שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בעל מלון בגיאורגיה: "היה נוח כשהיטלר חי"
  משפחה ישראלית שהתארחה במלון בטביליסי דירגה אותו נמוך באתר בוקינג.קום, וזכתה לגידופים אנטישמיים מצד בעלי המקום: "היום המיקום שלכם מצויין בקרב המוסלמים. כל יום מתפוצצים טילים"
  משפחה ישראלית שהתארחה במלון בטביליסי בירת גיאורגיה והעניקה לו ציון נמוך לשירות - זכתה לגידופים בעלי תוכן אנטישמי קשה. המשפחה התארחה בשלהי חודש אוגוסט האחרון במלון "פריאנוב" (PARAJANOV) שבלב טיביליסי. 

    (מתוך אתר בוקינג. קום)
  המלון הגאורגי ששלח תגובה אנטישמית למשפחה ישראלית(מתוך אתר בוקינג. קום)

    (מתוך אתר בוקינג. קום)
  (מתוך אתר בוקינג. קום)

  לאחר השהות במלון, נתנה המשפחה ציון נמוך לשירות באמצעות אתר בוקינג.קום, דרכו ככל הנראה ביצעה את ההזמנה במקום. לאחר הדירוג הנמוך נשלחו למשפחה שתי הודעות פרטיות מהמלון,דרך תוכנת המסרים של בוקינג.קום, בזו הלשון:

   

  "תודה על הציון. נוחות - 5, עלות - 5. מעניין איך אתם חיים בישראל? שלושה אנשים באותו חדר - ברור שזה לא נוח. נוח היה כשהיטלר היה חי. אז היהודים חיו מאוד בנוחות", "כן, גם המיקום 5. ולכם יש מיקום מצוין בקרב המוסלמים. כל יום מתפוצצים טילים. מאוד נוח. לפחות הגעתם בנוחות?".

  ההתכתבות בין המלון למשפחה
  ההתכתבות בין המלון למשפחה

  לאחר מכן, ההתכתבות נמחקה
  לאחר מכן, ההתכתבות נמחקה

   

  ישראלים שברו מסך טלוויזיה בגאורגיה ונעצרו

   

  בעל המלון כתב בציניות על הציונים הגבוהים, למרות שהיה מדובר כאמור בציונים נמוכים שקיבל מאותה משפחה ישראלית. המידע על המקרה החריג הגיע מ"הפורום לתיאום המאבק באנטישמיות", אשר התוכן האנטישמי הגיע לידיו.

   

  בנוסף, נוכח ריבוי תגובות נזעמות של גולשים שנחשפו לפרשה, ניסה הבעלים של המלון לטעון כי החשבון נפרץ, אך לאחר מכן עבר לאיומים ולגידופים כלפי כל מי שפרסם הערה שלילית. כל ההתכתבות בין המשפחה לבין המלון הוסרה מהאתר.

    (מתוך אתר בוקינג. קום)
  "פריאנוב", שוכן בתוך מבנה היסטורי(מתוך אתר בוקינג. קום)

    (מתוך אתר בוקינג. קום)
  (מתוך אתר בוקינג. קום)
    

  עם זאת, בבדיקה שערכנו במספר אתרים להזמנת מלונות, נראה כי ציון המלון - שמדורג בשני כוכבים בלבד, גבוה מאוד וכי יש לא מעט תגובות חיוביות עליו, חלקן הגדול גם מצד אורחים מישראל.

   

  מדובר במלון משפחתי שממוקם בבניין היסטורי הקרוי על שם במאי קולנוע וצייר גיאורגי ידוע בשם סרגיי פריאנוב. חדרי האירוח נמצאים למעשה מעל קומת המגורים של המשפחה שמארחת, מבשלת ומשרתת בעצמה את אורחי המקום. במלון שהו בעבר ידוענים כמו איב סן לורן, פייר קרדין ואף ולדימיר ויסוצקי חגג כאן את חתונתו עם מרינה בלדי.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים