שתף קטע נבחר

בדרך לפרידה מלאומי: רוסק עמינח מוכרת את כל מניות הבנק שברשותה

רקפת רוסק עמינח מכרה 0.03% ממניות הבנק בסכום של 12 מיליון שקל. עדיין לא נקבע מועד סופי לפרישת המנכ"לית, שהודיעה בסוף יוני על רצונה לעזוב. לפני כשבועיים הודיע לאומי על בחירתו של חנן פרידמן לתפקיד המנכ"ל הבא

רקפת רוסק עמינח מכרה היום את כל אחזקותיה במניות לאומי , נתח של 0.03%, בסכום של 12 מיליון שקל. מדובר במכירה שיוצאת לפועל חודשים ספורים טרם עזיבתה את הבנק.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

מנכ"לית בנק לאומי רקפת רוסק עמינח פורשת - לאחר כהונה של 7 שנים

בנק לאומי: סאמר חאג' יחיא מונה לתפקיד היו"ר

אחרי הביקורת: בנק לאומי יגייס 200 עובדים לשיפור המוקד הטלפוני

 

מועד הפרישה הצפוי של רוסק עמינח עדיין לא נקבע. לפני מעט יותר מחודשיים הודיעה במפתיע המנכ"לית הוותיקה על רצונה לסיים את תפקידה. ביום ההודעה צפוי היה לאומי לבחור יו"ר חדש ורוסק עמינח נימקה את הפרישה בכך שהיא אינה רוצה שבהמשך יקשרו בין הפרישה שלה ליו"ר החדש של הבנק.

 

רקפת רוסק עמינח  (צילום: אוהד צויגנברג)
רקפת רוסק עמינח (צילום: אוהד צויגנברג)

היו"ר החדש ד"ר סאמר חאג', שאכן נבחר באותו יום לאחר ההודעה של רוסק עמינח, נדרש למעשה לצאת למשימה ראשונה של איתור מחליף. בהליך מסודר ומהיר יחסית נבחר לפני שבועיים יד ימינה של רוסק עמינח, חנן פרידמן - ראש חטיבת האסטרטגיה והרגולציה בבנק - לתפקיד המנכ"ל הבא.

חנן פרידמן (צילום: כפיר סיון)
חנן פרידמן, המנכ"ל הבא של בנק לאומי(צילום: כפיר סיון)
  

טרם נקבע מועד כניסתו לתפקיד אך מכירת המניות עשויה לרמז שמועד זה מתקרב, שכן ממילא פרידמן לא זקוק לתקופת חפיפה. עדיין לא ידוע לאן פניה של רוסק עמינח מועדות, אך ברקע שמועות על הצעות שקיבלה מבנקים בינלאומיים. מנכ"ל בנק חדש נוסף שייכנס כבר בעוד שבועיים וחצי לתפקיד הוא דב קוטלר, שמונה להחליף את אריק פינטו כמנכ"ל בנק הפועלים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
רקפת רוסק עמינח
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים