שתף קטע נבחר

"דקר 11 פעמים מחוץ לחדר של התינוקת": אישום על רצח נגד בעלה של מיכל סלה ז"ל

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד אלירן מלול בגין רצח בנסיבות מחמירות של אשתו. לפי כתב האישום, הוא דקר אותה 11 פעמים עם סכין מטבח בזמן שניסתה להתנגד בשארית כוחותיה. עוד עלה כי עברו שעות ארוכות מהרצח ועד שסיפר לשכנים שניסה להתאבד עם אשתו

 

 

הפרקליטות הגישה הבוקר (ג') כתב אישום נגד אלירן מלול בגין רצח בנסיבות מחמירות של אשתו מיכל סלה ז"ל לפני כחודש וחצי. בין היתר נטען בכתב האישום כי מלול רצח את סלה מול עיני ביתם התינוקת והשאיר את גופתה בביתם במשך שעות רבות ללא שקרא לעזרה. חברות של סלה ובנות משפחה התייצבו בבית המשפט לדיון בעניינו של מלול. אחת מהן קראה לעברו: "רוצח, תתאבד בכלא".

מחוזי ירושלים: הגשת כתב אישום של אלירן מלול החשוד ברצח מיכל סלה ז
מלול מגיע לבית המשפט(צילום: רפי קוץ)
 

לפי כתב האישום, סלה חזרה ב-3 באוקטובר מסדנת העצמה נשית אל ביתם, שם השגיח מלול על ילדתם המשותפת של השניים, שהייתה אז בת שמונה חודשים. בהמשך אותו הלילה, סמוך לשעה 01:20, תקף מלול את אשתו בעת שהייתה בחדר של התינוקת ופצע אותה בראשה.

 

הוא הצטייד בסכין מטבח, גרר את מיכל אל מחוץ לחדר של הילדה, ודקר אותה כ-11 פעמים, תוך שהיא מנסה להתגונן מפניו בשארית כוחותיה. בעקבות הדקירות הרבות איבדה סלה דם רב והיא מתה מפצעיה. רק יותר מ-16 שעות אחרי הרצח, הלך מלול לשכניו כשהתינוקת בידיו והוא מכוסה בדם וסיפר שניסה להתאבד יחד עם אשתו. 

מיכל סלע ()
מיכל סלה ז"ל. הותקפה מול בתה התינוקת ונדקרה 11 פעמים

בכתב האישום צוין כי בין בני הזוג נוצר מתח, בין היתר בעקבות קנאתו של מלול לסלה ודרישתו שתנתק קשרים עם בני זוג, חברות ומכרים מעברה. בנוסף תואר כי סלה התלבטה ביחס להמשך החיים המשותפים עם מלול ואף שוחחה על כך כמה פעמים עם בני משפחתה וחברותיה.

 

עו"ד שגיא אופיר, מפרקליטות מחוז ירושלים, אמר: "כתב האישום מבטא את חומרת העבירה שביצע הנאשם, שגדע את חייה של אישה צעירה ומבטיחה בביתה, במקום שבו הייתה צריכה להיות מוגנת ובטוחה. במעשיו הוא הותיר משפחה פצועה וחבולה שמתמודדת מדי יום עם השלכות המעשה הנורא שביצע".

 

עו"ד מיכאל עירוני, שמייצג את מלול מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר לאחר הדיון: "כתב האישום לא מספר את הסיפור המלא והאמיתי. בהמשך הדרך, כשנלמד את חומר הראיות, נגיב בצורה מסודרת".

 

לילי בן עמי, אחותה של מיכל, אמרה בתום הדיון: "מיכל נרצחה על ידי האדם שבטחה בו, שהכניסה לליבה ולביתה. הוא נשבע שידאג לה ולאושרה. מה היו מילותיה האחרונות? האם דאגה לבתה התינוקת? אם יד צדק בישראל הוא יירקב בכלא ולא יראה אור יום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפי קוץ
מלול בבית המשפט
צילום: רפי קוץ
מומלצים