שתף קטע נבחר

"מטומטמת" 3: זו תהיה עונה קשוחה במיוחד

הפרק הראשון בעונה החדשה קצת פחות מהודק ממה שהתרגלנו לראות ביצירה של בת חן סבג ושי קפון, וכדי לשמור על הרמה הגבוהה, "מטומטמת" תצטרך לעלות פאזה. אל תאכזבי אותנו שירי, שומעת?

אחרי שתי עונות רצופות ואחידות ברמתן חוזרת הדרמה החצי-יומית "מטומטמת" (הפרק הראשון בעונה השלישית עלה אתמול, א', ל-VOD של HOT), כדי להזכיר לנו ששירי אזוגי עדיין לכודה ברכבת הרים של החלטות הרסניות ושלא נדאג, החיים שלה לא עומדים להפוך רגועים יותר בקרוב.

 

לפני 15 שנה בערך עלתה ברשת "שואוטיים" האמריקנית הסדרה המצויינת weeds ("העשב של השכן"). ננסי בוטווין היתה אשה נורמטיבית יחסית, לפחות למראית עין, שמצאה את עצמה נסחפת בעל כורחה לקריירה של סוחרת בסמים קלים. העונה הראשונה היתה ביתית וחמודה. העונה השניה כבר העלתה הילוך ונכנסה למסלול פלילי קצת יותר מסוכן, ומהשלישית והלאה חלה הסלמה בדרגת הפשע שהפכה את weeds לסוג של מותחן במקביל לקו הקומי-פסיכולוגי שלה. כמו שירי אזוגי, גם ננסי בוטווין המשיכה לקבל את ההחלטות הלא נכונות ושילמה את המחיר בהתאם.

 

מתוך
מתוך "מטומטמת"(צילום: באדיבות HOT)

העונה השלישית של "מטומטמת" מתחילה קצת אחרי הנקודה בה הסתיימה העונה השנייה. אסי, מנהל בית הספר ועכשיו בן הזוג והשותף לפשע של אזוגי, מביא אותה לווטרינר ביוון אחרי שהציל אותה ממלתעות החוק, כדי לשלות מהישבן שלה קליע תועה. בסביבה המבודדת יחסית הזוגיות של אסי ושירי מתחילה לעלות על פסים חדשים – קורה להם מה שקורה להרבה זוגות שההתנגדות של הסביבה היתה אחד הגורמים שתדלקו אותה – עכשיו הם צריכים להתמודד באמת אחד עם השנייה ובעיקר עם השוני העצום ביניהם. הסיכוי שאסי ושירי יצליחו להתנהל כזוג נורמלי הוא אפסי. אלף, בגלל שאף תסריטאי שפוי לא ייתן לזה לקרות ובית כי גם הצופה הצייתן ביותר יתקשה להאמין שמדובר בזוג – הם לא נראים מאוהבים משום בחינה והכימיה ביניהם לא קיימת.

 

עוד ביקורות טלוויזיה:

 

כדי להמשיך לשמור על רמת המתח העלילתית של שתי העונות הקודמות, "מטומטמת" תצטרך לעלות פאזה, ונדמה שזה מה שקורה. פושעים רמי מעלה יותר נכנסים למסלול ההמראה של אזוגי (לואיי נופי המצוין ובת אל בורנשטיין שיגלמו ברוני סמים אכזריים) כמו גם זרועו היותר נטויה של החוק (אורנה בנאי בתפקיד חוקרת מח"ש קשוחה). הם יצטרפו לדמויות הקיימות שמתנהלות בקו עלילה מקביל לזה של אזוגי (משה אשכנזי, שני קליין ואבי דנגור) ומחכים שהיא תשוב לחייהם כדי לסבך אותם עוד קצת.


מתוך
חייבת לעמוד בציפיות שהציבה לעצמה. "מטומטמת"(צילום: באדיבות HOT)

הפרק הראשון של העונה השלישית שונה מעט משני הפרקים הפותחים של העונות הקודמות. הוא פחות מהודק ופחות שובה לב בדרך שבה הוא מתווך את אזוגי והעולם הפנימי שלה לצופה. דווקא הנרטיב של לואי נופיי כסוחר סמים ערבי שמגיע לארץ ממקסיקו מרתק יותר, והוא מסמן שהעונה הזאת עומדת להיות קשוחה ואכזרית יותר, וששירי אזוגי כבר לא הולכת לבית ספר אבל בהחלט עולה כיתה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות HOT
מתוך "מטומטמת" עונה 3
צילום: באדיבות HOT
לאתר ההטבות
מומלצים