שתף קטע נבחר

מה תעשו אם תתעוררו בבוקר עם סרטן?

ככל שתוחלת החיים מתארכת הסיכוי ללקות בסרטן אף גובר. עם זאת, כיום סרטן אינו גזר דין מוות. כך הופכת המחלה להיות מחלה כרונית באמצעות פריצות דרך טיפוליות חדשניות

בשיתוף פורום Reboot

 

30-40% מהאנשים לוקים בשלב כלשהו בחייהם בסרטן כלשהו, וככל שתוחלת החיים מתארכת הסיכוי ללקות בסרטן אף גובר. עם זאת, כיום סרטן אינו גזר דין מוות ומרבית המטופלים מבריאים. במטופלים בהם סוג הסרטן אינו "בר חיסול ", ניתן על פי רוב להפוך אותו ל"מחלה כרונית אשר חיים איתה חיים טובים ומלאים".

 

צפו בעוד שיחות בריאות

 

ההתקדמות הטכנולוגית המסחררת שחלה בעשורים האחרונים אפשרה פריצות דרך מדעיות יוצאות דופן המתורגמות מדי יום לפיתוח טיפולים חדשניים שנותנים לנו אפשרות להציל חיים.

 

יש לי זכות גדולה לטפל וללוות באופן צמוד מטופלים הלוקים בסרטן, והתמזל מזלי להיות רופאה בעידן בו באמת יש מדי יום בשורות חדשות ותקווה אמיתית. סרטן זו מחלת ברת ריפוי. אופטימיות, חדשנות ותמיכה הם הדרך להתמודד ולהצליח.

 

צפו בפרופ' עירית אביבי:

 

 

 

 

פורום Reboot הוא יוזמה לתועלת הציבור שנוסדה בשנת 2014, במטרה לקדם את תחום הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי ולהבטיח את קיימות מערכת הבריאות בישראל באמצעות שיח ציבורי, שיתוף פעולה ועידוד חדשנות ויזמות ישראלית. קהילת הפורום מונה למעלה מ-1,000 חברים המשתתפים במפגשים, כנסים, קבוצות עבודה ופעילויות שונות, לרבות 'שיחות בריאות' - הרצאות קצרות המספקות תכנים רלוונטיים בעלי עניין והשפעה הן לקהל המקצועי והן לציבור הרחב וזוכות לחשיפה רחבה. הפורום מקיים גם את תחרות 'יוזמת הבריאות המובילה' ותורם מאות אלפי שקלים מידי שנה למימוש רעיונות שיקדמו את התחום, יסייעו לחולים או ישפרו את מערכת הבריאות. פעילויות הפורום אינן מערבות תכנים מסחריים ובנויות על בסיס התנדבותי, שותפות ותמיכה של גופים, חברות וארגונים.

 

בשיתוף פורום Reboot

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
סרטן. מחלת ברת ריפוי
צילום: Shutterstock
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים