שתף קטע נבחר

תנאים בעייתיים לשחקני הצעירה בדרך לישראל

שחקנים טוענים שבעקבות סידורי הטיסות הם לא אכלו כראוי וחלקם נותר לישון על כיסאות והרצפה בטרמינלים בקזחסטן וטורקיה. מההתאחדות נמסר: "מעמידים את התנאים הטובים ביותר האפשריים"

"ההתאחדות לכדורגל מעמידה את התנאים הטובים ביותר האפשריים לרשות הנבחרות השונות, הכל בהתחשב באפשרויות הכלכליות ומתוך אחריות תקציבית כמצופה מגוף ציבורי".

 

כך מסרו בהתאחדות בעקבות טענות שהגיעו משחקנים בנבחרת הצעירה של ישראל על התנאים וסידורי הטיסות אחרי המשחק בקזחסטן (1:2).

 

הנבחרת הצעירה (צילום: פרטי)
טענות על תנאים בעיתיים. שחקני הנבחרת הצעירה(צילום: פרטי)

 

לקראת חצות הנבחרת יצאה לשדה התעופה והמריאה בשלוש לפנות בוקר לטורקיה, שם הם ימתינו עוד כשש שעות לטיסה לישראל. השחקנים טענו שלא אכלו כראוי ובצורה מסודרת וחלקם ישן על כיסאות ועל הרצפה בטרמינלים בקזחסטן ובטורקיה.

 

יצוין כי מי שאחראי על הנבחרות הצעירות הוא וילי רוטנשטיינר, שהעדיף להיות עם הבוגרת ביום שני בסלובניה ולא המשיך לקזחסטן ביום שלישי.

 

עוד אמרו בהתאחדות: "ההשוואה לנבחרת הבוגרת אינה במקום וחבל שיש מי מתוך הנבחרת הצעירה שבחר לעשות שימוש במניפולציה שכזאת. הנבחרת הבוגרת היא זאת שהכנסותיה ממכירת כרטיסים, נותני חסות וזכויות שידור, מאפשרת את הפעלתן של יותר מעשר נבחרות בסך הכל, על צוותי האימון והצוותים הניהוליים. כך, אגב, נהוג בכל מדינה אחרת באירופה ובכלל. נסיעה לקזחסטן וממנה חזרה היא אחד היעדים המורכבים באירופה וההיערכות הייתה בהתאם. תכנית הנסיעה הוצגה לראשי הנבחרת הצעירה והם אישרו אותה. עם חזרתם לארץ ייערך בירור עמם לגבי התלונות וההאשמות האנונימיות, שיש בהן להעיב על הניצחון המרשים שהשיגה הנבחרת אתמול".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: פרטי
שחקני הצעירה אחרי הניצחון
צילום: פרטי
מומלצים