שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: אוהד צויגנברג

  תומכת ליכוד לשעבר: "התנועה הפכה לארגון פשע"; תומך בנתניהו: "בשבילנו הוא הכול"

  עימות באולפן ynet הציג את המתיחות במפלגת השלטון בעקבות ההחלטה להעמיד לדין את נתניהו. איציק זרקא, שנמנה עם תומכי ראש הממשלה: "כל כתבי האישום האלו זה בשבילי ''כלאם פאדי'". אורי נחמן, שתמכה במפלגה בעבר: "אתם מביאים את הליכוד להתרסקות"

   

  העימות בין הליכודניקים באולפן ynet    (צילום: אלי סגל)

  העימות בין הליכודניקים באולפן ynet    (צילום: אלי סגל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הודעתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט להעמיד לדין את ראש הממשלה בנימין נתניהו בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים בשלוש פרשות, הציתה קרב בתוך הליכוד על דרכה העתידית של המפלגה. קריאתו של ח"כ גדעון סער לקיים פריימריז מהירים על ראשות המפלגה רק העצימה את המאבק בתוך מפלגת השלטון.

   

  איציק זרקא, תומך הליכוד וראש הממשלה, אמר הבוקר בריאיון לאולפן ynet כי "באנו אתמול לבית ראש הממשלה כדי לחזק אותו ולעודד אותו. גם בימים קשים אנחנו צריכים להיות אמינים כלפי ראש הממשלה. אנחנו לא נוותר, נמשיך לחבק אותו. כל כתבי האישום האלו זה בשבילי 'כלאם פאדי' (חסר משמעות). כל עוד בית המשפט לא הוכיח ב-100%, בשבילנו הוא עדיין ראש הממשלה".

   

  אורי נחמן, תומכת ליכוד לשעבר שמשתתפת בהפגנות נגד ראש הממשלה, אמרה מנגד כי "איציק, אתם פשוט מביאים את הליכוד להתרסקות. אם אתם חושבים שאחרי עידן נתניהו הליכוד יוכל בצורה הזאת להמשיך, לא יקום ולא יהיה. חובתה של מפלגה לפני הכול זה לזכור את הנאמנות - לא למנהיג, קודם כל למדינה ולאזרחים.

   

  "אני חושבת שקצת התבלבלתם, הפכתם את כל ההתנהלות והגישה שלכם כלפי מר נתניהו בצורה אובססיבית. זה מטורף, אנחנו מחויבים לצביונה של המדינה. אם היועץ המשפטי לממשלה ראה לנכון להגיש כתבי אישום נגד ראש הממשלה, חובתנו היא כלפי המדינה ולא כלפי ראש הממשלה".

  ראש הממשלה בנימין נתניהו עם איציק זרקא ()
  "בשבילנו הוא עדיין ראש הממשלה". זרקא עם נתניהו

   

  אורי נחמן (צילום: אלי סגל)
  "אנחנו מחויבים לצביונה של המדינה". נחמן (צילום: אלי סגל)

  נתניהו: "נקבל את החלטות בית המשפט"    (מתוך פייסבוק)

  נתניהו: "נקבל את החלטות בית המשפט"    (מתוך פייסבוק)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  זרקא הגיב: "אני לא יודע לאיפה את חותרת ולאיפה את רוצה להגיע, תתחילי לחזור לבית שלך ואל תגידי לי 'יהועץ המשפטי' שהוא מרשה לעצמו. איך הם בנו את כל העדים? מה עם הכסף שבזבזו? את דואגת למדינה? למה הוא לא לקח את ביבי ואמר לו 'אל"ף, בי"ת, גימ"ל'? למה הוא הלך והשפיל אותו? ולמה אתם הולכים ועושים הסתה כלפי ראש ממשלה? ראש הממשלה הוא בן אדם שהביא את המדינה לגבהים מאוד גבוהים".

   

  נחמן המשיכה בדברי הביקורת: "אתה ראית ביום חמישי האחרון את בית ז'בוטינסקי? אתה הסתכלת? בכניסה עומד בקיר פוסטר ענק של מר בנימין נתניהו בגודל עצום של שמונה-עשרה מטר, וזה עוד מול כל ההמון שצועקים 'ביבי המלך' כשאנחנו יודעים שיש כתבי אישום. אתם באמת שכחתם את הנאמנות למדינה? חשבתם מה יקרה אם הוא באמת יימצא אשם? מי יהיה אחרי ביבי נתניהו?

   

  "אני מעריכה מאוד את הנאמנות שלכם כלפי נתניהו, הוא עשה דברים למען המדינה, אין חולק על כך. אבל אנחנו לא יכולים להתרכז במה היה, אנחנו צריכים להתרכז במה שקורה עכשיו, והמציאות טופחת לנו בפרצוף מיום ליום. הכאוס ברחובות, כל מוסדות המדינה לא מתפקדים. אין מפכ"ל משטרה, האמון מתערער בכל הרוחב, ולכן אני אומרת לך שאם תמשיכו בגישה הזאת - הליכוד לא יישאר בשלטון. הליכוד צריך להתנהל כמו מפלגה ולא כמו ארגון פשע".

   

  זרקא: "אני רוצה להכניס לך  טוב טוב לראש: שיבדקו את נתניהו, הוא בשבילנו הכול. אני דוגל באמונה ובהשכלה שלו, מה שהוא עשה למדינת ישראל אי אפשר לשכוח. אני פונה מפה לתקשורת, מי שעשה לנו פה את כל הבלגן. מי שעושה לנו הסתה זה נטו התקשורת".

   

  נחמן: "אני חושבת שאתם מביאים את המפלגה לאסון. מפלגת הליכוד היא כבר לא מפלגה, היא הפכה לארגון פשע". זרקא: "את תמכת בליכוד, ועכשיו את הולכת ומלכלכת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים