שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
    זירת הקניות
    בשלישי: גביע המדינה בהשתתפות נציגות הלאומית
    משחקי סיבוב ז' בהשתתפות 12 קבוצות מליגת המשנה יתקיימו במהלך היום. מכבי פ"ת תפגוש את הפועל ר"ג (19:40) והפועל ראשל"צ את בית"ר ת"א/בת ים (19:35). מאמן מכבי אחווה שעב מליגה ג' חולם להפתיע את עופר טלקר ומכבי שדרות מליגה ב': "ילדים יברחו מהלימודים ויגיעו למשחק"

    משחקי סיבוב ז' בגביע המדינה יתקיימו מחר (ג') בהשתתפות 12 קבוצות הליגה הלאומית, 8 מליגה א', 7 מליגה ב' ואחת מליגה ג' - מכבי אחווה שעב (גליל עליון). ארבע קבוצות - הפועל קטמון, בני לוד, הפועל פ"ת והפועל עפולה העפילו אוטומטית לסיבוב ח' אליו יצטרפו גם נציגות ליגת העל.

     

    שלושה משחקים שייערכו יהיו על טהרת הליגה הלאומית: הפועל ר"ג – מכבי פ"ת, מכבי אחי נצרת – מ.ס כפר קאסם והפועל ראשל"צ – בית"ר ת"א/בת ים.

    מאמן מכבי שעב, סאלח נמראני, מקווה להעפיל לשלב הבא ולקיים משחק היסטורי מול הקבוצה האהודה עליו, מכבי חיפה. נמראני: "יש לי קבוצה צעירה ויש התרגשות גדולה בכפר. למרות השעה הלא נוחה (13.00) אני בטוח שתהיה אווירה מחשמלת. המועצה הכינה משהו נגד האלימות כשהשחקנים יככבו. אני, כמאמן כאוכב לפני שנתיים, הגעתי לסיבוב ח' והפסדנו אז להפועל מרמורק שהיתה אז בלאומית".

     

    מכבי פ
    שחקני מכבי פ"ת(צילום: אבי רוקח)

    הפועל ראשון לציון מול כפר קאסם (צילום: עוז מועלם)
    שחקני הפועל ראשל"צ(צילום: עוז מועלם)

     

    המורה לחינוך גופני הוסיף על האווירה המיוחדת במקום מגוריו: "ילדים מבית הספר אמרו לי שיברחו מהלימודים כדי לצפות במשחק". ואת מי נמראני ירצה לפגוש בשלב הבא? "אני רוצה בשלב

    הבא את מכבי חיפה, אני אוהד שלהם מילדות".

     

    המשחקים (שעה 13.00): הפועל כאוכב (א) – מכבי קריית מלאכי (ב), הפועל מרמורק (א) – מכבי צור שלום (א), מכבי אחווה שעב – מכבי שדרות (ב', מאמנה הוא עופר טלקר), מכבי קריית־אתא (א) – הפועל רמה"ש (לאומית), מכבי בני ריינה (ב) – עירוני נשר (ב), מ.ס טירה (א) – מ.ס בני "ממבע" הגולן (ב).

     

    החלק השני של משחקי סיבוב ז' יתקיים אחר הצהריים: הפועל אום אל פאחם (לאומית) – בית"ר ר"ג (ב, 19:10),  א.ס אשדוד (א) – הפועל עכו (לאומית, 19:15), בית"ר כפ"ס (ב) – הפועל נוף הגליל (לאומית, 19:20), מכבי אחי נצרת – מ.ס כפר קאסם (לאומית, 19:25), הפועל אשקלון (לאומית) – מכבי יבנה (א', 19:30), הפועל ראשל"צ (לאומית) – בית"ר ת"א/בת ים (לאומית, 19:35), הפועל ר"ג (לאומית) – מכבי פ"ת (לאומית, 19:40), מ.כ מכבי אשדוד (א) – בני סכנין (לאומית, 19:45).

     

     

     

    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    מומלצים