שתף קטע נבחר

סיור בקנאביס-מוביל: מחלקים פרחים בחופי ת"א

פעילי מפלגת "אדום לבן", שמבטיחה לגליזציה, סיירו בטיילת וחילקו פרחים - תוך הבטחה שאם ייבחרו הם יחלקו פרחים של הצמח האסור. "לא גימיק בחירות"

 

 

פרח היום - תמורת פרח קנאביס אחרי הבחירות. זו הבטחת הבחירות של מפלגת "אדום לבן" שהחלה היום (א') להסתובב ברחבי הארץ ב"קנאביס-מוביל" שלה.

 

כל העדכונים על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

  

המפלגה, שבין חבריה גם הפעיל החברתי והקומיקאי גדי וילצ'רסקי (עידן מור), הציבה את נושא הלגליזציה כאחד הנושאים המשמעותיים ביותר במצע שלה. הקנאביס-מוביל של המפלגה יעבור בשבוע הקרוב באזורים מרכזיים בארץ, והעוברים והשבים ימצאו ברכב את וילצ'רסקי עצמו כשהוא מחלק להם פרח ופתק עם האותיות של המפלגה בקלפי.

כושי רימון, גדי וילצ'רסקי ועמי פינשטיין- מפלגת אדום לבן (צילום: איתי שיקמן)
פרח רגיל היום, פרח קנאביס אחרי הלגליזציה. הקנאביסמוביל בתל אביב(צילום: איתי שיקמן)

גדי וילצ'רסקי מפלגת אדום לבן (צילום: איתי שיקמן)
וילצ'רסקי עם אחד הרוחצים בחוף(צילום: איתי שיקמן)

הפרח שיחולק יהיה לצערם של רבים רק פרח, אך במפלגה מבטיחים כי לאחר הבחירות, אם יעברו את אחוז החסימה וייכנסו לקואליציה, הציבור הרחב יוכל להגיע לכנסת ולהמיר את הפרח הפשוט בפרח מצמח הקנאביס שיהיה חוקי לחלוטין לדברם.

 

כתב ynet הצטרף לנסיעת הבכורה של הרכב לאורך הטיילת של תל אביב. "אנחנו הולכים לשווק את חנות הקנאביס הראשונה בישראל", אמר ל-ynet וילצ'רסקי במהלך הנסיעה.

גדי וילצ'רסקי מפלגת אדום לבן (צילום: איתי שיקמן)
(צילום: איתי שיקמן)

גדי וילצ'רסקי מפלגת אדום לבן (צילום: איתי שיקמן)
(צילום: איתי שיקמן)

"אבל בגלל שעדיין לא העברנו את הלגליזציה זאת חנות פרחים עם פתקי החלפה. אנשים יקבלו פרח וביד הם יקבלו גם פתק החלפה. אחרי שתהיה לגליזציה הם יקבלו קנאביס, עליי. הקולות יביאו את הלגליזציה - אנחנו לא משתמשים בלגליזציה כאיזשהו גימיק בחירות, אין לי מה לעשות בכנסת חוץ מלשחרר את הצמח. אם אני מביא לגליזציה אין לי בעיה להתפטר וללכת הביתה".

 

לאחר נסיעה קצרה לאורך החוף עצר וילצ'רסקי את הרכב לפני פארק צ'ארלס קלור. הוא פתח שולחן עם פרחים מדומים עליו וסביבו החלו להיאסף עשרות אנשים. הם התבוננו, האזינו ואחדים מהם גם לא היססו לבקש: "גדי, יש לך משהו לעשן?".

 

יו"ר המפלגה, עמי פינשטיין, אמר ל-ynet כי הרכב הוא הדרך שלו לקדם את החוק שיאפשר שימוש חופשי בצמח: "יש הרבה מטופלים שאין להם אפשרות לטפל בעצמם. לא נעבור על החוק, ניתן פרח עם פתק החלפה וכשהחוק ישתנה נפתח מרכז וניתן להם קנאביס".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איתי שיקמן
סלפי עם הקנאביסמוביל
צילום: איתי שיקמן
מומלצים