יחסי העבודה. משהו מאוד לא מוגדר מפריע לכם בקריירה שלכם. עכשיו הזמן לבצע תפנית על-ידי קביעת מטרה ברורה והחלטית. העיתוי אינו בשל לפעולות גלויות, וכל מידע הנופל לידיכם יש לקבלו בדיסקרטיות ומאחורי הקלעים.

 

השמש נושאת מזל וברכה לתחום הרומנטי: אלת האהבה פותחת בפניכם דלת גדולה, אך אתם הם אלה שצריכים לעבור בה. אם לא תעשו מעשה, לא יקרה כלום.

 

כדאי לדחות החלטות המושפעות מענייני רכוש ונכסים. כמו כן מומלץ ללכת לפשרה בכל הנוגע לסכסוכים משפחתיים הקשורים בכסף. נראה כי גורם שלישי משפיע לרעה על אנשים שאתם מחבבים. טיפ: אל תוותרו אבל תנסו להגיע לפשרה.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

 

מזל דגים

המערכת הקוסמית גורמת לכם להתאהב עד מעל לאוזניכם. עולם הרגשות מציל את נפשכם ולפתע מסתבר לכם שהכול אפשרי. בני/ בנות זוגכם הולמים בדיוק את דרישותיכם, ואם זה עתה סיימתם מערכת יחסים כלשהי, הרי שמערכת חדשה ונפלאה עומדת להיפתח בפניכם בשבועות הקרובים.

 

בעבודה נראה שאתם נוטים לכפות את דעתכם על האחרים, מציגים את רעיונותיכם בדרמטיות ואנשים עלולים לאבד את סבלנותם כלפיכם. טיפ: עכשיו, שאתם יודעים מראש מה צפוי לכם, אתם יכולים לנסות להיות פחות שתלטנים.

 

אבן החן החודשית שלכם היא פלורייט – לשיפור יכולת הריכוז, חיזוק אהבה והשראת רוגע. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורוסקופ לחודש ספטמבר
צילום: shutterstock
מומלצים