שתף קטע נבחר

5 פיצ'רים שחייבים כבר להגיע לוואטסאפ

לכתוב בלילה הודעה שתישלח רק בבוקר, לצאת מקבוצה בלי שאף אחד ישים לב, לשלוח מענה אוטומטי כשאנחנו בחופשה ועוד. הפיצ'רים שחסרים לנו

אנחנו אוהבים את וואטסאפ , שלא לומר מכורים אליה. לכן זה כל כך מתסכל לחכות שאפליקציית המסרים המידיים הפופולרית מבית פייסבוק תוסיף פיצ'רים חדשים ומתבקשים. זה כואב אפילו עוד יותר אם מסתכלים על המתחרה הגדולה טלגרם, שנמצאת עם אצבע על הדופק ומוסיפה כל הזמן עוד ועוד אפשרויות. אז בתקווה שמישהו במטה פייסבוק במנלו פארק קורא את הכתבה הזאת, אלה הפיצ'רים שאנחנו לא יכולים לחכות להם.  

 

אפליקציית וואטסאפ (צילום: shutterstock)
אפליקציית וואטסאפ. שלא נעבור לטלגרם בסוף(צילום: shutterstock)
  

 

 

רוצים לכתוב באמצע הלילה הודעה שתישלח רק בבוקר? נזכרתם בסוף השבוע במשהו חשוב, אבל אתם רוצים שההודעה שלכם תגיע ליעדה רק ביום ראשון? כרגע זה לא אפשרי. ג'ימייל הוסיפה פיצ'ר תזמון שליחה ממש לא מזמן (באיחור רב אם אתם שואלים אותנו) וממש לאחרונה הצטרפה אליה גם טלגרם. הגיע הזמן שגם בוואטסאפ נוכל ליהנות מהפיצ'ר הפשוט אך יעיל הזה.

 

בואו נגיד את האמת - קבוצות וואטסאפ יכולות להיות מעיקות. מאוד. אבל לא תמיד נעים לנטוש אותן ולו רק בגלל העובדה שוואטסאפ טורחת לספר על כך בריש גלי לכל חברי הקבוצה. פיצ'ר שיאפשר היעלמות דיסקרטית מאוד ישמח את המשתמשים, ועל אחת כמה וכמה את ההורים שבהם. ומי שלא מבין למה, לא היה לו רבע ילד.

 

מי שאי פעם ניסה להקליט שיחה בסמארטפון יודע שזה לא תמיד כל כך פשוט. במקרים רבים צריך להוריד אפליקציית צד-שלישי, שלא תמיד מחליטה שבא לה לעבוד, ולפעמים מקליטה רק צד אחד בשיחה. פיצ'ר של הקלטת שיחות בוואטסאפ היה יכול לחסוך למשתמשים הרבה תסכול - וגם לגרום להם לנהל יותר שיחות באפליקציה עצמה.

 

אפליקציית וואטסאפ (צילום: shutterstock)
הלו, אנחנו ב-2020. למה אי אפשר לערוך הודעות?(צילום: shutterstock)

 

אנחנו עוד רגע ב-2020. איך זה שוואטסאפ עדיין לא מאפשרת לערוך הודעות ומאלצת אותנו לחיות עם שגיאות הכתיב המביכות שהקלדנו תוך כדי הליכה? נכון, אפשר למחוק הודעות (תודה באמת!), אבל זה משאיר אותנו עם הודעת this message was deleted, שרק מוסיפה דרמה לכל הסיטואציה. גאונים, הרעיון הוא להעלים כל זכר לפדיחה שעשינו.

 

this message was deleted ()
תודה באמת, וואטסאפ

 

עבור רבים מאיתנו וואטסאפ הוא כלי עבודה לכל דבר, שמאפשר לנו להמשיך לטפל במשימות מכל מקום ובכל זמן - לטוב ולרע. אבל מה קורה כשאנחנו בחופש? התעלמות מהודעות שקשורות לעבודה יכולה להעליב את הצד השני ו/או לגרום לו להמשיך לנג'ס. מצד שני, אם נענה לכל אחד לא ממש נצליח ליהנות מהחופשה שלנו.

 

פיצ'ר שמאפשר לשלוח הודעה אוטומטית בסגנון "היי, אני בחופשה, אשוב לעבודה אחרי החגים", לגמרי יכול לעשות למשתמשים חיים הרבה יותר קלים, בטח אם יהיה אפשר להגדיר שהוא לא יישלח לחלק מאנשי הקשר (חשוב מאוד! לא להעליב את אמא עם הודעה בסגנון "במקרים דחופים נא להתקשר למשרד").

 

אילו עוד פיצ'רים חסרים לכם? ספרו לנו בטוקבקים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
5 פיצ'רים שחייבים כבר להגיע לוואטסאפ
צילום: shutterstock
מומלצים