שתף קטע נבחר

טיפת מזל: הורוסקופ חודש דצמבר

החודש האחרון של השנה האזרחית מביא כמו חיזוקים והפתעות, כמו גם הצלחות בתחום הרומנטי. מה צפוי למזל שלכם בחודש זה? קראו את ההורוסקופ החודשי האישי שלכם

מה מספרים הכוכבים על החודש שלכם? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
מה מספרים הכוכבים על החודש שלכם? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם(צילום: shutterstock)

מזל טלה

תופעה קוסמית יוצרת צירופי מקרים לפיהם מישהו שהקריירה שלו נמצאת בתנופה מטאורית, מצליח לעניין אתכם בתפקיד מפתה: ידיעה שמגיעה אליכם ברגע הנכון, עוזרת לכם להתאים את עצמכם למצב החדש.

 

בתחום החברתי: אתם מוצאים שפה משותפת עם פרטנר שמצליח לשעשע אתכם והאנרגיות עשויות להצית זיקוקי אהבה אבל מצד שני, צפויים הרבה בלגאנים הקשורים במשולשים רומנטיים. שימו לב: יש לא מעט רכילויות מצד אנשים שמקנאים בכם.

 

בתחום המשפחתי: מישהו שהשתוקקתם לחשוף את צביעותו, עושה דבר מה המבסס את טיעוניכם: אם לא תתערבו, הוא יכשיל את עצמו.

 

אבן החן החודשית שלכם היא פלורייט – לשיפור יכולת הריכוז, חיזוק אהבה והשראת רוגע. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר. 

 

מזל שור

צפוי לכם חודש מאתגר בתחום העבודה. מצד אחד הדרישות עולות ועולות ומצד שני היכולת שלכם לנהל את הזמן הפנוי נפגעת.

אבל לא הכול שחור... עימותים עסקיים הדורשים שנינות לשון ועזות מצח, יסתיימו כשידכם על העליונה.

 

בהשפעתו של כוכב פלוטו נוצרים מצבים אשר לפיהם אתם מגלים כי חיי האהבה שלכם הופכים ליותר מוצלחים ומהנים ככל שהולכת וקטנה מידת התחשבותכם בדעות הסובבים אתכם. טיפ שמגיע ממיקומו של כוכב ונוס: תשמרו על איזון בין הרגש הפיזי לאינטואיציה הפנימית.

 

הנומרולוגיה מפגישה אתכם עם אנשים ומקומות הקשורים במספר 4 (צירוף אותיות השם או ספרות תאריך הלידה) הנחשב למספר יציב ומעשי.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

  

מזל תאומים

כוכב יופיטר משפיע בעקיפין על בית הרכוש אשר במפה האסטרולוגית שלכם ועלול לגרום לכם לגלות רכושנות יתירה כלפי אהובי ליבכם.

 

חגיגות רבות מדשדשות בפתח ומשפיעות לטובה על מצב רוחכם: במקביל, כדאי שתנהגו בטאקט ובדיפלומאטיות עם קרובי משפחה שאוהבים לעשות "דרמה" מכל דבר וידועים בנטיה שלהם להיפגע מכל שטות.

 

מצבו של כוכב סטורן שליטכם, מאפשר לכם לקחת סיכונים בעבודה: נראה שדווקא התחזית הפחות צפויה, היא זו שתנצח.

 

אבן החן החודשית שלכם היא טורקיז המאפשרת חיזוק להעצמה, הגנה אנרגטית והיא משרה אופטימיות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

  

מזל סרטן

נקודת המזל הקוסמית מזמנת סיטואציות אשר לפיהן אתם מושפעים מחידושים וההפתעות: זה אומר שגם הדברים הטובים עשויים לנחות עליכם בעיתויים ובמקומות הכי פחות צפויים. טיפ: תלמדו לחלוק את השפע שמגיע.

 

עמיתים שאכפת לכם מהם, ייקחו לתשומת ליבם את הערותיכם: הצלחתם תשפיע לטובה גם עליכם ובעוד כחודשיים תפתח אפשרות לקידום בעבודה. שימו לב למישהו מחליט להתחרות בכם רק בשביל הכיף שבדבר: למרות גישתו הקלילה, נראה שתצטרכו להשקיע הרבה אנרגיה בסיפור הזה.

 

באהבה המצב מדשדש ועליכם להיעזר בסבלנות מצד אחד אך מן הצד השני עליכם לצאת לפגישות, להכיר אנשים חדשים ולפתח את היכולת להציג את עצמיכם בצורה מושכת ואטרקטיבית לפרטנרים פוטנציאליים.

 

אבן החן החודשית שלכם היא אקוומרין (אבן הנעורים) המגבירה אומץ, מחזקת בטחון עצמי ועוזרת להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל אריה

אדם שאתם סומכים על שיקול דעתו, מוסר לכם חוות דעת הקשורה באדם אחר: כדאי שתסמכו על שיפוטו ולא על מראה עיניכם. במקביל, אל תחששו לפתוח הסכמים ישנים כדי לדון בהם פעם נוספת: השינויים שהתרחשו בנסיבות ובתנאים יאפשרו לכם להציג טיעונים חדשים.

 

אירועים המתרחשים במישור הרומנטי, עשויים להשתלט על שגרת יומכם: נראה שאתם פוגשים אדם שפשוט משדר איתכם על גל אחד. יהיו מי שלא יאהבו את העוקצנות שאתם מפגינים לאחרונה: מצד שני, צפויים לזרום גלים של חיבה מצד אלה שהתחברתם אליהם.

 

בתקופה זו של השנה האסטרולוגיה מזמנת לכם מזל עם ילידי המזלות שור ותאומים.

 

אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל בתולה

גרמי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם דבר מה שגרם לכם לחשוש מפני משבר קרייריסטי, נעלם מהשטח: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שלא תכניסו לאנשים רעיונות לראש.

 

ענייני דת וקהילה עשויים להעסיק אתכם יותר מן הרגיל בחודש הקרוב: צפויה מעין תחושה של שליחות לפעילויות בעלות אופי של סיוע לזולת. נראה שאתם נהנים מן העיסוק החדש והוא עוזר לכם להרגיש טוב עם עצמכם.

 

באהבה צפויות סיטואציות אשר לפיהן תצטרכו למצוא את שביל הביניים בפרשיה שאתם מעוניינים בה: לא תוכלו להחזיק בכל עקרונותיכם אם יש ברצונכם לכבוש את ליבו של הצד השני.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל רוז קוורץ המשמש לזימון וחיזוק אהבה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

 

מזל מאזניים

מיקומו של כוכב ונוס עלול ליצור צירופי מקרים לפיהם מריבות קטנוניות עלולות התפתח למשברים ממושכים: נראה שאין לכם שום אינטרס לקלקל את יחסיכם עם אנשים קרובים. עליכם למצוא את נקודת האיזון שה אתם מציגים את עמדתכם אך גם מתייחסים לרגשות של הצד השני.

 

בעבודה היזהרו מטיפוסים המתהדרים בתארים מקצועיים כאלה או אחרים, בעוד שהאמת היא שאין להם מושג בתחום המדובר.

 

לקראת סוף החודש מתפתחת תחושה שאתם שומרים בבטן בקשה כלשהי שהתכוונתם להפנותה אל גורם סמכותי: זה הזמן לפרוק מהלב, אתם יודעים, גם אם תיענו בשלילה – לפחות תדעו היכן אתם עומדים.

 

הקריסטל החודשי שלכם הוא קריסטל סיטרין הידוע ביכולתו לזמן שפע והצלחה. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל עקרב

בחודש הקרוב צפויים מצבים אשר לפיהם "יש עשן ללא אש". התרחשויות המושפעות מקנאה עלולות לגבות מחיר יקר: הדרך הטובה ביותר להיחלץ מהסיפור הזה היא באמצעות שיחות והבהרות.

 

בעבודה ובלימודים אתם הולכים לעשות בית ספר לטיפוס שחצן: זה עשוי להיות נחמד כל עוד תקפידו לסיים את התהליך באווירה פייסנית, מבלי לרכוש לעצמכם אויב חדש.

 

באהבה אתם מוכנים לשכוח את עקרונותיכם ביחסיכם עם אדם שיקר לליבכם: נראה שהפיצוי שאתם זוכים לו שווה את זה. דווקא לתפוסים שביניכם צפויים גישושים שעשויים להתפרש כחיזורים: זה נחמד, אבל בדיוק בנקודה בה מסתיימת המחמאה – מתחילים הדברים החשובים באמת.

 

אבן החן החודשית שלכם היא טורמלין שחור העוזרת להגנה מאנרגיות שליליות, שחרור חסימות והעצמה להצלחה. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל קשת

צפוי לכם חודש לפיו אתם עולים על רעיונות מטורפים שמביאים לכם כסף טוב. כמו כן אתם מצליחים לבלבל את מתחריכם. טיפוס המציג את עצמו כמי שאינו שוגה לעולם, יאשים אתכם במחדליו: נראה שאין לו בעיה לוותר על כסף, ובלבד שכבודו לא ייפגע.

 

צפויה פגישה מפתיעה ביניכם לבין מישהו שעד עכשיו רק טיפחתם מחשבות לגביו: נראה שהמציאות עולה על החלום. למרות שאהבה ממבט ראשון לא ממש מלהיבה אתכם, הדבר עשוי להתגלות כאירוע נעים וזורם: במקביל, אל תסכימו לביקורים ללא הודעה מוקדמת.

 

טיפ: תנו צ'אנס לאנשים ממזל דלי, יש להם מידע שעשוי לעזור לכם בעתיד.

 

אבן החן החודשית שלכם היא ג'ספר אדום שעוזרת לחיבור ל"אני הפנימי" והגנה מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל גדי

בעבודה מישהו ייתן לכם יד חופשית בפרויקט הקשור בקריירה שלכם: קחו בחשבון שגם הוא יצטרך לתת הסברים לממונים עליו. זה אומר שלא כדאי לכם להתפרע וחובה עליכם להציג תוצאות טובות.

 

אתם רוצים בטובתו של קרוב משפחה שלא ממש יודע כיצד למכור את עצמו: אם אכן כך הדבר, כדאי שאתם תהיו אלה אשר מספקים לו את האנרגיה הדרושה.

 

לקראת סוף החודש (החל מ-21 בחודש) אתם חווים צירופי מקרים לפיהם צפוי קשר עם מישהו שבמבט ראשון מותיר רושם אבירי, אך בהמשך יתגלה כזאב טורף: נראה שאבירותו באה כדי לחפות על מזג סוער. אין בזה שום רע כל עוד אתם נהנים.

 

אבן החן החודשית שלכם היא עין הנמר לחיזוק מוטיבציה ואומץ, הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל דלי

צפוי לכם חודש שבו אתם מתחילים תהליך של יציאה לעצמאות כלכלית וקרייריסטית. אנשים יאמינו בכם וישליכו עליכם את יהבם. חיבור טוב עם פרטנר שעבודתו שלובה בעבודתכם (ייתכן על רקע רומנטי).

 

השקעה פיננסית תדרוש מכם סבלנות רבה: אלה מכם שיצפו לתוצאות מיידיות, עלולים להתאכזב. מדובר במשהו שצריך להניח בצד ופשוט לשכוח ממנו.

 

אם ברצונכם לזכות בהצלחה באהבה, היו מי שאתם אמורים להיות, מבלי לעשות חשבון לטיפוסים חומריים, כלומר: היו רומנטיים, יצירתיים, עדינים, נדיבים וטובי לב.

 

אבן החן החודשית שלכם היא מלכית העוזרת להקלה במצבי לחץ, הגנה מעין הרע וחיזוק זכרון. ניתן לשאת אותה בתיק או לענוד אותה כתליון אנרגטי על הצוואר.

 

מזל דגים

כוכב מאדים מזמין התלבטות בין פרשיות רומנטיות "שאין להן אלוהים", לבין מערכות של יחסים יציבים ושפויים: נראה כי נטייתכם הסופית תהיה בכיוונם של הקשרים הקבועים והממוסדים.

 

השפעה מיטיבה של שמש על בית העשירי, מביאה אנרגיות של קידום והצלחה במישור הקריירה.

 

טיפ: נסו לעשות את הצעד הראשון.

 

בתחום החברתי: כוכב מרקורי רומז על הפכפכות ותזזיות בהבטחות שאתם מקבלים, ולכן עליכם לבחור את החברים שלכם בקפידה בימים אלה.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם הוא קריסטל אמטיסט המשמש להגנה, חיזוק רוחני ואיזון אנרגטי. ניתן לשאת אותו בתיק או לענוד אותו כתליון על הצוואר.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 


פורסם לראשונה 24/11/2019 09:39

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורוסקופ חודשי
צילום: shutterstock
מומלצים