שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אש בלבכם: הורוסקופ חודש אוקטובר

  הסתיו כבר כאן, למרות שעדיין חם, הכוכבים משנים מיקום ומשפיעים על כל אחד ואחת מכם - אז מי מכם יהיה החלטי יותר מתמיד החודש, מי יתרגז בקלות ומה צפוי לכם בעבודה? הורוסקופ אישי לחודש אוקטובר

   (צילם: shutterstock) (צילם: shutterstock)
  (צילם: shutterstock)

  רוצים הורוסקופ מפורט יותר? קראו את ההורוסקופ השבועי שלכם וגם את ההורוסקופ היומי

   

  מזל טלה

  כוכב נוגה משגר אליכם אנרגיות של חום ואהבה ובתחילת החודש אנרגיות בעלות אופי דרמטי מעוררות בכם רגשות מהסוג הביתי והמשפחתי.

   

  בכל הקשור לעבודה וקריירה, הסובבים אתכם מופתעים מן האסרטיביות שקפצה עליכם. תחת השפעה חזקה של כוכב שבתאי עולות מחשבות לשינויים בקריירה ועולים רעיונות מקוריים, אך שום דבר לא הבשיל דיו כדי לעשות איתו משהו ספציפי.

   

  החל מ-23 בחודש הפוטנציאל הפיזי שלכם מתעצם ומאפשר לכם ללכת עם גופכם עד הסוף. בכל הנוגע לרומנטיקה, אתם מגנטיים ומצודדים והחושניות זורמת ועזה מתמיד. טיפ: אל תעשו שטויות שתתחרטו עליהן בעתיד.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא פלורייט לשיפור יכולת הריכוז, חיזוק אהבה והשראת רוגע. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל שור

  השמש מציפה אתכם אנרגיה המגיעה מיסוד האש. בתחילת החודש הכריזמה שלכם מיטיבה איתכם בכל הנוגע לתפקידי פיקוד ושליטה, אך עלולה לסבך אתכם עם טיפוסים שתלטניים.

   

  זו תקופה של קידום אל משרות נכספות וקבלת העלאה בשכר. הכוכבים מעניקים לכם יתרון על פני מתחריכם. לפחות עד אמצע החודש אתם ממוססים מכשולים שהפריעו בהשגת המטרות שלכם.

   

  בתחום החברתי: אתם נוטים לקפוץ למסקנות שגויות בתחום האישי, וכך נוהגים גם חבריכם הקרובים. הדבר יגרום למתחים עם האנשים הקרובים ביותר אליכם. טיפ: עליכם לעשות את הצעד הראשון לפתור את הפלונטר.

   

  קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

   

  מזל תאומים

  כוכב אוראנוס מזרים אליכם אנרגיות האופייניות לשחקני במה: אתם מנסים להרשים ולהדהים. שימו לב - הכוכבים קובעים כי אתם נפלאים כפי שאתם, ואין כל צורך

  להשתנות לטובת מישהו. אם תנהגו באופן טבעי, צפוי לכם קשר רומנטי שפיללתם לו. אם תשחקו בתפקידים מלאכותיים, צפויה תסבוכת.

   

  אם הרגשתם לאחרונה תחושות של חוסר מיצוי בעבודה, זהו עיתוי מוצלח להירשם ללימודים הקשורים בתקשורת, פרסום ויחסי ציבור.

   

  בכל הקשור לכספים, אתם מרגישים שבזבזתם יותר מידי לאחרונה והגיע זמן התשלום. הכוכבים רואים שתקופה זו תימשך כחודשיים. בתקופה זו עליכם לחסוך בהוצאות ולחשוב כיצד אתם יכולים להגדיל את ההכנסות.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא טורקיז המאפשרת חיזוק להעצמה, הגנה אנרגטית והיא משרה אופטימיות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל סרטן

  כוכב מארס גורם לכם לחשוף סודות שהתחבאו בנבכי העבר. הדבר עלול לגרום לוויכוחים עם דמויות שפעם הערצתם. טיפ: אתם במקום אחר ויש לכם את הכוח להתמודד עם נושאים אלה.

   

  בחודש הקרוב קופידון מרעיף מזל על הנועזים שביניכם, אך אין לו בשורות לאלה שמתחבאים בבית ומתביישים. טיפ: לכו על זה בכל הכוח!

   

  בעבודה הממונים עליכם מטילים על שכמכם פרויקטים שנתקעו, ואפשר לסמוך על תושייתכם כי תשגרו אותם בזריזות לדרך בטוחה. בשלו התנאים לעסקה שאתם בונים מזה זמן רב. לקראת סוף החודש אתם צפויים לקבל סכומי כסף שכלל לא בניתם עליהם.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא אקוומרין (אבן הנעורים) המגבירה אומץ, מחזקת בטחון עצמי ועוזרת להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל אריה

  צפויות שיחות אישיות שמטרתן לקחת את הזוגיות שלכם לכאן או לשם. אתם מוצאים את עצמכם החלטיים יותר מתמיד. קל מאד להצית עכשיו את רוגזכם, ועמיתיכם מרימים גבה לנוכח תגובותיכם המאוד לא צפויות. כדאי למנות בלב עד עשר, עוד לפני שחותכים. הכוכבים משגרים מזל לכל אשר יש לו נגיעה לחו"ל.

   

  כדי לעבור את החודש בהצלחה יהיה עליהם לנטוש את אווירת הנכאים שתוקפת אתכם בתחום החברתי. במקביל, זו תקופה זוהרת עבור הקריירה בה אתם יכולים לזכות בהעלאה בשכר או בקידום בתפקיד.

   

  שימו לב לילידי מזל עקרב, כנראה שהם מכינים מהלכים מאחורי גבכם.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל בתולה

  כוכב מרקורי משפיע על בית הזוגיות ומכניס אל חייכם אנרגיות של טיולים, נסיעות, בילויים ומופעי בידור. יחד עם זה, אין לבנות על התמסדותם של יחסים רומנטיים. זו תקופה נפלאה להתייעצויות ואפילו לייעוץ מקצועי, העוסק בתחום שבינו לבינה.

   

  צפויה התעניינות מוגברת באירועים שהתרחשו בעבר (משפחה, שורשים, אתם יודעים...) ולכן הברכה שורה על טיולים ומסעות בעקבות תגליות מהעבר.

   

  בחודש הקרוב האינטואיציה תהיה במיטבה ואתם מצליחים בהשקעות פיננסיות אשר אחרים נרתעים מפניהן. הנומרולוגיה מאירה פנים לקשרים ולמצבים המושפעים מן המספר 8.

   

  קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

   

  מזל מאזניים

  הכוכבים מפצירים בכם להימנע ממצבים לפיהם אתם מלחיצים את הפרטנרים שלכם לאהבה: אמרו את אשר על לבכם, חשפו את כוונותיכם – אך הניחו להם להחליט כיצד יש ברצונם לנהוג (או, בפשטות – העבירו את הכדור אל המגרש שלהם).

   

  בחודש הקרוב השמש מעודדת לימודים בתחומים יצירתיים. אתם יכולים להתחיל בבדיקה לגבי מה הייתם יכולים לעשות "בשביל הנפש". הדבר עשוי לפתוח לכם את המזל ואת הגודל להיכרויות חדשות גם התחום החברתי וגם בתחום שבינו-לבינה.

   

  טיפ כללי: זו תקופה מצוינת לאלה מכם הניצבים בפני קהל, ובכלל זה גם מורים, מדריכים ומרצים.

   

  הקריסטל החודשי שלכם הוא קריסטל סיטרין הידוע ביכולתו לזמן שפע והצלחה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל עקרב

  כוכב מארס לסובבים אתכם להרים גבה לנוכח שינוי התדמית שחוללתם לאחרונה. גם בני-זוג אשר התרגלו להתייחס אליכם כאל מובנים מאליהם, מתחילים לקלוט כי הדברים אינם כה פשוטים וכי מוטל עליהם להשקיע בכם.

   

  מיקום השמש מעודד לימודים והשלמת פערי השכלה שמפריעים לקידומכם הקרייריסטי. אז אם חשתם שיש לכם יכולת להשיג הרבה יותר, הדרך היא לרכוש השכלה מקצועית שתפתח לכם דלתות רבות במהלך השנה הקרובה.

   

  שימו לב לילידי מזל שור: היציבות שלהם עשויה לעזור לכם להתמודד עם קשיים רגשיים במהלך החודש.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל קשת

  מצב הכוכבים ברקיע מצביע על תקופה נפלאה לטיולים ומסעות. צפויה הצלחה בענייני ערכאות, בעיקר אם הם "נגררים" זמן רב.

   

  צפויות פרשיות אהבים שלא מהעולם הזה. אנרגיות חדשות משתלטות על עולם הרגש, במיוחד לאלה הפנויים. אנרגיה המגיעה מכיוונה של השמש מבשרת על מזל רב לאלה מכם אשר לא יחששו לעשות את הצעד הראשון לעבר מציאת זוגיות חדשה.

   

  נקודת המזל הקוסמית מעודדת אתכם להרחיב אופקים ולהרחיב את ההשכלה בתחומים הדורשים יצירתיות, או כאלה הקשורים בהיי-טק (וזאת בהשפעתו של כוכב אוראנוס).

   

  אבן החן החודשית שלכם היא ג'ספר אדום שעוזרת לחיבור ל"אני הפנימי" והגנה מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל גדי

  בתחילת החודש, כוכב מרקורי מעניק לכם הרגשה ביתית בכל אשר תפנו – אתם אוהבים את החיבוק החם והאהבה הטהורה שאתם מקבלים מבני המשפחה ומבינים שאתם שווים הרבה יותר ממה שאתם מרגישים. כל הכבוד.

   

  בהמשך החודש, אתם מקבלים בטחון ומשתתפים באירועים חברתיים בהם אתם מככבים במרכז הבמה (ואתם אוהבים את זה). זה הזמן להסתער וליחצן את עצמכם בגדול. המזל שמור לנועזים שביניכם.

   

  עבודה וקריירה: בתבונה רבה אתם משתפים פעולה עם אנשים, אשר אחרת היו עלולים להפוך למתחרים. ראיון או פגישה, שהתכוונתם לקיים בפרטיות, יהפכו לעניינם של גורמים רבים מדי, אך אין לכם בעיה להתאים עצמכם למצב ולהצליח מעבר למצופה.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא עין הנמר לחיזוק מוטיבציה ואומץ, הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

   

  מזל דלי

  השפעתו של כוכב וונוס עליכם נחלשת בתחילת החודש והתופעה עלולה לעורר דכדוך כלשהו בלב הרומנטיקנים שביניכם. בני זוג עלולים להחמיץ פנים או להפנות לעברכם כתף-קרה. אין סיבה לדאגה, עם קצת סבלנות תיווכחו בשובן של האנרגיות הרומנטיות לקראת סוף החודש.

   

  טבעכם ההרמוני והמתחשב מתעצם כפל כפליים, ואתם מוצאים את עצמכם מתווכים ומגשרים בין הסובבים אתכם. שימו לב, אתם עלולים לבטל את אישיותכם מפניו של הצד השני, ולכן כדאי להציב גבולות.

   

  במהלך החודש הנומרולוגיה מחברת אתכם עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם ב-6.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא מלכית העוזרת להקלה במצבי לחץ, הגנה מעין הרע וחיזוק זכרון. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל דגים

  אנרגיה קוסמית חזקה המגיעה מכוכב מרקורי מולידה בכם תעצומות נפש שלא ידעתם כמותן: אתם מטיחים בכולם את אשר נצרתם בליבכם ומקימים לעצמכם מעריצים רבים, אך גם לא מעט יריבים.

   

  זה הזמן להציב אולטימאטום בנתיב הרומנטי, כך לפחות תדעו היכן אתם עומדים. אהובי לב יופתעו לנוכח האסרטיביות שקפצה עליכם אבל אחרי ההלם הראשוני, הכוכבים צופים שהם יאלצו לקבל החלטות לגבי הקשר. בכל מקרה, אתם תרוויחו.

   

  החל מהשבוע השלישי של החודש אנשים (ממונים ומעסיקים) שנהגו להחמיץ פניהם כלפיכם, משנים לטובה את התנהגותם ותופסים פוזה רכה יותר ועדינה. אל תשכחו להוקיר תודה לגורם שלישי אשר הוביל לשינוי המבורך.

   

  קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל אמטיסט המשמש להגנה, חיזוק רוחני ואיזון אנרגטי. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים