שתף קטע נבחר

שני חצאים של שלם אחד

נכון שמשפחה לא בוחרים, כמו שנאמר, אבל חברים כן, ותמיד טוב לדעת ולהכיר את הכוחות הפועלים מולנו - צילה שיר אל על יסודות המזלות ועל התאמות ואי-התאמות במערכות היחסים שלנו8

בימים אלה, בתקופת החגים, אנחנו נמצאים שעות רבות וארוכות עם הקרובים לנו ביותר במעגל המשפחתי הראשון וגם במעגל הרחוק יותר של חברים ומכרים.

 

ידיעה על התאמת המזלות יכולה לעזור לכולנו במקרים בהם עדיין נשארו נושאים בלתי פתורים ואנחנו זקוקים לעזרה כדי לדעת כיצד להתנהג ומיהם האנשים שיכולים לעזור לנו וכך לדעת לכוון למטרות שאנחנו זקוקים בחיים הרגשיים והמקצועיים. זה בדיוק הזמן המתאים להכין את הקרקע לתקופה העתידה לבוא, עם אנשים ומכרים שתרצו להמשך חייכם.

חברים אפשר לבחור (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
חברים אפשר לבחור(צילום: Shutterstock)

 

יתכן כי נקלעתם למצבים עדינים כצפוי לקראת החגים ועכשיו עדיין לא מאוחר ואף הזמן הנכון לתקן ולשפר קשרים. לכן, מומלץ לדעת כיצד לנהוג לפני שאתם מגיעים להחלטה בנוגע לנושאים משמעותיים. כדי להקל על עצמנו את ההתנהלות עם הקרובים לנו מצורפת הכתבה הבאה שתעזור לנו לדעת מהי היכולת הפנימית שלנו להתחבר אל ילידי כל המזלות.

 

נכון שמשפחה לא בוחרים כמו שנאמר, אבל חברים כן, ותמיד טוב לדעת ולהכיר את הכוחות הפועלים מולנו.

 

לסיכום, התאמת המזלות נועדה לעזור לנו להכיר את האפשרויות הקיימות במערכות היחסים. על ידי הכרה ובחירה של המזל הנכון לנו, אנחנו יכולים לעזור לעצמנו לבנות מערכות יחסים בריאות ומאושרות.

על מנת לא לעשות טעויות, מומלץ לכולם לקרוא על התאמת המזלות הבסיסית ולנהוג לפיה.

 

לבחור את המזל המתאים לכם

ההתאמה בין המזלות השונים נעשית על פי המזל בו נולד האדם הנקרא גם מזל השמש. באסטרולוגיה קיימים 4 יסודות המחולקים לקבוצות: אש, מים, אוויר ואדמה. כל מזל משתייך לאחת מהקבוצות הנ"ל.

 

להלן המזלות לפי היסודות:

אש: טלה, אריה וקשת.

אדמה: גדי, שור ובתולה.

אוויר: מאזניים, דלי ותאומים.

מים: סרטן, עקרב ודגים.

 

ההתאמה נעשית לפי חוקי ההיגיון של הטבע האנושי - מזלות האוויר יתאימו בעיקר למזלות האש כיוון שהאוויר מלבה את האש. ההפריה תהיה הדדית ולכל אחד יהיה צורך ברעהו על מנת להמשיך להתקיים ולהתפתח. מזלות המים ירוו את מזלות האדמה ויתנו לה את הלחות הדרושה על מנת לא להתייבש ויחדדו את הצורך בהדדיות עבור תחושת ההשלמה והמשכיות החיים.

 

יחד עם זאת, רבים בוחרים דווקא את המזלות המנוגדים להם ואז מזלות המים יכבו ויחנקו את מזלות האש, כיוון שלמרות שמזלות האש דומיננטיים ובולטים יותר, הרי שהשקט והפסיביות של מזלות המים יכבו ויחנקו את הדינאמיות של מזלות האש. מזלות האדמה יכבו ויחנקו את מזלות האש בכך שמזלות האדמה איטיים ואף שמרניים מדי לקלילות ולקצב של מזלות האש ולכן מזלות האש ירגישו כבויים וחסומים אנרגטית.

 

מזלות האדמה והאוויר יכולים לחיות זה לצידו של זה חיים שלמים ללא מעורבות רגשית כיוון שאין קשר בין האחד לשני אלא בצורה מלאכותית ויתרה מכך, האדמה אומנם זקוקה לאוויר כדי לנשום, אך ככל שנערים יותר אדמה (כובד) על מישהו הוא ירגיש תחושת מחנק. מזלות האוויר ומזלות המים עשויים לחיות חיים שלמים בניסיון לגרום לצד שכנגד להבין זה את צורכי השני, ואולם בבסיסם צרכיהם האישיים שונים ולכן החיבור עשוי להיות מלאכותי ומתסכל.

 

• מומלץ לעשות מפת התאמה אישית לפני לקיחת מחויבות בכל הנוגע ליחסים בין אישיים ומקצועיים.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
מתחברים ליסודות
צילום: Shutterstock
צילה שיר אל
מומלצים