שתף קטע נבחר

אפשר לנשום, פורטנייט חזר: כל החידושים

אחרי שהושבת למשך יומיים ועורר סערה עולמית, להיט הגיימינג פורטנייט חוזר בעונה שנייה, עם מפה חדשה ועדכונים נוספים

שיגעון הפורטנייט מכה שנית: לאחר שלהיט הגיימינג הושבת למשך יומיים בכל העולם, כעת זמין הפרק החדש במשחק להורדה בכל הפלטפורמות. הפרק השני מגיע עם מפת משחק מעודכנת וחדשה כמעט לגמרי, כשהעונה הראשונה מתוכו צפויה להימשך 52 יום.

 

 
כל מה שחדש ומעניין בגיימינג - מחכה לכם ב-Gamey  
 

ליבת המשחק מבחינת שימוש בנשק או בבנייה לא השתנתה. המפה המחודשת מבוססת על המפה המוכרת של פורטנייט, אך היא מכילה אזורים חדשים, וגם אזורים מוכרים שקיבלו שם חדש. בדומה למשחקי אסטרטגיה אחרים, המפה אפורה בחלקים שבהם עוד לא היינו, ומתבהרת ככל שאנחנו מתקדמים בה.

 

פורטנייט פותח פרק חדש (צילום מסך)
פורטנייט פותח פרק חדש(צילום מסך)

 

הפרק החדש מכיל גם כלי נשק חדשים, דמויות חדשות ודרכים חדשות לשחק - כמו שימוש בסירות, שחייה, אפשרות להתחבא בתוך חפצים, וכן שינויים נוספים כמו מדליות שמתקבלות בהתאם לביצוע משימות ולהישגים. ישנו גם שיפור של ממש בתצוגת המשחק הכוללת. אפשר גם לסחוב שחקנים שנפלו ונפצעו לכל אזור שתרצו - גם אם מדובר בשחקן יריב.

 

פורטנייט פותח פרק חדש (צילום מסך)
אפשר גם לסחוב שחקנים. פורטנייט פרק 2(צילום מסך)

 

פורטנייט פותח פרק חדש (צילום מסך)
עדכון כבר במיוחד. הפרק החדש של פורטנייט(צילום מסך)

 

טירוף הפורטנייט לא פסח על ישראל: בבזק בינלאומי מדווחים כי זיהו עלייה חדה בתעבורת הרשת בשעות האחרונות מאז שוחרר העדכון למשחק, ואכן שחקנים מדווחים על קצב הורדה נמוך משמעותית מהרגיל - ככל הנראה בעקבות הזינוק. כשהעדכון שוקל קצת יותר מ-10GB, שחקנים רבים יצטרכו להתאזר בסבלנות עד אשר יוכלו להתחיל לשחק.

 

מה קרה לקצב ההורדה? (צילום מסך)
מה קרה לקצב ההורדה? תאשימו את פורטנייט(צילום מסך)

 

ההשבתה של פורטנייט בימים האחרונים היא תוצאה של אירוע סיום העונה המרהיב של המשחק, שכלל יצירת "חור שחור" באמצעות אסטרואיד. החור השחור שאב את כל השחקנים החוצה, ושימש טלאי אפקטיבי עבור הצורך לעדכן מחדש את השרתים של המשחק לקראת הפרק הבא בפורטנייט. מאז הושבת, גיימרים בכל העולם מנסים לנחש מה צפוי להם בפרק החדש.

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים