שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  אופיר מת בחדר כושר, אלמנתו קיבלה את תעודת הנישואים לאחר מותו

  שבועיים לאחר שנישא לאראל, אופיר הרטוב לקה בלבו באימון כושר ומת. היום קיבלה אלמנתו את מסמכי הנישואים, ושעות לאחר מכן קברה את אהובה לצדו של אביו, ממנו התייתם כשהיה בן 7. "תודה על 28 שנים שבהן זכיתי להסתובב עם נפש תאומה בעולם הזה", ספדה אחותו

   

   

  רק לפני שבועיים הוא נישא לאהובתו, והיום היא ובני משפחתו קברו אותו, בגיל 28 בלבד: יממה אחרי שאופיר הרטוב התמוטט ומת בחדר כושר בתל אביב, הוא הובא למנוחות בבית העלמין במושב גיאה שבדרום. "אופיר שלי, אם יש משהו מנחם זה שמשהו ממך חי בעולם הזה", אמרה אחותו ליאור על כך שכליותיו הושתלו שעות ספורות לאחר מותו. אלמנתו אראל ברזילי קיבלה הבוקר את תעודת הנישואים האזרחית שלהם לדירה, והדוור פרץ בבכי כשהבין שמסר מסמכי נישואים לאחר מות הבעל. אופיר התייתם מאביו בגיל 7, ונקבר לצדו.

   

  בעקבות המוות בחדר הכושר: מה עושים כשמישהו מתמוטט לידכם

   

  "אתמול ישבתי בחדר השינה של אמא כשכולם היו בסלון", אמרה האחות בתחילת ההספד. "נשכבתי על המיטה, עצמתי עיניים ודמיינתי שאתה שוכב שם לידי. שאני צוחקת עלייך שהחזרת לנו מהשבעה של אבא את המיחם הענקי והבורקסים היבשים, שמה הקטע של המשפחה הזאת למות תמיד בהפתעה, שזה כזה מדכא למות בחדר כושר".

  הלוויתו של אופיר הרטוב (צילום: תומר שונם הלוי)
  הלווייתו של אופיר הרטוב(צילום: תומר שונם הלוי)

  הלוויתו של אופיר הרטוב (צילום: תומר שונם הלוי)
  ההלוויה במושב גיאה(צילום: תומר שונם הלוי)

  "אם יש משהו שקצת מנחם באסון הזה זה שחלק ממך הבטיח חיים למישהו אחר, שמשהו ממך עדיין חי בעולם הזה", הוסיפה ליאור הרטוב. "תודה על 28 שנים שבהן זכיתי להסתובב עם נפש תאומה בעולם הזה. תודה על כל מה שהיית וכואב על מה שלא תהיה, אוהב אותך מאוד אח שלי".

   

  אמו פנינה ספדה: "חווינו מראות ורגעים ביחד לראשונה וצברנו כל כך הרבה זכרונות יחד שיישארו איתי תמיד". האח זוהר: "הוא באמת תמיד רצה לעזור לאחרים. היה לו מסלול מאוד ברור, הוא ידע בדיוק מה הוא רוצה וקבע לעצמו יעדים ולרוב עמד בהם. אופיר הגיע גבוה מאוד ולפעמים כשנמצאים גם נופלים".

   ( )
  אופיר הרטוב. התמוטט ומת בגיל 28( )

  אופיר הרטוב ובת הזוג ()
  הרטוב ובת זוגו. נישאו בחודש שעבר

  קרובת משפחתו הוסיפה: "היית הלב הפועם של הבית. הלב הזה פשוט הפסיק לפעום. אתה הדבק שמחבר הכל, אצלך הכל התחיל מלב ונגמר בדיוק שם". אחד מחבריו אמר: "כל היום דיברת על המשפחה שלך, אהבת אותם כל כך, לא הפסקת לדבר עליהם, לא הפסקת להיות איתם".

   

  הרטוב כתב לאחר טקס החתונה שנערך בחו"ל בקבוצת וואטסאפ של בני המשפחה, כי הוא מצפה להמשיך את החגיגה בארץ: "תודה רבה לכל אחד ואחת מכם על הברכות המרגשות. אנו נעשה חגיגה בארץ בהמשך, שכולם יוכלו להנות ולרקוד יחד איתנו". 

   

  הרטוב התמוטט אתמול בחדר כושר בשדרות בן גוריון בתל אביב (מתנ"ס בית חנה) וצוות מד"א שהגיע למקום אבחן כי הוא לוקה בדום לב. מאמצי החייאה ממושכים לא הועילו והרופאים נאלצו לקבוע את מותו. "אופיר האהוב שלנו תמיד אהב לתת ולעזור לכל אחד, וכך היה גם במותו", אמרה משפחתו על תרומת אבריו.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אופיר הרטוב בחתונה, לפני שבועיים
  מומלצים