שתף קטע נבחר

גיא זהר והתאגיד במגעים מתקדמים: "רוצים שיחזור למסך"

לאחר שהסדרה "מהצד השני" ירדה מהמסך בעקבות סיום ההתקשרות עם חברת ההפקות קודה, כעת מתברר כי התאגיד פועל להשיבה למסך - בהפקתו האישית של זהר. כזכור, עלות התוכנית עומדת על 23 אלף שקלים ל-8 דקות

אחרי שתוכניתו "מהצד השני", ירדה מהמסך בעקבות הפסקת העבודה עם חברת ההפקות של הסדרה "מחוז ירושלים ", גיא זהר בדרך חזרה למסך. בימים אלה מתנהלים מגעים מתקדמים בין זהר לאנשי תאגיד השידור הציבורי במטרה להשיב את תוכניתו לערוץ כאן 11, הפעם בהפקתו האישית של זוהר. "מההתחלה היה לנו ברור שננסה למצוא פתרון, ואנחנו מקווים לסגור את זהר בהקדם. אנחנו רוצים שיחזור למסך", אמרו ל-ynet גורמים בתאגיד.

 

אחד התנאים לשובה של התוכנית למסך היא ההסכמה של חברת ההפקות קודה - שהתוכנית בבעלותה - לוותר עליה ולאפשר לזהר לחזור למסך. "קודה מגלים נדיבות למרות המצב", אמרו גורמים המעורים בפרטים.

 

גיא זהר (צילום: משה נחומוביץ')
בדרך חזרה למסך. גיא זהר(צילום: משה נחומוביץ')

לפני כחודש נחשף ב-ynet כי עלות התוכנית של זוהר עומדת על חמישה מיליון שקלים ל-180 תוכניות. מהסכומים שהעביר התאגיד באופן רשמי עולה כי תוכנית אחת של זהר, בניכוי מע"מ, עולה למשלם המיסים כ-23 אלף שקלים, והיא באורך שמונה דקות. למעשה, עלות התוכנית לשבוע שידורים של 5 תוכניות - הוא 115 אלף שקלים. בתעשיית הטלוויזיה אמרו גורמים כי מדובר ב"מחיר מופרז".

 

זהר עזב את ערוץ עשר אחרי יותר מ-17 שנה במיוחד עבור התוכנית בכאן, כאשר בנוסף, הוא היה אמור להגיש פרוייקטים נוספים. תוכניתו הייתה אמורה לרדת מהמסך בעוד כארבעה חודשים.

 

בחודש שעבר הודיע תאגיד השידור כאן כי יפסיק לאלתר את ההתקשרות עם חברת ההפקות קודה, שהפיקה את תוכניתו של זהר, בעקבות הגילויים כי בסדרת הדוקו-ריאליטי "מחוז ירושלים". ללא כל קשר למשא ומתן המתקדם עם זהר, בתאגיד השידור הציבורי ישדרו עוד שתי תוכניות שצולמו כבר והופקו על ידי קודה תקשורת לפני הבחירות, זאת לפנים משורת הדין, היות ולפי גורמים בתאגיד "אם לא ישודרו - הן יילכו לפח".

 

פואז דבש  ()
רגע מציאת הנשק המושתל ב"מחוז ירושלים"

 

מהתאגיד לא נמסרה תגובה. מגיא זהר טרם נמסרה תגובה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: משה נחומוביץ'
יפיק בעצמו. גיא זהר
צילום: משה נחומוביץ'
לאתר ההטבות
מומלצים