שתף קטע נבחר

מאות רבנים בירכו את טראמפ: "הפכת שותף לחזון הנביאים"

שני הרבנים הראשיים לישראל לצד בכירי רבני הציונות הדתית שיגרו איגרת תודה לנשיא ארה"ב, בעקבות הצהרת הממשל האמריקני על חוקיות ההתיישבות הישראלית מעבר לקו הירוק: "אנו בטוחים שתיזכר בדברי ימי עם ישראל לנצח כמי שעמד בחזית"

 

מאות רבנים – בהם הרבנים הראשיים לישראל – שיגרו איגרת תודה לנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, בעקבות הצהרת הממשל האמריקני על חוקיות ההתיישבות הישראלית מעבר לקו הירוק, ובירכו אותו על חלקו ב"מימוש חזון הנביאים". לקריאת המכתב המלא - לחצו על הקישור .

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות . היכנסו >>  

 

"זכות נדירה עומדת לך כעת להיות הנשיא הראשון שמוביל את ההכרה הזאת", כתבו הרבנים לנשיא. "אנו בטוחים שתיזכר בדברי ימי עם ישראל לנצח כמי שעמד בחזית ולא חת". הם איחלו שתתקיים בו הבטחת אלוהים ליהושע: "הֲלוֹא צִוִּיתִיךָ חֲזַק וֶאֱמָץ אַל תַּעֲרֹץ וְאַל תֵּחָת כִּי עִמְּךָ ה' אֱלֹהֶיךָ בְּכֹל אֲשֶׁר תֵּלֵךְ".

 

קיראו עוד בערוץ היהדות : 

 

על החתום: הרב דוד לאו והרב יצחק יוסף - הרבנים הראשיים לישראל; הרב חיים דרוקמן, הרב יעקב אריאל והרב זלמן מלמד – שלושתם ממנהיגי הציונות הדתית, ועוד מאות רבנים, ראשי ישיבות ומחנכים, בהם הרב שלמה אבינר, הרב שמואל אליהו, הרב אלי סדן, הרב אליעזר מלמד והרב יהושע שפירא.

 

הרבנים ציטטו מנבואות הגאולה בתנ"ך על חזרת עם ישראל לארצו, ובכלל זה ליהודה ושומרון - ופנו אל הנשיא טראמפ: "מכובדנו! זכתה ארצות הברית של אמריקה להיות מהראשונות שתמכו בהקמת מדינת ישראל. זכו נשיאי ארצות הברית לעמוד לצידה של ישראל ולהיות שותפים במימוש חזון הנביאים על שיבת ציון ובניין מדינת ישראל... אשריך שזכית!"

 

בהמשך כתבו: "אנו זוכים להיות בדור שבו הולכות ומתקיימות אחת לאחת הנבואות הללו וכל שאר הנבואות. לפני 130 שנה התחילו יהודים מכל העולם לחזור לארץ ישראל. לפני 72 שנה זכינו להשתחרר משלטון זר. לפני 52 שנה זכינו לחזור לירושלים, לחברון ולשאר ערי שומרון ויהודה".

 

"העולם מכיר בשליחותה של ישראל להביא לעולם ברכה, להביא אמונה, לחזק את הצדק ולהביא את השלום", סיכמו הרבנים את מכתבם. "לפני שנתיים זכינו להכרה שלך ושל ארצות הברית במרכזיותה של ירושלים, אחר כך ברמת הגולן ועכשיו זכינו להכרתכם בחוקיות ההתיישבות ביהודה ושומרון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
דונלד טראמפ
צילום: רויטרס
מומלצים