שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "המירוץ למיליון": רגע האמת הגיע

  התאומים ממן הם מתחרים חזקים שהפכו ליחידת הבידור הכי אפקטיבית על המסך, קארין ואריאל קצת מתבכיינים אבל אלוהים איתם, וטיה ופיי אמנם חבולות, אבל יתאוששו בהשקות ובמדורי הרכילות. אז מי ייקח את המיליון?

  בוקר טוב כריזנטמות נוהרות שכמוכם. עד שהנשיא יטיל עלינו רשמית את מלאכת הרכבת הממשלה הבאה אפשר להתרווח אחורה ולעסוק בעניינים המהותיים באמת: חצי הגמר של "המירוץ למיליון" מאחורינו ולפנינו – טרנטה, אבל לפנינו – גמר המירוץ. שלושה זוגות מוכים וחבולים יתחרו בו על הזכות להפריש מעשר נאה לרשות המיסים הישראלית וגם להרכיב 90 אחוז מההשקות וממדורי הרכילות בחצי השנה הקרובה.

   

  מי שעמדו על הר נבו הפיליפיני, הביטו אל ארץ הגמר המובטחת אבל נאלצו להסתפק בחיבוק מרון שחר הם איל וסיד, שני החמדמודים שהצליחו לתת פייט לא רע במהלך המירוץ אבל בלגים האחרונים התחילו לגמגם. איל וסיד נפלו לצערי הרב במשימת ניחוש נקודת הסיום (משימה קצת אכזרית, אבל במה היא שונה ממשימות מזל אחרות? לפחות פה הסיכוי הוא אחד לחמש), ובלכתם הם ציוו את הגמר לתאומות ממן החמודות.

   

  איל וסיד הם מבחינתי ליהוק אולטימטיבי – הם מצחיקים ויש להם אבחנות מעניינות על הדרך שהם עוברים במירוץ. הם לא חופפים אחד לאחד לטייפקאסט שלהם ככה שמדי פעם צצים אצלם רגעים מפתיעים. התקשורת ביניהם נעימה ורגועה אבל הם עדיין מספקים די בשר כדי שהעריכה שלהם לא תיאלץ להישען על שתי הרעות החולות של הריאליטי – ריבים משעממים בין מתחרים או להבדיל גיחוך מלמעלה על הבורות שלהם. אבל יחד עם זה אני חייבת להודות, שאם מציבים אותם מול הממניות בתחרות על המקום האחרון בגמר, לממניות מגיע יותר. לא רק כי התאומים היו מתחרים רעבים וחזקים יותר אלא בעיקר כי הם השקיעו במערכת היחסים שלהם עם הצופה, רוצה לומר – הממנים עובדים בזה. את ליטרת השעשועים שלהם הם סיפקו מעל הראש והם ללא ספק יחידת הבידור הכי אפקטיבית שנחתה במירוץ בעונות האחרונות.


  סיד ואיל (צילום: מיכה לובטון)
  להתראות סיד ואיל. נעמתם לנו מאוד(צילום: מיכה לובטון)

  שלבי התחרות האחרונים של העונה הם בדרך כלל גם השלבים בהם צפה ועולה איזו בכיינות מצד אחד הזוגות. הפעם אלה קארין ואריאל, ברגיל זוג חמוד ממש שאלוהים, כשהוא עושה פאסט פורוורד על הפרק הוא מאט חזרה בקטעים שלהם. כי גם אלוהים, ממש כמו פו הדב, אוהב שמספרים לו על עצמו. לאורך רוב המירוץ הם הפגינו ספורטיביות אסרטיבית גם בעוני ובחולי, אבל בלג האחרון קפץ להם הגן היבבני במשימת התפוחים המסוכרים מול הממנים, והם הודיעו שהממנים "גנבו להם את הקהל וגנבו להם את השיטה וגנבו להם את המונית" וניסו להפיל זוג במקום הראשון מכהן.

   

  עוד ביקורות טלוויזיה:

   

  אמנם לא מדובר באירוע שחוזר על עצמו אצל הזוג הדתי אבל חשוב לנצל את ההזדמנות ולהזכיר שיש משהו מבאס בצפייה ביללנות הזאת. מאז ומתמיד זוגות צפו אחד בשני והעתיקו דרכים שעבדו במשימות. האנשים בככר הם לא שלכם בטאבו ויש לי חדשות בשבילכם, לצרוח על פיליפינים בעברית - אתם לא המצאתם את זה. אפילו בגזרת המונית לא היה פה משחק מלוכלך – הגיוני שהתאומות יחפשו מונית במקום שבו היא נמצאת ולא במקום בו היא איננה. אז יאללה, שחררו. זה מזכיר לי ימים חשוכים בהם אנשים שנחשדו בחשיבה אסטרטגית ב"הישרדות" הועמדו אל הקיר. ה"אכלו לי שתו לי" הזה מה זה מעקם לכם את הוודג', וחבל.

   

  המירוץ למיליון 7 ()
  די להתבכיין. קארין ואריאל

  ובאותו הקשר - לא פעם צופים מתלוננים על קיומם של "יקירי הפקה". אז קודם כל, ברור שיש יקירי הפקה, גם להפקה יש יקירים מהסיבה הפשוטה – חלק מהזוגות הם מקדמי רייטינג מוצלחים יותר מאחרים, ותפקידה של ההפקה הוא לעשות מה שאפשר, בגבולות הסביר ובעיקר בגבולות ה"נקווה שהצופים לא ישימו לב", כדי לקדם את העונה. השאלה היא אם מה שתעשה ההפקה יצרום עד כדי כך שהוא יפגום בצפייה ההומוגנית ויפריע לצופה להתמסר לתוכנית. ובקצרה: אין לי בעיה עם התערבויות של ההפקה כל עוד לא הבחנתי בהן בעצמי. בברכת "ציפור לציפור נפגשת", נתראה בגמר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  היו רעבים יותר. חביב ויצחק ממן
  לאתר ההטבות
  מומלצים