שתף קטע נבחר

האפליקציה שיוצרת קיצורי דרך באנדרואיד

לנקות ולייעל את הסמארטפון, למצוא מידע על הכוכבים שמעליכם ולהחליף את צבע העיניים שלכם בתמונות. סקירת אפליקציות

Shortcut Creator: עריכת קיצורי דרך באנדרואיד 

האפליקציה הזאת עושה בדיוק את מה ששמה מרמז: היא מנצלת את הגמישות של מערכת ההפעלה האנדרואידית כדי לייצר קיצורי דרך על דף הבית שלכם.

 

סקירת אפליקציות ()

 

בדף הבית של היישום תוכלו לבחור את סוג הקיצור שתרצו ליצור: לאחר הבחירה תוכלו לתת לכל קיצור כל שם שתבחרו, וגם לבחור עבורו אייקון מתוך ספריית האפליקציה או מתוך גלריית התמונות שלכם. את הקיצור עצמו ניתן להוסיף לדף הבית או לתוך אוסף של כמה קיצורי דרך בנושא מסויים.

 

בדרך דומה אפשר ליצור קיצורים לאנשי קשר, לקבצים ולתיקיות, לאפליקציות, לפעולות בסמארטפון ועוד. כל הקיצורים יישמרו בהיסטוריית האפליקציות גם אם הסרתם אותם מדף הבית, ותוכלו לשוב ולהציב אותם מתי שתחפצו. שימו לב שחלק מהאפשרויות ידרשו רכישה של גרסת "פרו".

 

אנדרואיד

 

SD Maid - System Cleaning Tool‏: ניקוי וייעול הסמארטפון 

האפליקציה הזו, המציעה אוסף של כלים לניהול האפליקציות והקבצים בסמארטפון כדי לאפשר עבודה יעילה ומהירה יותר, זכתה כבר ל-10 מיליון הורדות.

 

הכפתור הראשון, CorpsFinder, מיועד לאיתור כל הקבצים שנותרו מאחור במכשיר מאפליקציות שכבר הסרתם, או קבצים השייכים לגרסאות ישנות של ישומים מותקנים. בתום החיפוש תוכלו למחוק אותם.

 

סקירת אפליקציות ()

 

הכפתור הבא, "ניקוי מערכת", יודע למצוא קבצי מערכת הנמצאים במכשיר אך לא חיוניים לפעולתו.

 

בהורדת גרסת ה"פרו" (12.9 שקל), תוכלו לבחור, לסרוק ולמחוק קבצים הקשורים ליישומים המותקנים במכשיר מבלי לפגוע בהגדרות שלהם. כאן אפשר גם לנקות כפילויות, לתזמן את זמן הסריקות ולצפות בסטטיסטיקות הנוגעות לפעולת היישום.

 

אנדרואיד 

 

Star Rover HD: מפת הכוכבים

אפליקציה לאייפד, שיודעת לאתר את מיקומכם המדויק תחת כיפת השמיים ולספק מידע על כל הכוכבים שאתם רואים. כל שיש לעשות הוא להזיז קלות את המכשיר והמידע המפורט מופיע לצד כל כוכב.

 

אייפד

  

סקירת אפליקציות ()

 

Eye Color Changer‏: מה אומרות עיניך?

עיניים כחולות, ירוקות, עיני חתול? אם אתם לא מרוצים מצבע העיניים שלכם, או של חבריכם, כפי שהוא מופיע בתמונות - באמצעות האפליקציה הזו תוכלו להחליף אותו בקלות. התוצאה משכנעת.

 

אנדרואיד

 

Square Pic: לרבע את המלבן

היישום הזה מאפשר להעלות כל תמונה לאינסטגרם, גם אם היא לא בפורמט ריבועי. האפליקציה "תשלים" את הרקע לריבוע בעזרת מבחר אפקטים של טשטוש.

 

אנדרואיד

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האפליקציה שתיצור לכם קיצורי דרך באנדרואיד
מומלצים