שתף קטע נבחר

עידן הרפואה המנבאת

כולנו רוצים לחזות את העתיד, בעיקר בתחום הבריאות. כך נוכל לנסות לזהות מי נמצא בסיכון לחלות ואולי אפילו למנוע מחלות לפני שהן מתפרצות. אז מתברר שאנחנו כבר שם

בשיתוף פורום Reboot

 

תדמיינו לרגע אחד שהיה לכם כח לחזות את העתיד! שיכולתם להסתכל על מישהו ברחוב ולדעת, שמשהו רע עומד לקרות לו. למען האמת, אנחנו כבר שם.

רפואה מנבאת הופכת לחלק מהשגרה ביותר ויותר מדינות, וישראל היא אחת החלוצות.

 

אנחנו יודעים לחזות מי בסיכון לחלות בשפעת בחורף ופונים אליהם לעודד אותם להתחסן. אנחנו מזהים מי עלול בסיכון גבוה להיות סוכרתי ומנסים לשכנע אותם לשנות את אורחות החיים והתזונה שלהם.

 

צפו בעוד שיחות בריאות

 

ואיך כל זה אפשרי?

ראשית, בזכות העובדה שבישראל אנחנו מתעדים את המידע הרפואי שלנו באופן דיגיטלי. אחת המדינות הראשונות בעולם להגיע להישג הזה. שנית, בזכות הרוח היזמית שדוחפת הרבה מאד אנשים מוכשרים בישראל לנסות דברים שאף אחד אחר בעולם לא חשב לעשות. אומת הסטארט אפ.

 

חוקרים שלנו, בישראל, זכו בפרס הראשון בתחום הזה של עיתון הרפואה המוביל בעולם, ואפילו ארגון הבריאות העולמי הכיר בנו כמרכז מצוינות גלובלי למחקר ומניעה של מחלות כרוניות.

 

וכעת, הצטרפו לארסנל שלנו כלים של בינה מלאכותית שמאפשרים לנו דיוק ויכולות לנתח נתונים מורכבים, באופן שעין ומח אנושיים לא מסוגלים. ויש לנו כמה תוצאות יוצאות דופן שיהפכו בקרוב למודלים טיפוליים חדשים.

 

צפו בפרופ' רן בליצר:

 

 

 

פורום Reboot הוא יוזמה לתועלת הציבור שנוסדה בשנת 2014, במטרה לקדם את תחום הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי ולהבטיח את קיימות מערכת הבריאות בישראל באמצעות שיח ציבורי, שיתוף פעולה ועידוד חדשנות ויזמות ישראלית. קהילת הפורום מונה למעלה מ-1,000 חברים המשתתפים במפגשים, כנסים, קבוצות עבודה ופעילויות שונות, לרבות 'שיחות בריאות' - הרצאות קצרות המספקות תכנים רלוונטיים בעלי עניין והשפעה הן לקהל המקצועי והן לציבור הרחב וזוכות לחשיפה רחבה. הפורום מקיים גם את תחרות 'יוזמת הבריאות המובילה' ותורם מאות אלפי שקלים מידי שנה למימוש רעיונות שיקדמו את התחום, יסייעו לחולים או ישפרו את מערכת הבריאות. פעילויות הפורום אינן מערבות תכנים מסחריים ובנויות על בסיס התנדבותי, שותפות ותמיכה של גופים, חברות וארגונים.

 

 בשיתוף פורום Reboot

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים