שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  שרון גל חוזר לכלכלה: יגיש את "ברקוד" במקום נגה ניר נאמן

  רגע אחרי פרישתה של ניר נאמן מהתוכנית, רשת הודיעה כי שרון גל יגיש את תוכנית הכלכלה והצרכנות החל מחודש נובמבר. עוד לא ברור מה יעלה בגורל התוכנית שלו עם רני רהב בשישי בערב

  אחרי שקראתם כאן לראשונה על פרישתה של המגישה נגה ניר נאמן מהתוכנית "ברקוד", רשת מודיעה היום (ד') כי שרון גל הוא המגיש החדש של תוכנית הכלכלה והצרכנות.

   

  גל, שהגיש בעבר בהצלחה רבה את "לילה כלכלי" ששודרה בערוץ עשר, חוזר לזירה המרכזית של הטלוויזיה אחרי שבשנים האחרונות נדד בין תוכניות וערוצים שונים. הוא יגיש את התוכנית החל מחודש נובמבר. לגל, כמו לניר נאמן, צפויה תחרות קשה במיוחד מול "תוכנית חיסכון" של קרן מרציאנו שמשודרת בקשת ושולטת ביד רמה ברצועה עם נתוני רייטינג מרשימים.

   

  שרון גל (צילום: ינאי יחיאל)
  שרון גל(צילום: ינאי יחיאל)

  גל החל את דרכו בערוץ עשר וייסד את הרצועה של "לילה כלכלי", אולם עזב את הערוץ בשל חילוקי דעות. המגיש גדי סוקניק החליף את גל בהגשת התוכנית אולם היא לא הצליחה לשחזר את ההצלחה וירדה מהמסך.

   

  בחודשים האחרונים חזר גל לשדר בערוץ רשת, שהתאחד עם ערוץ עשר ושובץ לתוכנית ערב שישי לצידו של רני רהב. נכון לכתיבת שורות אלו, לא ברור מה יעלה בגורל התוכנית המשותפת שלהם, היות ורהב הודיע על עזיבתו וגל מונה כאמור למגיש "ברקוד".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים