שתף קטע נבחר

קרובים רחוקים: ניתוח מפותיהם האסטרולוגיות של רה"מ בנימין נתניהו וגדעון סער

רגע לפני שאנחנו יוצאים אל הקלפי כדי לבחור, צילה שיר אל מביאה את מפתם של שניים שמגיעים מאותה מפלגה, אך במקום להיות מחוברים, נדמה שמעולם לא היו מופרדים יותר

הבחירות קרבות ובאות וזה הזמן לנתח את מפתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, אל מול המתחרה הגדול ביותר שלו בליכוד, גדעון סער. בואו נראה מה אומרים הכוכבים:

 

גדעון סער | תאריך לידה 9.12.1966

גדעון סער הוא פוליטיקאי מוכר הנמצא עכשיו בנקודת מפנה משמעותית בחייו האישיים והפוליטיים. יום הלידה שלו הוא בסימן מספר 9 - זהו מספר שמלמד על יכולת וחוזקה של אדם לבצע מהלכים משמעותיים בחייו ואין בו פחד לסיים באופן מוחלט את הישן לטובת משהו חדש ונכון יותר.

 

מספר המזל שלו הוא 7. זהו מספר שמאפיין אנשים שחשוב להם להתעמק בכל דבר, נטייה לרוחניות, לצבור ידע וחוכמה ויכולים להשתמש גם באינטואיציה הטבעית שלהם בזמן תהליכי קבלת החלטות.

גדעון סער (צילום: אבי מועלם )
גדעון סער(צילום: אבי מועלם )

הוא בעל אישיות נעימה, חביבה מאוד ומקובל על הסובבים אותו. המפה שלו מדברת על איש צדק, ערכי ומאוד הומני. קשה מאוד לגלות תכונה כזאת בקרב הפוליטיקאים של היום. יש לו אישיות חזקה, כריזמטית, הוא עצמאי במחשבותיו ולא ייתן לדעתם של אחרים להשפיע עליו. יש לו חשיבה חוקרת ומעמיקה ועד שלא יבדוק כל דבר לעומק ויבין את ההיבטים מכל הצדדים לא יגיע להחלטה. יש לו טון דיבור סמכותי ונעים מאוד לשומע. אינו אימפולסיבי ומתלהם ודיבורו הנעים חודר ללב הצבור המקשיב לו.

 

מאחר והכוכב המשפיע על העשייה שלו הוא מארס, הנמצא במפה האישית שלו בהשפעת מזל מאזניים, הוא יושפע מאנרגיה זו ולעולם לעולם לא ידרוך על אנשים על מנת להגיע למטרה שלו. הוא יחשוב אין ספור פעמים, גם תוך כדי שיחה, איך להיות מתון ולשדר יציבות כדי שלא לפגוע באדם מולו. בחיי הפוליטיקה יהיו כאלה שיחשבו שמידה טובה זו מעידה על הססנות, אך זהו אינו הדבר הנכון להגיד עליו.

 

עובדה זו נובעת מהצורך שלו לבדוק את כל ההיבטים של כל נושא, ללמוד אותם ורק אז להגיע להחלטות. עד היום החלטותיו, דעותיו ומעשיו בתחום פועלו התגלו כנכונות, הומניות ועם דאגה ואיכפתיות לגבי הנושאים בהם הוא פועל. הוא רגיש, פגיע ושום דבר לא עובר לו ליד האוזן ללא התייחסות, גם אם נדמה שלעיתים מכורח תפקידו לא יוכל להתפנות לכולם. בסופו של יום, תמיד ירצה קצת להתבודד לעשות חשבון נפש עם עצמו של מה נכון לעשות ובהתאם לכך יפעל.

 

שנתו הנומרולוגית האחרונה הייתה בסימן מספר 5 ולכן היה נכון לו לנסוע הרבה ולפזר את משנתו ברבים על מנת ליצור יחסי צבור טובים ולעשות עבודת שטח. עד לסוף השנה עדיין יימצא כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר במזל קשת, הוא גם המזל של גדעון סער ולכן, זוהי שנת ההזדמנות שלו. ההתקדמות שלו תגיע גם מצד דחיפה של האנשים בסביבה - קרובה כרחוקה - שמצפים ממנו לקחת חלק פעיל יותר בליכוד. השנה סביב תקופת הבחירות מפתו של גדעון סער מלמדת על אופטימיות והתחלות חדשות. זוהי בהחלט השנה של גדעון סער.

 

בנימין נתניהו | יו"ר הליכוד וראש הממשלה | תאריך לידה 21.10.1949

רה"מ נתניהו הוא בן מזל מאזניים. מספר המזל שלו הוא 9 עובדה המאפשרת לו להתגמש ולהשתנות בהתאם לצורך. השנה הנומרולוגית היא בסימן מספר 7, עובדה המלמדת על כך שבשנה זו הוא מרגיש בדידות יותר מהרגיל ונוטה להתכנס בתוך עצמו מבלי לשתף את האחרים בתוכניותיו.

 

השנה הקרובה תהייה שנת מבחן קשה ביותר עבורו, שכן כוכבים כמו סטורן, המעכב ומקשה, ופלוטו, שגורם לשינוי משמעותי, משפיעים עליו ויגרמו לו לסיים את הקדנציה שלו מהר מן המצופה. כוכבים אלה יושבים זמן רב במפתו של אדם ולכן נראה שהשנתיים הקרובות עומדות להיות משמעותיות ביותר לגבי היכולת שלו להמשיך ולתפקד כראש ממשלה.

 

מפתו האישית מעמידה אותו כבעל נתונים טבעיים להיות תמיד במרכז ולא משנה מהי הזירה בה הוא מופיע. גם אם נדמה שהוא בנסיגה, הרי שראשו כפוליטיקאי ותיק ומנוסה, והוא תמיד מתכנן את הדרך חזרה לפסגה ולא יוותר, אלא בהשפעת כוח עליון כלשהו.

 

בכל מקרה, שאיפות לבו יהיו תמיד להיות האדם החזק והשולט והוא לא ינוח עד אשר ימלא את משאלתו להמשיך ולכהן כראש הממשלה.

 

טקס האזכרה הממלכתי לציון 90 שנה למאורעות תרפ
רה"מ בנימין נתניהו(צילום: אוהד צויגנברג)
  

את מפתו האישית כדאי לחלק לשני חלקים: האישי והמקצועי.

 

ברמה האישית, יש לו צורך בחופש אישי רב ואם לא היה נאלץ להיות בתפקיד מחייב הדורש מסגרת ייצוגית הולמת, היה, ככל הנראה, מוותר כליל על מחויבות רגשית. לעיתים בגלל העובדה שהוא בן מזל מאזניים עם תלותיות מסוימת בזוגיות, הוא מוצא עצמו במצבים אישיים לא פרוטים, אך אין לו דרך לפרוץ את המעגל הקיים מלבד להתנהג ולשדר "הכל בסדר".

 

ברמה המקצועית, חסר ביבי נתניהו את אלמנט המים שבטבע, הוא האלמנט הגורם לאדם לדבר ברגש ולחדור ללבו של האדם שעומד מולו. מאחר וחסרה לו יכולת זו, הרי שאנשים מרגישים כי אינו מגיע אליהם בדיבוריו וזו גם התשובה לכך, מדוע אנשים רבים מפרשים את דיבורו כחלקלקים ולא אמינים.

 

אולם הוא מבחינתו מתכוון לדבריו, שלצערו אינם מתפרשים נכונה. הוא אינטליגנט ברמה גבוהה במיוחד, פוליטיקאי מבריק, חכם, כריזמטי ויש לו יכולת דיבור ושכנוע מרשימים.

 

הפוליטיקה היא המקום בו הוא מרגיש שזהו מקומו האמיתי ושוחה בה כדג במים. יחסי החוץ שלו הם דוגמה וסמל שעוד ילמדו בספרי ההיסטוריה, גם כראש הממשלה שהחזיק הכי הרבה זמן במדינת ישראל.

 

יכולות הביצוע שלו גבוהות ביותר ויש לו יכולת מנהיגות העשויה לסחוף אחריו אנשים. יש לו יכולת להיות קליל ולשנות את התנהגותו על פי הנתונים בשטח. חבריו הקרובים אוהבים אותו והרחוקים פוחדים ממנו.

 

בהצלחה ושהטוב ביותר ינצח.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
בחירות 2019 מתקרבות
צילום: shutterstock
מומלצים