שתף קטע נבחר

הערבים גנבו לו את המדינה

הם כבר לקחו את הרפואה והאקדמיה, שלא לדבר על האוכל, אז מה זה בשבילם לגנוב בחירות? ישראל מוקפת ערבים מבפנים, ונתניהו רוצה מצלמות

 

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

גם אני חושב שהערבים הם הבעיה. לצורך העניין גם ההוטנטוטים והאסקימוסים. הכול זה פונקציה של כמויות. כלומר, מכיוון שמעט הוטנטוטים או אסקימוסים עובדים בבתי החולים, במערכת החינוך, באתרי הבנייה או בכל מקום חיוני אחר במדינת ישראל, קשה לזהות את הסכנה שבהם. אבל לעומת זאת הערבים, הו הערבים.

 

 

ניתן לקבוע בוודאות שהערבים נעים בהמוניהם כל בוקר לבתי החולים. משהו כמו 35% מהסגל הרפואי במדינת ישראל (יש האומרים יותר) הם ערבים. ורק חצי מהם רופאים. היתר הם אחים, אחיות, סניטרים, רוקחים, מזכירות, מנהלים אדמיניסטרטיביים, טבחים ושאר הדברים שמשאירים את עמישראל בחיים. נוהרים. תשמעו ממני. באוטובוסים. הרבה לפני הפוליטיקה, הם גנבו לנו את הרפואה בישראל. ככה זה - אנחנו לא נותנים להם לחיות והם לא נותנים לנו למות. לזה התכוון האו"ם בתוכנית החלוקה. הצליח.

 

וואי, וואי, וואי, נזכרתי באוניברסיטאות. לשם הם נוהרים לא רק באוטובוסים, אלא גם באופניים, ברכבת, ברכבת הקלה ובכרמלית. אל תשאלו כמה מרצים וחוקרים ופרופסורים ערבים יש, ושיעור האקדמאים בחברה הערבית עף למעלה. מורים ערבים מכשילים תלמידים יהודים. ולהפך.

 

שלא לדבר על איך הערבים האלה גנבו מאיתנו את החומוס, את הפלאפל, את הפול, את הכנאפה, את המעמול, את המטבוחה ואת הקפה של נח'לה. אני לא מדבר על גניבת הטחינה, החלבה, הזעתר והבייגלה. באוטובוסים.

 

אז מה זה בשבילם לגנוב בחירות? הם ערבים גנבים. אני לא מכליל. אבל הם כאלו.

זה נכון שהיהודים למדו מהערבים וגונבים הרבה יותר טוב כי הם העם הנבחר והמוכשר, אם כי הם קוראים לזה במילים קצת אחרות (תספורת, למשל). כי היהודים גנבו - ליהודים ולערבים - את המים, החשמל, הגז ועוד כל מיני זוטי דברים. אבל זה בחקירה, בכפוף לשימוע, עד פסק דין חלוט בעליון. או שלא.

 

אין ספק שיותר מהגרעין הפרסי, טילי חיזבאללה, מנהרות חמאס, ארדואן הטורקי והשמאל שמסיע ערבים כל בוקר לבתי החולים, למסעדות, לתחנות הדלק, לבתי הספר, לבתי המשפט ולים - אין ספק שהערבים הם האיום הקיומי הגדול ביותר על שלטון בנימין נתניהו. מדינת ישראל מוקפת בערבים מבפנים.

 

אל תזלזלו בזה. הכי מסוכן זה שהם נראים כמו לוסי אהריש ותאמר נאפר, מדברים עברית נקייה, לבושים בבגדי מעצבים ואוכלים במסעדות עם אוכל ישראלי שהערבים גנבו לנו. קשה מאוד לזהות אותם. הם דומים מאוד ושונים לגמרי. תקשיבו לי, שונים לגמרי.

 

הדרך היחידה לזהות אותם היא כשהם גונבים. כולל את הבחירות. ולכן צריך לשים מצלמות.

ואם, כמו שכנראה אומרים סקרי העומק הנוכחיים שהובילו להיסטריה הנוכחית של נתניהו על המצלמות והעיתונאים, הוא אכן עומד בפני הפסד אפשרי, אז למה שלא נאשים את הערבים ונערער את אמינות כל המערכת? תסמכו עליו, הוא יודע מתי צריך מהלך דרמטי שיטרוף הכול.

 

אז בבקשה בנימין, יש לי הצעה גורפת על מנת לתקן את העניין עם הערבים האלו, שמוסעים באוטובוסים על ידי עמותות השמאל ורחמנא ליצלן נראים ממש כמו ישראלים שווי זכויות, ועלולים חלילה להצביע למישהו שהוא לא אתה: יש לחוקק מיד חוק שיסמן את הערבים, וככה נקל על המצלמות לזהות אותם כשהם מצביעים כמו שנראה להם וגונבים את הבחירות.

 

הרי פעם סימנו יהודים, ולמען עיקרון הרצף, כמו שהם החליפו אותנו ברפואה, ובאקדמיה ובאוכל, אולי כדאי שיחליפו אותנו גם במסורת היפה הזו. ובא לציון גואל ונתניהו לנצח נצחים.

 

 

מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו ynetopinion@gmail.com

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים