שתף קטע נבחר

ספיצ'קוב תתאמן אצל לוקווה, קורזיץ ופרידמן מועמדים להחליפו

המועדון של הגולשת יממן את המהלך שיאפשר לה להתאמן אצל בן זוגה למרות פיטוריו מהאיגוד. שמותיהם של אלופת העולם לשעבר ושל האלוף האולימפי לשעבר עלו כאופציות לאמן את נבחרת הנשים

 

התפתחות נוספת בפרשת נבחרת הנשים בגלישה: למרות פיטוריו של פייר לוקווה הצרפתי מאימון הנבחרת, בגלל יחסים אישיים שפיתח עם קטי ספיצ'קוב בניגוד לתקנון האתי, הצרפתי ימשיך ככל הנראה לאמן אותה באופן פרטי.

 

התקדים שככל הנראה יאפשר את המהלך הוא של שייטת ה-470 גיל כהן, שקיבלה אישור להתאמן בנפרד מהנבחרת אצל מאמנה האישי אייל לוין. גורמים במרכז השייט באילת, שבו גדלה ספיצ'קוב, החליטו להקצות תקציב מיוחד למימון האימונים של ספיצ'קוב עם לוקווה עד לאליפות העולם באוסטרליה בפברואר.

 

פייר לוקווה וקטי ספיצ'קוב (צילום: איגוד השייט)
פייר לוקווה וקטי ספיצ'קוב(צילום: איגוד השייט)
 

לקראת השימוע בעניינו, מקורבים ללוקווה הבהירו כי הטענות המרכזיות שיעלה הן שהקוד

האתי לא הוצג לו, וכי גורמים בכירים באיגוד היו מודעים לרומן עוד לפני שנחשף בתקשורת ולא נקטו נגדו סנקציות. באיגוד מקווים למצוא מאמן חדש לנבחרת עד לשבוע הבא. שמות כמו לי קורזיץ וגל פרידמן כבר הועלו על ידי מספר גורמים.

 

בתוך כך, הוועדה המיוחדת שהוקמה כדי להכריע בנוגע לניקוד שצברו גולשות הנבחרת במרוץ לאולימפיאדת טוקיו, תתכנס ביום שלישי. כזכור, שאר הגולשות דרשו לאפס את הניקוד בגלל מערכת היחסים בין לוקווה לספיצ'קוב, וטוענות כי יציגו בפני הוועדה ראיות לאפליה לכאורה נגדן ביחס ובאימונים. עם זאת, ההערכה בקרב הגורמים המקצועיים היא כי הניקוד יישאר על כנו, וספיצ'קוב תמשיך להוביל במרוץ.

 

נמרוד משיח (צילום: אורן אהרוני)
תאמן את נבחרת הגלישה? קורזיץ(צילום: אורן אהרוני)
 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ROBERT HAJDUK - RSX CLASS
קטי ספיצ'קוב
צילום: ROBERT HAJDUK - RSX CLASS
מומלצים