שתף קטע נבחר

"חור שחור": לאן נעלם פורטנייט?

להיט הגיימינג הפופולרי מושבת כבר 24 שעות - כחלק מאירוע סיום חסר תקדים של העונה העשירית במשחק. מתי נוכל לחזור לשחק?

פורטנייט, להיט הגיימינג שובר השיאים, מושבת: החל מאתמול (א') בערב, כחלק מאירוע הסיום של העונה העשירית במשחק, נפער מעין חור שחור שבלע את מפת פורטנייט, השבית את השרתים ואינו מאפשר גישה למשחק. הרשת, כצפוי, כמרקחה - כשכולם רוצים לדעת רק דבר אחד: מתי אפשר יהיה לחזור ולשחק?

 

 

פורטנייט, ששוחרר לפני כשנתיים ועשה מהפכה בעולם הגיימינג, מחולק לפי עונות. כל עונה מחולקת לעשרה שבועות, וכוללת משימות ואתגרים, כמו גם נרטיב שמסתיים באירוע המוני שבו כלל השחקנים יכלו לחזות או להתשתתף בו.

 

כל מה שחדש ומעניין בגיימינג - מחכה לכם ב-Gamey

 

העונה העשירית שהסתיימה אתמול, עסקה במסע בזמן, והכילה קטעים ודמויות מכל העונות שהיו עד כה. האירוע שהתקיים אתמול לא היה יוצא דופן, והכיל קטעים כמו מטאורים, קרעים וחורים בשמיים ודמויות שכבר הופיעו בעונות הקודמות. אבל הכל השתנה כשהמטאור שריחף מעל מפת המשחק לאורך כל העונה התרסק במצבור האנרגיה שהיה מאוחסן בתוך כספת שב"לוט לייק". באותו רגע, השחקנים שהיו במפה עפו מההדף של הפיצוץ, ולאחר מכן נפער חור שחור במקום בו התרסק המטאור.

 

מה קרה לפורטנייט? (צילום מסך)
אירוע הסיום הגדול של פורטנייט(צילום מסך)

 

החור השחור החל לבלוע לאט לאט את המפה ואת השחקנים שעדיין היו בתוכה, עד שהמסך הפך שחור למשך כמעט שתי דקות שלמות שבהן לא התרחש כלום על המסך. אז הופיע החור השחור באופק אבל השחקנים לא יכלו לעשות כלום, מלבד ללחוץ על כפתור exit שלא זרק אותם ללובי של המשחק כרגיל, אלא ממש זרק אותם מחוץ למשחק בלי היכולת לחזור לשחק. גם שחקנים שלא הספיקו להתחבר לאחד מהשרתים כדי לחזות באירוע חוו חוויה דומה בלובי של המשחק.

 

ההערכות הן ש"אפיק גיימז", מפתחת המשחק, הפילו את השרתים כדי להעלות את פורטנייט בגרסה מחודשת עם מפה חדשה, מה שחייב דרך יצירתית לסגור את המשחק במקום לפרסם הודעה יבשה בסגנון "השרתים יהיו תחת תחזוקה בין התאריכים X עד Y". מעבר להיותו של המעשה הזה ליצרתי הוא גם הטריל את כלל השחקנים והרשת געשה בדקות אחרי שהמשחק נפל עם בלבול אדיר וחוסר הבנה מצד גיימרים רבים שלא ידעו אם לחכות שמשהו יקרה או ללחוץ על כפתור היציאה בלי לדעת לאן זה יוביל.

 

 

לא הרבה אחרי האירוע הולדפה לרשת תמונה עם הכיתוב fortnite capitolo 2 (פורטנייט פרק 2) מתוך חנות ה-iOS האיטלקית, ובו ניתן לראות את הדמויות המוכרות של המשחק עומדות מול אזור לא מוכר, מה שמעיד גם על שינוי בשיטת הספירה של פורטנייט, שכן ההנחה הייתה שאחרי עונה 10 תגיע עונה 11. במקום זאת, העונה העשירית נעלה את הפרק הראשון של המשחק ובקרוב ייפתח הפרק השני עם מפה חדשה, דמויות חדשות ועוד. מצד "אפיק גיימז", אין עדיין התייחסות לאירוע או למתי המשחק צפוי לשוב, אבל בטוויטר פורסמו חלקים מקוד המשחק שמצביע על כך שפורטנייט צפוי לשוב כבר מחר. 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים