שתף קטע נבחר

"יובל המבולבל" פרץ בבכי בבית המשפט: "מבקש סליחה"

כוכב הילדים הגיע לשלב הטיעונים לעונש בפרשה שבה הורשע בהחזקת קוקאין - והתנצל על מעשיו: "מבקש סליחה מהקהל שאני מהווה דוגמה עבורו, לוקח אחריות מלאה על מה שעשיתי"

הבוקר (יום ג') נערך בבית משפט השלום בת"א שלב הטיעונים לעונש בעניינו של כוכב הילדים יובל שם טוב ("יובל המבולבל"), שהורשע בשישה מקרים של החזקת סם מסוג קוקאין. המשטרה מבקשת להטיל עליו מאסר על תנאי ועבודות שירות.

 

  

שם טוב הגיע לבית המשפט מלווה ברעייתו, ופרץ בבכי בפתח הדיון: "אני רוצה לנצל את הבמה הזאת ולבקש סליחה מההורים שלי, מאשתי, מהילדים שלי ומהקהל שאני מהווה דוגמה עבורו. אני לוקח אחריות מלאה על מה שעשיתי". 

 

נציג המשטרה בדיון ציין כי שם טוב הביע חרטה ושיתף פעולה עם החקירה: "מתחם העונש ההולם הינו כמה חודשי מאסר שיכול שירוצו בעבודות שירות. הנאשם נטול עבר פלילי, נשלח לתסקיר שירות מבחן, הביע חרטה ושיתף פעולה. שירות המבחן המליץ לשקול הימנעות מהרשעה, אבל המלצתו לא עונה בקנה אחד עם מעשי הנאשם. דרך המלך בעבירות כאלו היא הרשעה. הנאשם יכול להמשיך לעסוק במקצוע".

 

סנגורו ירון ברזילי אמר במהלך הדיון: "ביקשתי מבית המשפט לבטל את ההרשעה. ויתרתי על כל עדי האופי. במהלך השנים יובל הופיע בחינם במחלקות אונקולוגיות בבתי חולים ובאגודות מפה ועד הודעה חדשה. ברור לכולם שמדובר בתקופה שנבעה ממשבר אישי, הוא השתקם. אבקש להשית עליו צו מבחן ושירות לתועלת הציבור, בית המשפט הוא שיחליט וגזר הדין יינתן ב-10 בנובמבר". 

 

יובל שם טוב בבית משפט השלום הבוקר (צילום: יאיר שגיא)
יובל שם טוב מגיע לבית המשפט(צילום: יאיר שגיא)

יובל שם טוב בבית משפט השלום הבוקר (צילום: יאיר שגיא)
(צילום: יאיר שגיא)
 

 

על פי כתב האישום, שם טוב רכש קוקאין מסוחר באזור תל אביב במהלך 2017 ו-2018. במאי 2018 הוא רכש שני גרם קוקאין תמורת 2,000 שקלים. בפעמים אחרות רכש קוקאין בקניון עזריאלי ובבית מלון, בין היתר בשעות לילה מאוחרות. התמורה נעה בכל פעם בין מאות רבות של שקלים לכמה אלפי שקלים בודדים בכל רכישה.

 

שם טוב נחקר באזהרה במשטרה ביוני, והודה כי השתמש בסמים. באותו חודש הוגש גם כתב אישום נגד מאור עלל, בן 28 מתל אביב, בגין ניהול רשת הסמים שממנה כוכב הילדים רכש את הקוקאין. חוקרי המשטרה גילו כי שם טוב היה אחד מלקוחותיו של עלל, ואלה ביצעו כמה עסקאות ברחבי תל אביב.

 

בהמשך פורסמו התכתבויות בין כוכב הילדים לסוחר סמים, מהן עלה שהוא לא היה מרוצה מאיכות הקוקאין. בחקירה אמר: "זה גרם לי לברוח מהצרות. מתחייב לא להתקרב לזה לעולם. אני את הלקח שלי למדתי". לשאלת החוקר איזה סם קנה מהסוחר, ענה שם טוב: "אבקה לבנה, אני לא יודע, הוא כל הזמן אמר לי שזה משהו אחר. היו פעמים שזה היה נראה לי סתם, כי זה לא עשה לי כלום חוץ משלשולים. לא אמרתי אף פעם את המילה קוקאין. פשוט ביקשתי ממנו 'יש לך משהו להביא לי'. זה גרם לי לברוח מהצרות".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יאיר שגיא
יובל שם טוב מגיע לבית משפט
צילום: יאיר שגיא
מומלצים