שתף קטע נבחר

"ראינו את ראובן עובד בסרטון - והזדעזענו"

אוהד בוזגלו רוצה לעזור לכדורגלן העבר שהסתבך בשנים האחרונות ונראה מסתובב בתחנה המרכזית. בראיון לתכנית הספורט החדשה של ynet, "דריבל", סיפר: "מוכנים לממן לו שיקום, הוא מתחבא ונמצא ברחובות. רוצים לעשות לו איזה ערב גאלה או משחק הוקרה"

 

אוהד בוזגלו, אחד מחבריו של ראובן עובד, רוצה לעזור לכדורגלן העבר שהסתבך בכל מיני פרשיות בשנים האחרונות ועל פי עדויות מסתובב באופן קבוע באזור התחנה המרכזית בתל אביב.

 

בוזגלו, מאמן כדורגל וכמובן אחד מכוכבי הדוקו ריאלטי המצליח "הבוזגלוס", פתח קבוצת ווטסאפ שכוללת שחקני עבר ממכבי ת"א, אוהדים, אח של ראובן והרבה אנשים אחרים כשהמטרה של כולם אחת: לעזור לראובן עובד, שכבר עזב לחלוטין את הכדורגל. "הנסיבות קשות מאוד. אנחנו לא רוצים שהם יהיו טרגיות", סיפר בוזגלו בראיון לתכנית הספורט החדשה של ynet, "דריבל". בוזגלו הוסיף: "שלחו לנו סרטון של ראובן כיום, פשוט הזדעזענו. באותו רגע הרמתי את הכפפה".

 

ראובן עובד חוגג (צילום: יוסי רוט)
ראובן עובד בימיו במכבי תל אביב(צילום: יוסי רוט)

 

"הוא תמיד היה שטותניק, אתה לא מופתע מהשמועות שאתה שומע, אבל כשאתה רואה כזה סרטון - אתה מתחיל לבדוק", המשיך בוזגלו. "כשהתחלנו לבדוק, פשוט הבנו שהבן אדם מתבייש, מתחבא ונמצא ברחובות. אנשים באים ונותנים לו כסף, והכסף הזה הולך למקומות לא טובים. הבן אדם הולך ומתדרדר, מהאגו ומהבושה".

 

נפגשת איתו לאחרונה?

"חלקנו נפגשנו. אנחנו מתכננים הרבה דברים כדי לעזור לו. שחקני עבר מוכנים לממן לו שיקומים. זה מדהים לראות כמה באמת אנשים מגלים הזדהות עם הסיפור של ראובן".

 

אוהד בוזגלו (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
אוהד בוזגלו(צילום: ראובן שוורץ)

 

הוא מסתובב עם אנשים בעייתיים, זה הסיפור?

"ברור. הוא מסתובב בתחנה מרכזית, הסתבך עם כל מיני אנשים מפוקפקים, אבל אנחנו לקחנו את זה עלינו. אנחנו בעצם רוצים לעשות הד תקשורתי. אנחנו הולכים לפתוח לו חשבון נאמנות, יש המון אנשים שרוצים לתרום. בדרך מסודרת נעזור לו. אנחנו רוצים לעשות לו איזה ערב גאלה או משחק הוקרה של ותיקי מכבי ת"א".

 

הוא ישתף פעולה לדעתך?

"היום כבר כולם מכירים את הסיפור. אנחנו צריכים לגרום למדינה שלמה לדחוף את ראובן, שלא יהיה לו לאן לברוח. ניסו לעזור לו והוא תמיד ברח".

 

בוזגלו סיכם: "ראובן הוא אדם עם לב ענק. לא כולם מושלמים, אבל הוא נשמה טובה. אנחנו זוכרים לו חסד נעורים והכל בסדר. נהיה שם עד שהוא ישתקם. הוא רצה לשחק אצלי בנס ציונה. אמרתי לו: 'בוא', והוא התבייש. עוד פעם, האגו הוא חלק בלתי נפרד ממנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים