שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אל תוותרו לעצמכם: הורוסקופ חודש נובמבר

  הגשם הגיע ואיתו הרוחות הנעימות והרצון להתכרבל עם האהובים שלנו מתחת לשמיכה - למי צפוי חודש מלא אהבה, מי מכם יגלה עולמות חדשים בתחום הקריירה ומי ייצא להרפתקאות? הורוסקופ אישי לחודש נובמבר

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

  רוצים הורוסקופ מפורט יותר? קראו את ההורוסקופ השבועי שלכם וגם את ההורוסקופ היומי

   

  מזל טלה

  גרמי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם תחום רוחני כלשהו עוזר לכם להתחבר עם האני הפנימי שלכם: ייתכן שתצטרכו להשקיע כסף כדי לקבל את הידע הזה. זה ישתלם לכם בעתיד.

   

  כוכב ונוס השמש מזניק לעברכם אנרגיות בגוונים נוסטלגיים. לפתע אתם נתקפים בצורך עז לערוך השוואות בין הפרטנרים הנוכחיים, לבין אלה שכבר נטשו את עולמכם די מזמן: התוצאות עלולות שלא להחמיא למי שאתם נמצאים עימו במערכת יחסים. מאידך, תהיה זו טעות לנתק קשרים ולשרוף גשרים.

   

  בעבודה: אל תמהרו לפייס ולפשר בין אנשים שהחליטו להתגושש ביניהם, מכיוון שבסיום הקרבות סביר להניח שהם יפילו את האשמה עליכם.

   

  קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל אמטיסט המשמש להגנה, חיזוק רוחני ואיזון אנרגטי. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

   

  מזל שור

  בחודש הקרוב המבולגנים והמפוזרים שביניכם, צפויים לעבור מעין סדרת חינוך בה ירכשו סדר, משמעת, דיוק וארגון. רבים מכם מוצאים לעצמם מאמן אישי. מאידך, נראה כי הקריירה שלכם גוזלת מכם אנרגיות אשר היו אמורות להיות מושקעות בנתיב הרומנטי. זהו חודש של עסקים לפני תענוגות.

   

  החל מאמצע החודש הכוכבים והמזלות זורמים אל סיטואציות אשר לפיהן אתם מתלהבים מאדם שכה שקוע בעיסוקיו המקצועיים עד שאין לו פנאי להקדיש לעצמו: אתם יכולים להיות אלה שתוציאו אותו מזה.

   

  תחת השפעתו של כוכב שבתאי נוצרים מצבים של צירופי מקרים לפיהם נופלים עליכם יחסים עם ילידי מזל תאומים כאילו "משום מקום"... אבל הכוכבים מראים שהדבר עשוי להתפתח גם למשהו רציני יותר.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא מלכית העוזרת להקלה במצבי לחץ, הגנה מעין הרע וחיזוק זכרון. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל תאומים

  בהשפעת הכוכבים מאדים ונוגה צפוי לכם חודש מוצלח. אתם מרגישים אנרגיות טובות מהסביבה והקסם האישי שלכם מצליח לרתק גם את מי שנחשב מכור לעבודתו.

   

  לפנויים שבינכם צפויה התחלה של אהבה גדולה בחברת אדם שיודע לפרגן. במקביל, אתם מעוררים את קנאתו של אדם מהעבר.

   

  לאנשי העסקים שביניכם צפויה תקופה של גיוס כספים: גם אתם תופתעו ממבול היזמים שירצו לראות בכם את שותפיהם.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא עין הנמר לחיזוק מוטיבציה ואומץ, הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל סרטן

  רחשושים והתלחשויות במקום העבודה, מדרבנים אתכם להרים טלפון אל מי שבדרך-כלל אתם נרתעים לפנות אליו. אדם שעזרתם לו בעבר מטפס על קירות כדי לרצות אתכם: הוא אינו מכיר אתכם לעומק ולכן עלול לטעות בבחירת הדרך והשיטה.

   

  קשר שנראה כמו חלום רחוק, הולך ומתקרב הודות לשינוי שהתרחש אצל אדם שבעבר היה לכם קשר עימו: מומלץ לדחות לפעם אחרת קבלת החלטה חשובה בעניין זה.

   

  בתחום המשפחתי: גרמיי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם מערבולת רגשית מזמינה אליכם יועצים רבים מדי: אז נכון שהם רוצים בטובתכם, אבל כל אחד מהם מושך בכיוון אחר. טיפ: תשמעו את כולם אבל תחליטו מה טוב לכם – לבד.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא ג'ספר אדום שעוזרת לחיבור ל"אני הפנימי" והגנה מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל אריה

  הכוכבים אוראנוס ונפטון מייצרים מצבים אשר לפיהם אפילו הדיבורים על כסף או על פעילויות בעלות אופי חומרי, יהיו קשורים ביחסים שבינו לבינה ולמרות זאת – אתם מנסים לזרום עם הארועים. שימו לב, נראה שאתם נקלעים למצב לפיו נוצר קשר עם האדם הנכון, אך לא בעיתוי הנכון: אם אינכם רוצים להיפגע, כדאי שתמשיכו בדרככם.

   

  בימים הקרובים היכולת שלכם להקשיב לאחרים תבוא לידי ביטוי. אתם מסייעים לידיד לעבור משבר בתחום האישי, אבל מהר מאוד מתברר שאתם לא ממש אובייקטיבים בסיפור הזה.

   

  שימו לב שזו תקופה נפלאה לפנות לעיסוקים הדורשים הופעה נאה וייצוגיות: זה הזמן הנכון להשתלב בערוצים המעניקים חשיבות ליכולת ביטוי וכושר שכנוע. חשבתם לעשות קורס בנושא?

   

  אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל בתולה

  בחודש הקרוב הכוכבים והמזלות זורמים אל סיטואציות אשר לפיהן אתם נוגעים בנקודות רגישות הקשורות לזוגיות וליחסים הבין אישיים: תצטרכו לתמרן את הדברים כדי להגיע להסכמה, מבלי לדרוך על יבלותיו של הצד השני.

   

  כוכב שבתאי מזמן צירופי מקרים לפיהם כדאי שתתרחקו ממצבים לפיהם אתם נוקטים גישה קשוחה רק כדי לנקום במישהו: נראה שהסגנון הזה לא ממש ישרת את האינטרסים שלכם בטווח הארוך.

   

  בסוף החודש העניינים מתחילים להסתבך, עניינים גשמיים וחומריים יהיו שזורים ברסיסים רומנטיים ויהיה עליכם להחליט מה אתם מעדיפים וכיצד משיגים את המטרות שלכם מבלי לפגוע, ולהיפגע.

   

  הקריסטל החודשי שלכם הוא קריסטל סיטרין הידוע ביכולתו לזמן שפע והצלחה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל מאזניים

  תכונה כלשהי שבעבר חששתם לחשוף, הופכת למשהו שאפשר לשוחח על אודותיו: אם תביטו סביבכם, תגלו אנשים רבים הנמצאים איתכם באותה סירה עצמה. אדם שרק לאחרונה התיידדתם עימו, פותח בפניכם עולם קסום של התנסויות חדשות.

   

  בתחום החברתי: אתם מנסים לשפר את המצב, אבל נתקלים בקשיים בלתי צפויים. אל תוותרו ואז שיחות נפש יאפשרו התחלה של נטרול משקעים ויציאה לדרך חדשה עבורכם ועבור אלה שפעםהיו קרובים אליכם.

   

  בקריירה: עמיתים לעבודה יהיו מוכנים לשמור עליכם, לפרגן וללכת למענכם באש ובמים (וזה משהו שלא היה בעבר). כמו כן צפויות הצעות עבודה הדורשות הופעה מרשימה ויכולת מכירה.

   

  קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

   

  מזל עקרב

  כוכב פלוטו יוצר מצבים אשר לפיהם אתם עלולים למצוא את עצמכם מפשפשים בנבכי העבר: אם רצונכם בזוגיות איכותית, כדאי שתשקיעו בפרטנר הנוכחי ולא בזיכרונות שממילא נכחדו ואינם. כדאי שתפנימו - פרשיות רומנטיות שנטשו את עולמכם, אינן מתכוונות לשוב אליו.

   

  בעבודה: יריבים שוקלים את עמדתם ומחליטים שלא להתעמת איתכם. זה הזמן לנסח חוזה שינציח את יתרונכם וישאיר אתכם עם שכר גבוה יותר.

   

  שימו לב: הכוכבים והמזלות זורמים אל סיטואציות אשר לפיהן בתקופה זו מתפתחת נטייה לתת אמון בהבטחות חסרות שחר כשאתם עלולים לראות את הדברים מבעד לעדשות וורודות מדי.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל קשת

  גרמי השמיים מובילים אתכם אל אפיקים אשר לפיהם הנתיב הרומנטי צופן פגישות וגישושים הדדיים, אך ללא תוצאות בטווח הקצר: כדאי שתשאלו את עצמכם אם אינכם לחוצים יתר על המידה. קשה לכם להימנע מהשוואה בין שני פרטנרים בעלי פוטנציאל לקשר אישי: המצחיק בסיפור הוא בזה שהמצב האידיאלי היה יכול להתקיים לו שכנו שניהם בגוף אחד.

   

  בתחום החברתי ובעבודה: אתם חווים שני משברים הקשורים באמון. שותפים שאכזבו אתכם אינם ראויים להזדמנות נוספת.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא אקוומרין (אבן הנעורים) המגבירה אומץ, מחזקת בטחון עצמי ועוזרת להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל גדי

  זו תקופה נפלאה להרפתקאות ולגיוונים, אך לא ממש טובה עבור אלה מכם המחפשים יציבות ומסגרת. צפויים בילויים שעבור המתבונן מן הצד עשויים להיחשב ילדותיים, אך נראה שהם מפצים אתכם על חסך כלשהו ומאפשרים לכם לחוות אושר פנימי גדול.

   

  כוכב מרקורי מייצר עבורכם צירופי מקרים לפיהם המסגרת המקצועית שאתם מתפקדים בה, מעניקה לכם יציבות חומרית, אך לא ממש מעודדת אתכם לפתח את כישרונותיכם: נראה שתצטרכו לחפש אפיק אחר כדי לבטא בו את האני הפנימי שלכם.

   

  בתחום הזוגי צפוי אוקיאנוס של אקשן וריגושים ובחודש זה אתם צפויים "לחיות את החיים" מצד אחד אך גם יצוצו מעל לפי השטח התלבטויות בין מספר אפיקים רומנטיים.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא טורקיז המאפשרת חיזוק להעצמה, הגנה אנרגטית והיא משרה אופטימיות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מזל דלי

  צפוי לכם חודש שבו היצירתיות שלכם צצה שוב. אל תהססו לשלוף מן המגירה את יצירותיכם או הרשמו לסדנת אומנות בתחום שמעניין אתכם אבל הוזנח בגלל אילוצים חברתיים.

   

  בימים אלה פעילות התנדבותית תעשה לכם טוב על הלב ובעקיפין, אפילו תעזור לסילוק חרדות ואתם שמחים מהעובדה שאתם יוצאים נשכרים מתרומותיכם לאחרים.

   

  בעבודה צפויים מצבים אשר לפיהם ליבכם הולך שבי אחרי אדם שמצחיק אתכם: נראה שאתם מוכנים למחוק לו חטאים שאינכם מוכנים למחוק לאחרים.

   

  קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

   

  מזל דגים

  בחודש הקרוב (או לפחות עד השבוע השלישי) הכוכבים והמזלות מזמנים לכם סיטואציות אשר לפיהן מחזר לוהט מפגין התנהגות מחוספסת שעלולה להוריד לכם את הביטחון העצמי: צפויים להיווצר תנאים שיאפשרו לכם לדון עימו דווקא על אודות חולשותיו שלו.

   

  לקראת סוף החודש אחד ממעסיקיכם עלול לקבל החלטות חשובות אך שגויות: את הנושאים האלה תצטרכו לסגור איתו בשיחה בארבע עיניים, ומבלי לערב בהם גורמים נוספים.

   

  שימו לב: מישהו ינסה להרגיע את מצפונו בעזרת סיפורים המכילים חצאי אמיתות: כדי לקבל את התמונה האמיתית, תצטרכו להפעיל את האינטואיציה שלכם.

   

  אבן החן החודשית שלכם היא פלורייט – לשיפור יכולת הריכוז, חיזוק אהבה והשראת רוגע. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים