שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הנער שפרץ לדשא בטדי הורחק לשלוש עונות

  בית משפט השלום בירושלים נעתר לבקשת המשטרה והטיל עונש חמור במיוחד על הצעיר שפרץ למגרש במשחק בין ישראל לפולין כדי להצטלם עם לבנדובסקי. "מעשיו טומנים בחובם פגיעה חמורה הן בבטיחות השחקנים". ההרחקה תקפה לכלל אירועי הספורט

  עונש חמור לנער שפרץ לדשא בטדי במשחק בין נבחרת ישראל לפולין. האוהד הצעיר (15) הורחק לשלוש עונות מכלל אירועי הספורט בישראל על ידי בית משפט השלום בירושלים. האירוע התרחש בשבוע שעבר לקראת סיום המשחק בין שתי הנבחרות באצטדיון טדי, כאשר מטרת הנער הייתה להצטלם עם רוברט לבנדובסקי. תוקף ההרחקה הוא עד ה-1 ביוני 2022.

   

  במהלך התקרית החמורה במוצ"ש האחרון, התנגש מאבטח שניסה לעצור את האוהד באחד משחקני נבחרת פולין, תומאש קצ'יורה, שנפל אל הקרקע. המאבטח נפצע בתקרית ושופט המשחק, שחשב תחילה כי האוהד הוא זה שפצע את השחקן, התכוון להפסיק את המשחק. רק התערבות של שחקני נבחרת פולין ושל וילי רוטנשטיינר שהסבירו לו מה בדיוק התרחש מנעה זאת.

   

  האוהד שפרץ למגרש (צילום: עוז מועלם)
  האוהד שפרץ למגרש מחובק עם לבנדובסקי(צילום: עוז מועלם)

  האוהד שפרץ למגרש (צילום: עוז מועלם)
  הפריצה וההתנגשות. ההתאחדות תספוג כנראה קנס כבד(צילום: עוז מועלם)

  שחקני נבחרת ישראל מדברים עם השופט (צילום: עוז מועלם)
  שחקני נבחרת ישראל מדברים עם השופט. הפולנים עזרו(צילום: עוז מועלם)

   

  האירוע צוין בדו"ח המשקיף ובאירועים מסוג זה בדרך כלל מוטל קנס כבד על ההתאחדות המארחת. זה ככל הנראה צפוי להיות גם עונשה של ישראל.

   

  בית המשפט כתב בהחלטתו בין היתר כי "מעשיו של המשיב טומנים בחובם פגיעה חמורה הן בביטחון והן בבטיחות השחקנים, המאבטחים וכל מי שאמון על הסדר הציבורי במגרשי הכדורגל". בהחלטה ניתנה גם התייחסות לפן הציבורי ולאופן בו הכדורגל הישראלי מוצג בעולם: "מעשיו של המשיב מסבים נזק תדמיתי לא מבוטל הן למדינה והן לנבחרת, וזאת בעיקר בשים (לב) לעובדה שמדובר משחק בינלאומי", נכתב בהחלטה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עוז מועלם
  האוהד שפרץ לדשא בטדי
  צילום: עוז מועלם
  מומלצים