שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  היכן נתנדב השבוע?

  דרושים מתנדבים לתגבור לימודי לילדים ונוער בכל הארץ ומתנדבים לליווי נוער העוסק בזנות בחיפה. בנוסף דרושים מתנדבים לחונכות לניצולי שואה בתל אביב ומתנדבים לליווי עיוורים ולקויי ראייה בירושלים. היכנסו, זה עושה טוב

  עמותת רוח טובה מחברת בין אנשים המבקשים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים. רוח טובה מחזיקה במאגר ההתנדבויות הגדול במדינה, המציע יותר מ-6,000 הזדמנויות להתנדב ומייצרת לאורך כל השנה אלפי חיבורים בין מתנדבים מכל הארץ ומחו"ל לבין גופים הזקוקים להם.

   

  התנדבות בכל הארץ:

  מי? עמותת "חינוך לפסגות" פועלת לצמצום פערים חברתיים על ידי יצירת שוויון הזדמנויות לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות, המתגוררים בפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל.

  איפה? ארצי

  מה מחפשים? מתנדבים לתגבור לימודי תגבור פרטני או בקבוצה קטנה באנגלית/מתמטיקה/כישורי שפה לילדים ביסודי ולנוער וכן בהכנה לבגרויות (בגילאי על- יסודי).

  מתי? בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי בין השעות 14:00-18:00, אחת לשבוע לשעה-שעתיים ביום ובשעה קבועים מראש. בהתחייבות לשנת לימודים (אחרי החגים ועד ליוני). למתנדבים יש ליווי והכשרה לאורך כל השנה.

  למי לפנות? לשחר במייל:  shahar.g@e4e.org.il

   

  מי? "רוח נשית" היא עמותה ללא מטרות רווח, המסייעת לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית, כדי שיוכלו לצאת ממעגל האלימות ולבנות את חייהן מחדש.

  איפה? ארצי – ערים שונות ברחבי הארץ

  מה מחפשים? מתנדבות לחונכות אישית וליווי נשים נפגעות אלימות. המתנדבות עוברות הכשרה בנושא אלימות נגד נשים ולאחריה כל מתנדבת מוצמדת לאישה נפגעת אלימות ובעזרת מפגשים אישיים תלווה אותה.

  מתי? אחת לשבוע בימים ובשעות גמישים בתיאום עם הרכזת, לשעה וחצי לפחות. בהתחייבות  לשנה.

  למי לפנות? להדי במייל: hitnadvut@ruach-nashit.org.il  

   

  התנדבות באזור הצפון:

  מי? עמותת עלם הפועלת למען נוער במצבי סיכון, מפעילה את פרויקט "ערים בלילה" העוסק באיתור ויצירת קשר ראשוני תוך פנייה לטיפול בנוער וצעירים (בגילאי 12-24) העוסקים בזנות.

  איפה? חיפה

  מה מחפשים? מתנדבים לתוכנית "ערים בלילה" - ליווי נוער וצעירים/ות העוסקים בזנות בבית חם. לשיחה עם הנוער, סיוע לנערים לעשות כביסה, לארוז חפצים וכו'.

  מתי? בימי א'-ש', בשעות גמישות, לחמש שעות שבועיות. בהתחייבות לשנה.

  למי לפנות? לעמית במייל: snif.hai@elem.org.il

   

   

  מי? "שילה" המפעילה מערך שירותים נרחב עבור אזרחים וותיקים, בבית ובקהילה,

  איפה? חיפה והקריות

  מה מחפשים? מתנדבים בעלי כלבים שניחנו ברגישות ובאהבה גדולה לליטופים ולבני אדם. ההתנדבות כוללת: הגעה לבית הקשיש עם בע"ח במטרה ליצור קשר אישי משמעותי והפגת בדידות. בנוסף לכך, לאפשר מפגש מיוחד של ליטוף וקשר עם בעל החיים.

  מתי? אחת לשבוע בימים א'-ה' בין השעות 8:00-19:00 ובימי שישי בין השעות 8:00-15:00, לשעה-שעתיים, ובתיאום מראש מול הקשיש. בהתחייבות לחצי שנה ומעלה.

  למי לפנות? לרווית במייל: shilo@shilo.co.il  

   

  התנדבויות באזור השרון:

  מי? עמותת עמיחי מעניקה רצף שירותים בקהילה לאנשים עם מוגבלות שכלית והתפתחותית ברמות תפקוד שונות כולל נכויות מוטוריות ורגשיות מורכבות.

  איפה? כפר סבא

   

  ילדים מצביעים בכיתה ()

  מה מחפשים? מתנדבים לחונכות אישית לילדים ונוער במועדוניות בערים: כפר סבא, פתח תקוה והוד השרון. ההתנדבות כוללת: הגעה למועדונית, ישיבה פרטנית עם אחד הילדים ויצירת קשר אישי דרך שיחה, משחק, פעילויות שונות ועוד.

  מתי? בימים א'-ה', בין השעות 14:30-20:00, לשעה בשבוע, בהתחייבות לשלושה חודשים.

  למי לפנות? לשרה במייל: sarap@amichai.org.il

   

  מי? תוכנית "זהב בגן" היא תוכנית ארצית להתנדבות גמלאים בגני הילדים בנושא בטיחות בדרכים כדרך חיים. התכנית מופעלת על ידי עמותת אור ירוק ותנועת של"מ – החברה למתנ"סים בשיתוף משרד החינוך.

  איפה? רמת השרון

  מה מחפשים? מתנדבים גימלאים להעברת הפעלות בגני ילדים. ההתנדבות כוללת: הפעלות בנושאי בטיחות וזהירות בדרכים, שימוש במערכים מוכנים של התוכנית והעברתם בצורה חוויתית לילדים, יצירת קשר עם הילדים ושימוש מודל לחיקוי והערכה מבחינתם.

  מתי? בימים א'-ו' בשעות הבוקר לשעתיים שבועיות. בהתחייבות לשנה.

  למי לפנות? ליוכי במייל: yochi.ast@gmail.com

   

  התנדבויות באזור המרכז:

  מי? סל"ב - תוכנית מתנדבים ואנשי מקצוע עם ניצולי שואה מרותקי בית המופעלת על ידי עמותת מטב. מטרת התוכנית היא הפחתת תחושת הבדידות ומציאת משמעות בחיים לצד הגברת תחושת השייכות והחיוניות.

  איפה? תל אביב

  מה מחפשים? מתנדבים לחונכות אישית והעשרה בשעות הפנאי לניצולי שואה מרותקים בבתיהם - ברחבי תל אביב ויפו. ההתנדבות כוללת: הגעה לבית הניצול וחונכות אישית או העברת פעילות בתחום הפנאי המעניין את הקשיש והמתנדב עצמו ואירוח חברה. ההעשרה יכולה להיות בתחומים מגוונים, כגון: נגינה, שחמט, ספרות, גינון ועוד, יצירת קשר אישי.

  מתי? אחת לשבוע, למשך כשעתיים, בימים א'-ש', בשעות 08:00-20:00. בהתחייבות לשנה.

  למי לפנות? לשני במייל: shanir@matav.org.il

   

  צעירה נשענת על גשר ()

  מי? עמותת "מרפא לנפש" לנפגעי נפש ומפעילה הוסטל לבוגרים בגילאי 30-70.

  איפה? ראשון לציון

  מה מחפשים? מתנדבים 15+ לחונכות וליווי אישי לבוגרים נפגעי נפש. ההתנדבות כוללת:הגעה להוסטל, יצירת קשר אישי, מתן אוזן קשבת ותשומת לב, תמיכה, ייעוץ , הכוונה, יציאה לשתות קפה, לקנות בגדים וכו'.

  מתי? אחת לשבוע/שבועיים, בימים א'-ה' בין השעות 09:00-23:00 וביום ו' בין השעות 08:00-כניסת שבת, לשעה עד שעתיים. בהתחייבות לחצי שנה לפרויקט. ניתן להגיע עם כלב להתנדבות.

  למי לפנות? לרוזינה במייל: rozina259@gmail.com

   

  התנדבויות באזור ירושלים:

  מי? בית חינוך עיוורים פועל להכשרתם ולשיקומם בחברה של אנשים עם עיוורון ולקות ראייה איפה? ירושלים

  מה מחפשים? ההתנדבות מתקיימת עם בוגרי המוסד בגילאי 30-80. במסגרת ההתנדבות ילוו המתנדבים אנשים עם עיוורון לפעילויות מחוץ למתחם בית חינוך עיוורים, בין השאר מדובר בליווי לצורך ביקור חולים, לפעילויות תרבות ופנאי, ולמפגשים נוספים.

  מתי? אחת לשבוע או שבועיים לשעתיים עד שלוש בשעות אחר הצהריים. בהתחייבות לחצי שנה

  למי לפנות? לחיים במייל: haim.pessahov1989@gmail.com  

   

  מי? "ויצו" - חברה ציוניות-הומניסטית שמהווה גם רשת מסגרות ארצית לגיל הרך.

  איפה? ירושלים

  מה מחפשים? מתנדבים לעבודת גינון ותחזוקה במעון: לשתילה, עדירה וכדומה.

  מתי? בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00

  למי לפנות? למיכל במייל: m30520@wizo.org  

   

  התנדבויות באזור הדרום:

  מי? מרכז רב שירותים לעיוורים וכבדי ראייה הינו מרכז ייחודי המתמחה במתן שירותים שיקומיים, חברתיים ומקצועיים. למרכז רב שירותים לעיוורים וכבדי ראייה.

  איפה? אשדוד

  מה מחפשים? מתנדבים בגילאי 16+ לחונכות אישית לילדים ובני נוער שהוריהם או אחיהם עיוורים: יצירת קשר אישי, שיח משותף, משחק וטיול עם הילדים  והנערים.

  מתי? בימים ובשעות גמישים, לשעה שבועית בתיאום עם הרכזת. בהתחייבות לחצי שנה.

  למי לפנות? למעיין במייל: mayanco@ashdod.muni.il  

   

  מי? תכנית יזהר לטיפול במכורים לסמים

  איפה? באר שבע

  מה מחפשים? מתנדבים להליכה בזוגות עם איש מקצוע לאזורים הקרובים למקומות סחר בסמים ויצירת שיחה עם מכורים לסמים, מתן מידע בריאותי על ההתמכרות ויצירת קשר מתמשך.

  מתי? פעם בשבוע בימים ושעות גמישים בהתאם ליכולת המתנדב בתיאום עם רכז המתנדבים. בהתחייבות לשנה.

  למי לפנות? לאביב במייל: avivfu@post.bgu.ac.il

   

  • רוצים למצוא התנדבות בהתאמה אישית? לחצו כאן  וצוות רוח טובה ימצא את הפעילות המתאימה עבורכם.
  • עמותה או יוזמה פרטית הפועלת לטובת הכלל וזקוקה לסיוע של מתנדבים באופן חד פעמי, המעוניינות לפרסם את צרכיכן במדור פנו לעומר ברק המרכז את "התנדבות השבוע" במייל: shfela@ruachtova.org.il  

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים